Biontech Sonrası Hamile Kalanlar (Biontech Bebeleri)

Biontech (mRNA) aşısı ile gebeliğinizin bağlantısı aşağıdakilerden hangisidir?

• Ankete Katılan
    57
2. senemize yaklasirken artik acaba cocuk dusunsek mi korunmayi biraksak mi diye konusuyordum esimle. Ve maalesef acaba covid asisi kisirlik yapar mi diye de dusunuyordum. Mayis ayinda jinekologa gittim. Sene sonu bebek dusunuyoruz, bi sorunum var mi diye baktirmaya geldim. Hersey ok, tsh bagli prolaktin yuksekligi var. Tiroid ilacinizi duzenli almiyorsunuz sanirim dedi. Ve o gunden itibaren tiroid ilacimi duzenli kullanmaya basladim. Esime de dedim zaten prolaktin yuksek, asi da olucaz. Zaten hemen olmaz korunmayalim artik. Haziranda korunmayi biraktim. Haziran sonu ilk doz asimi oldum. Temmuz sonu ikinci doz asimi oldum. 4 agustos hamile oldugumu ogrendim. :)
Merhaba gebeliginiz hayirli olsun😍 tiroidiniz ne kadar zamandir var acaba ve hangi ilaci kullaniyorsunuz? Bende de var tiroid yani guatr ama bir türlü hamile kalamiyorum ilaclarimi yillardir her gun kullanmamasi rGmen

Aynen denemedigim ne kaldi aceba merak ediyorum butun koca kari ilaclarini denedim 😅
Ben ilaç işine daha başlamadım biz sadece pozisyon dan pozisyona geçiyoruz kimisi sabahları yaptık tuttu dedi kimisi üstte iken oldu dedi kimisi sıcak suda oldu derken onları denedik🤣🤣🤣

Ben ilaç işine daha başlamadım biz sadece pozisyon dan pozisyona geçiyoruz kimisi sabahları yaptık tuttu dedi kimisi üstte iken oldu dedi kimisi sıcak suda oldu derken onları denedik🤣🤣🤣
Sabahlari yaptik oldumu 😅onu duymamistim bak her kafadan bir ses cikiyor sonu hep husran

Magnifiaque Magnifiaque Selenizmir Selenizmir
Aşılanmışsınız hanımlar bu süper ama eşler de aşılandı mı? Çalışmalar bizde değil erkeklerde etkisinin olduğunu söylüyor. Tabi altta yatan başka problemler araştırılmadan aşıdan medet ummayalım 😂😂
Benim 2 tüp bebek denemem var. Genetik dahil her şey tertemiz çıkmıştı. Bu zaman kısmetmiş. Ben evliliğin 2. Yılı bitince araştırmalara girişmiştim. Siz de hayırlı zamanda hamile kalırsınız inşallah 🙏🏼🌸 Dualarım sizinle.

Magnifiaque Magnifiaque Selenizmir Selenizmir
Aşılanmışsınız hanımlar bu süper ama eşler de aşılandı mı? Çalışmalar bizde değil erkeklerde etkisinin olduğunu söylüyor. Tabi altta yatan başka problemler araştırılmadan aşıdan medet ummayalım 😂😂
Benim 2 tüp bebek denemem var. Genetik dahil her şey tertemiz çıkmıştı. Bu zaman kısmetmiş. Ben evliliğin 2. Yılı bitince araştırmalara girişmiştim. Siz de hayırlı zamanda hamile kalırsınız inşallah 🙏🏼🌸 Dualarım sizinle.
Amin saol evet esin de 2 doz oldu

X