Bir akıl verin lütfen araftayım ...

Siz 17 yaşında tanıdığınızda 32 yaşındaydı öyle mi? Sapık bu adam.
Aileniz de "ses etme yuvanı koru" diyor???
Düzgün düşünebilen, sağduyulu tek bir insan yok konuda.
Malesef aynen dediğiniz gibi oldu yardıma ihtiyacım var ben bu şartlarda bir de fakülte nasıl bitirdim hala ona şaşırıyorum

Evet bazen duyuyorum bi bankadan toplu para çekip borcu kapatıyorlar sonra tek bi yere ödeme yapıyorlar. Bence bi araştır bu konuyu belki bi kolaylık çıkar önüne

Siz 17 yaşında tanıdığınızda 32 yaşındaydı öyle mi? Sapık bu adam.
Aileniz de "ses etme yuvanı koru" diyor???
Düzgün düşünebilen, sağduyulu tek bir insan yok konuda.
Bi de tv de kadın görünce ateş gibi diyormuş. Yanındaki ateşin farkında değil bu zihniyet :)

Malesef aynen dediğiniz gibi oldu yardıma ihtiyacım var ben bu şartlarda bir de fakülte nasıl bitirdim hala ona şaşırıyorum
Polise git diyecem de o en tehlikelisi şu ülkede, ne haldeyiz.
O aileyi de o koca denen sığırı da bırakıp gitmelisiniz, çocuğunuzu kurtarmalısınız.
Ölmeyi düşünmeyin asla o yavrucak ne yapar sizsiz?? Yaşadıkça umut vardır her zaman.

Birçok bankaya başvuru yaptım ama netten yaptım red cevabı aldım bireysel mi gitsem ki bankalara
Bu konuda gerçekten bilgim yok canım. Biz kredi kartı hiç kullanmadık hala da kullanmıyoruz. Peşin alışveriş yapıyoruz hep. Çevremde kullanan çok onlardan duydum bende. Belki taşınmaz göstererek alabiliyorsa bilmiyorum. Bu işlerden anlayan birileri vardır mutlaka burda sana fikir verirler

O zaman kendini sana karşı eksik hissediyor böyle davranmasının başka acıklamasını bulamıyorum
Aynısını bana yıllardır birçok kişi söylüyor ama her seferinde toparlayan benim hayatında bir özür dilediğini duymadım kimseden de benden de, bunun dışında ben hep seviyorum vs söylerim özel sürprizler yapardım ama ondan hiç tık gelmeZdi ne diye eksik hissetsindi ki

Haklısın benim üstüme bir mülk yokki neyi göstereyim

Ah o kuzu öyle tatlı öyle masum ki bir görseniz o her belimi büküyor benim

Boşanmalısınız. Borcu boşandıktan sonra da ödersiniz. Zaten borç da,evlilik süresince edinildiği için, ortak oluyor ve borcunuzun bir kısmı da ona kalıyor. Aile Bakanlığı veya kadın kuruluşlarından yardım alabilirsiniz. Evli kalmanız hata.

Ah o kuzu öyle tatlı öyle masum ki bir görseniz o her belimi büküyor benim
Oyyy canım benim. Onun sana ihtiyacı var annesi, senin güçlü olmana.
Borç durumu nasıl ne zamana kadar bilmiyorum ama elbet birlikte bir hayat kurabilirsiniz.
Borç bitince size para kalıyor mu? O zaman sığınma evine geçip para biriktirebilirsiniz belki çalışıp.

Nasıl yani gerçekten mi Yani mesela borç ikimizin mi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…