bin ban bom benimde artık çeyizim var:)

buda çeyimin son parçası her nekadar annem evlenceksin artık büyü desede aldım ben bunu çok sevdimki

Hayırlı olsun güle güle kullan...
Benim hiç böle ceyizim olmadı ceyizim olmadı ya orası ayrı kısmet...:84:

Hayırlı olsun güle güle kullan...
Benim hiç böle ceyizim olmadı ceyizim olmadı ya orası ayrı kısmet...:84:

benmde olmamaıştı alınca oluyor işte
rabbim sana daha güzellerini nasip etsin.
inş banada doğru insanla mutlu huzurlu kullanmak nasip olur

Berfiiin ben niye görmemişim ki çeyizlerini.
Çok güzelmiş her şey.Güzel günlerde mutlulukla kullan.
Kahvaltı takımını çok beğendim
Set halinde almamışsın tencereler farklı yemek takımı farklı sanırım.
Fiyat olarak çok fark oldu mu setlerden?

hep dediğim bişey var çeyizimi çok uyguna tamamladım diye

annem bi gün korkmazın tencelerini görüyor. sanırım tek tek parça parça satılıyormuş. fiyatı uygun diye orda banada kardeşime bi takım oluşturmuş. ben takımı hiç görmedim. ama annemin dediğine göre eklediğim resim gibi.

tencelerim olduğu için bende set almak istedim. aslında zaten set almak istemiyodum. uygun fiyatlı olanlarda çatal bıçak takımları çok kötüydü çünkü

yemek takımını internetten aldım. 480 tlydi sanırım. fiyasa fiyatı 600 - 650 iken.

sahan setlerini doğum günüşümde hediye geldi..

şaka gibi gelcek ama aryıldız çatal bıcak takımınıda 199 aldım. fiyasada 650 tl iken gittim mağazasında gördüm begendim. sonra bi siteden aldım. baya güvenilir bi siteydi. kk da baya alış veriş yapan vardı

böylece takımım tam oldu..

çeyizime ilk aldığım teflon setim oldu. çok bilinçsizce aldım. modeli içime sinmediği halde aldım. içime sinmedi halde neden alıyosam şimdi almış olsam korkmazsın kırmızı renkli seramiklerinden alırım. kırmızıyı çok severim

kahvaltı setimde şekerdir bende çok severim. seni anan benim için doğurmuş diyesim geliyor

inş daha güzelleri ve daha fazlası senin olur. ben şuan durdum ama bişey almayacam. evlenince alcam. para biriktiriyorum

Gerçekten çok uyguna almışsın Berfin maşallah... Ben de set almak istemiyorum da o yüzden sordum pahalı oldu mu diye. Dediğin gibi görüp sonra internetten almak da mantıklı da kredi kartı istiyor çoğu site. benim de kredi kartım yok Şimdi seramikler güzel tabi de teflonlarının modeli de güzel, soğuma tencerelerinden Ben de para biriktirmeye çalışıyorum da pek olmuyo bunun belli bir sırrı olsa hemen birikse

ayrı ayrı alırsın istediğin modeller olur hem( ben böyle düşünüyorum)
internetten alışverişler kredi kartı bazıları da havale oluyor. havale içinde internet bankacılığını aktif etmen lazım..
sanal kart diye bir şey var sanırım ben kullanmadım.
onuda kullanabilirsin.

atıyorum 300tl bir şey alacaksın.
x bankasındaki HESABINDAN , sanal kartına 300tl gönderiyorsun. sonra alışveriş yaparken sanal kartını kullanabiliyorsun.

para biriktirme hesabını bileceksin mesela her ay maaşını 200 tl az düşünüp kenara atmak gibi. söz nişan düğün vs olunca aileler destek çıksa da yetmiyor bir şeyler için. onun için biriktirmek lazım sanırım

Ben de parça parça almayı düşünüyorum bakalım nasıl denk gelecek, planladığım gibi de olmuyor hiçbir şey.
Dedğin gibi her ay biraz kenara atmalı olmuyor böyle:26:

Berfoşş, ben bakmıştım senin ciciklerine ama yorum yapmamışım sanırımm :26:

Hepsi çok güzel kuzum, özellikle kırmızılı herşey beni benden aldı bir kırmızı tutkunu olarakk

Rabbim karşına seni mutlu edecek birini çıkarsın ve cicilerini hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…