Binnaz Abla

iki üc yıldır Binnaz sitesine uğramıyordum. site aplikasyon mu olmuş nasıl giriyorsunuz ben internet tarayıcısından acamadım yaşam kocu falan bireyler gelmiş doğru yerde mıyım acaba?
Playstore den binnaz abla uygulamasını indiriyorsun ücretsizdir,eğer kart yorumu istiyorsanız, uygulama içerisinde Öngörü bölümünden yorumcu seçiyorsunuz

Talha ilhan hakkındaki ilk cümlenizi anlayamadım açıklar mısınız ben de ona baktırdım da

arkadaşlar selam
Binnaz fal sepeti telwe bir yolun var vs vs her yerde fal baktırdım yıllarca uzman oldum artık hatta zamanında yargıça para kaptırdım dolandırdı resmen geçenlerde yine girdim binnaza artık yeni kişilere bakayım diye. Duru yaratım diye biri var. 4 sene önce de baktırmıştım sonra yok olmuştu piyasadan. şimdi geri gelmiş. 4 sene önce dedikleri çıkmıştı. Dün yeni baktırdım bence gayet hisleri ve duru görüsü var ilişkimle ilgili durumları bildi onun annesine dair şeyleri bile. Gelecekte dediklerine bakacağız ama kesinlikle cok tutarlı. Denemenizi tavsiye ederim.

Binnaz ablada doğum günü kredilerimden Arya Söyler ve Pamira Nilsu ya fal attım güzel yorumlamış siz hiç baktırdınız mı nasıl çıktı mı birde bir yolun var sitesinde yağmur a attım kullanıcı adı sadece yağmur o da üçü hemen hemen aynı şeyi söylemiş nasıl bunlar hakkında bilgisi olan var mı hem ucuzdular hem güzel gibi sizlerin fikrini almak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…