Biontech Sonrası Hamile Kalanlar (Biontech Bebeleri)

Biontech (mRNA) aşısı ile gebeliğinizin bağlantısı aşağıdakilerden hangisidir?

• Ankete Katılan
    57
Siz olacak mısınız ?
Çok kötü şeyler duyuyorum gebelikte covid olanlar ile ilgili. Ben de hastanede çalıştığım için 4 aylıkken son doz biontech olmayı düşünüyorum. Her zaman doktora danışırım. Kendisi de tamam derse

Kızlar reglime bir hafta var sizce bekleyiptemi olayım aşımı yoksa regl olduktan sonra mı

Ben de 4 agustosta ıkıncı doz snovac oldum , eşim de ıkıncı doz biyontec oldu aynı tarıhte. O ay hamıle kaldım 24 temmuz sat tı. Kafamda deli sorular :))))) Allah saglıkla kucagımıza aldırsın inşş

Ay neler duyuyorsun canım , Allah korusun. Bugun bilge ogretmen ölmüş 7 aylık hamileyöiş kovidden.

Kızlar reglime bir hafta var sizce bekleyiptemi olayım aşımı yoksa regl olduktan sonra mı
Hamile olmadığına eminsen regl öncesi olman mantıklı. Ama emin olamıyorsan aşı olupm 1 ay korunmanı tavsiye ederim. Biz yapamadık ama sen garantiye al diye söylüyorum
Ben de 4 agustosta ıkıncı doz snovac oldum , eşim de ıkıncı doz biyontec oldu aynı tarıhte. O ay hamıle kaldım 24 temmuz sat tı.
Benim de benzer yakınlıkta. Bizim gibi hamile kalanların sayısı hiç de az değil.
Ay neler duyuyorsun canım , Allah korusun. Bugun bilge ogretmen ölmüş 7 aylık hamileyöiş kovidden.
İşte ben de böyle şeyler duyuyorum. Arkadaşımın eşi de gebelikte covidden uzun süredir hastanede yatıyordu, kaybettik anneyi ve bebeği. Aşıdan zarar göreni duymadım ama hastalık bizim için tehlikeli...

Ay sorma beni bi stres aldı gıdıyo , 2 doz snovac var ama yeterki degıl bence , kimseyle gorusmek istemıyorum ya resmen

Polikistik over var bende canım reglim düzensiz o yüzden emin olamıyorum tamam canım bizimde pek korunabileceğimizi zannetmiyorum ama bide dün yine forumda gördüm ikizlere hamile olduğunu bilmeden aşı olmuş birisi gayet sağlıklar diyordu onuda görünce içim rahat etti

Aşı olup da sıkıntı çekeni duymadım. Biz de öyle aşılandık. Bebek daha bana tutunmamıştı
Aşılı olmak her türlü daha avantjlı. Bebeğiniz de sağlıkla gelsin

2. senemize yaklasirken artik acaba cocuk dusunsek mi korunmayi biraksak mi diye konusuyordum esimle. Ve maalesef acaba covid asisi kisirlik yapar mi diye de dusunuyordum. Mayis ayinda jinekologa gittim. Sene sonu bebek dusunuyoruz, bi sorunum var mi diye baktirmaya geldim. Hersey ok, tsh bagli prolaktin yuksekligi var. Tiroid ilacinizi duzenli almiyorsunuz sanirim dedi. Ve o gunden itibaren tiroid ilacimi duzenli kullanmaya basladim. Esime de dedim zaten prolaktin yuksek, asi da olucaz. Zaten hemen olmaz korunmayalim artik. Haziranda korunmayi biraktim. Haziran sonu ilk doz asimi oldum. Temmuz sonu ikinci doz asimi oldum. 4 agustos hamile oldugumu ogrendim. :)

Böyle hikayeler duymaya bayılıyorum. İki aşınızı da olmuşsunuz, ne mutlu size. Sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim

Böyle hikayeler duymaya bayılıyorum. İki aşınızı da olmuşsunuz, ne mutlu size. Sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim
Ama simdi de 3.doz diyolar. Umarim benim hamile oldugum donemde zorunlu kilinmaz da. Hos hamilelikten sonra da emzirme donemi olacak.
Amin hepimizin saglikla kucagimiza almasini diliyorum. Olmayanlara da bol bol dua edelim. Hamile kadinin duasi kabul olurmus diyolar.

amin
Siz Sinovac mı oldunuz?

Yok 2 doz biontech. Artik biontech olanlara da 3.doz biontech diyolar ya..
Onun araştırmaları sürüyor diye biliyorum. Bir ara randevusu açıldı ama sonra kapandı. Ben hastanede çalışıyorum şimdi sorumluya da sordum. Siz şuanda en güzel koruma altında olan gruptasınız ama %100 koruma hiçbirinde yok. Yani maske ve mesafede devam :)
Benim 2 sinovac sonrası 1 biontech'im var. Bir- iki aya 4.yü olma planlarım var

Ben zaten baya bi koruma altindayim home office calismaktan. Zaten haftaici bi yere cikamiyorum. Evden calismak iyice tembellestiriyor haftasonunu da bi yuruyus market alisverisiyle geciriyorum o kadar.

Ben de temmuz ayında 2. Doz biontech aşımı oldum 1.5 yıldır bebek istiyorduk. 15 temmuzda aşı oldum aşı olduğumda regldim. 15 ağustosta hamile olduğumu öğrendim şimdi endişelerim peşimi bırakmıyor. Acaba gelişimini etkileyen birşey olur mu bu şekilde olup bebeğini sağlıklı kucağına almış olanlar var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…