Biontech Sonrası Hamile Kalanlar (Biontech Bebeleri)

Biontech (mRNA) aşısı ile gebeliğinizin bağlantısı aşağıdakilerden hangisidir?

• Ankete Katılan
    57
🤰

Eklentiler

• IMG_20210928_230912.jpg
    IMG_20210928_230912.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 98
Hoş geldiniz :)

Bu grubu kendim gibi gebeliğinin aşıya (mRNA) bağlı olma ihtimalini düşünenler ile kurduk.
Yapılan çalışma da gösteriyor ki sperm kalitesi aşıya bağlı olarak artıyor.
Bizim gebeliğimiz de buna bağlı olabilir mi?
Peki aşımızı ne zaman olduk?
Ve aşı bebeklerimizi ve bizi nasıl etkiledi/ etkileyecek?

Çalışmanın adı: "Sperm Parameters Before and After COVID-19 mRNA Vaccination"
1. Aşımı Haziran başında oldum. 2. Aşımı Temmuz sonunda. Son adet tarihim 16 Temmuz. Şuanda 2.5 aylık hamileyim. 2. Aşımı bilmeden oldum. Şimdilik mide bulantım kusma vs birşey de yok. Doktorum süreci hepimizin yeni öğrendiğini beraber tecrübe edeceğimizi bir yandan iyi olduğunu söyledi. Herkese nasip etsin rabbim

1. Aşımı Haziran başında oldum. 2. Aşımı Temmuz sonunda. Son adet tarihim 16 Temmuz. Şuanda 2.5 aylık hamileyim. 2. Aşımı bilmeden oldum. Şimdilik mide bulantım kusma vs birşey de yok. Doktorum süreci hepimizin yeni öğrendiğini beraber tecrübe edeceğimizi bir yandan iyi olduğunu söyledi. Herkese nasip etsin rabbim
Nazar değmesin. Benim de 3 ayım bitmek üzere göğüs şişkinliği ve acısı dışında hiç bir belirti yaşamadım. Mide bulantısı kusma vs olmadı. Biz şanslı gruptayız 👍🏼😄

Hepinizin gebeliği hayırlı olsun sağ salim kucağınıza Almayı nasip etsin Rabbim 🤲🏻 Bende 2 yıldır evlat hasreti çekenlerdenim bu ay rahim filmi ve yumurta büyütmek için iğne tedavileri gördüm .Eğer bu ayda olmazsa diğer aylar hiçbişey yapmak istemiyorum artık yoruldum .Bu konuyuda görünce aşı olmadığım için umutlandım .Gebelik düşündüğüm için aşı olmuyordum ama artık olmayı düşünüyorum .Banada yardımcı olurmusunuz 🌸 Adetten öncemi sonramı yaptırayım aşıyı ? Benim gibi sıkıntısı olupta yinede aşıyla hamile kalan oldumu 🌸

Hepinizin gebeliği hayırlı olsun sağ salim kucağınıza Almayı nasip etsin Rabbim 🤲🏻 Bende 2 yıldır evlat hasreti çekenlerdenim bu ay rahim filmi ve yumurta büyütmek için iğne tedavileri gördüm .Eğer bu ayda olmazsa diğer aylar hiçbişey yapmak istemiyorum artık yoruldum .Bu konuyuda görünce aşı olmadığım için umutlandım .Gebelik düşündüğüm için aşı olmuyordum ama artık olmayı düşünüyorum .Banada yardımcı olurmusunuz 🌸 Adetten öncemi sonramı yaptırayım aşıyı ? Benim gibi sıkıntısı olupta yinede aşıyla hamile kalan oldumu 🌸
Amin canım aşı ile alakası var mı bilmiyorum ama adetten hemen sonra vurdur sonra denemelere baslayin

X