Bim'deki ürünler hakkında..

ben de iki tane var bu tencereden, bir tanesi tek saplı, onu kızartma tenceresi yaptım, diğeride boyle tencere iki iki kulplu hep onda yapıyrum sebze yemkleirmi.

çamaşır beyazlatıcısını aldım bu akşam beyaz çamaşırlarımı yıkayacağım
Bide kaz tüyü yastık aldık. çok güzel vakumlu hurç vardı 26 TL mi ne öyle bişeydi alan kullanan var mı yorgan koyacağım içine sığar mı_

ben uyku seti koydum canım sığdı azcık yer bile kaldı..
tavsiye ederim süper bişi

kızlar bimden peynir almanızı tavsiye ederim annemler alıyo hem ucuz hem güzel ev yapımı gibi..bizim burda bim olsa bende alıcam ama yok

slm tatlımm
bende 1 battaniye+1 yorgan koydum sığdı ne güzel ufacık oldularrrr
yer kaplamıyo artık

kızlar bişey sorcam geçende bimde farkettim.karamelli hollanda bisküvisiydi sanırım.tadı nasıl alıpta deneyen varmı ? tadını çok merak ediyorum.fiyatıda 2.95 di galiba:44:

cnm 12.90 dı çok güzel
gümüş ama çok güzel

Teşekkür ederim

kızlar bişey sorcam geçende bimde farkettim.karamelli hollanda bisküvisiydi sanırım.tadı nasıl alıpta deneyen varmı ? tadını çok merak ediyorum.fiyatıda 2.95 di galiba:44:

Evet canım, topikte çok beğenen arkadaşalr oldu ama ben pek beğenmedim.
Denemek için almıştım, 1 tanesini bile bitiremedim.

arkadaşlar, ben bu vakumlu hurçlardan, daha önceki gelişte almıştım( sanırım 4-5ay önceydi).

ozaman herşeyi içine yerleştirip kaldırmıştım,
bir kaç seferdir, 1 tane hurçta bulunan misafir yorganını çıkarırken vakum özelliğini kaybettiğini görmüştüm,
hadi 1 tanesinde sorun çıkar diye düşünüp önemsemedim.

ama, dün yazlıkları kaldırıp, kışlıkları yerleştirirken, farkettimki; büyük hurçların tamamının vakumu çözülmüş,
yine, çok önemsemedim, bir şey vardır diye düşünüp, içine yazlıkları yerleştirip, vakumladım.
odayı düzenlerken bir baktım tısssssssss diye sesler geliyor:))
yani büyük hurçlar vakum tutmuyor.
ama, küçüklerde sorun yok.

bir de ben aldıktan sonra herkese tavsiye ettim, bu seferki gelişte almışlar.
ben de üzülüyorum, yanlış yönlendirdim diye.

özellikle daha önceki seferden alıp, böyle bir sorun yaşayan var mı???

Vakumları çabuk bozuluyo
bide koyduğunuz eşyalar çok kırışıyo kazak falan koymayın kırış kırış oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…