Bim'deki ürünler hakkında..

bugün gititm aylaynır ve ruj aldım kahve ama rujda karar veremeidigm için açmadım
alıyorum ben öle sonra kalıyor karar veririsem açıcamm
ve bir sorun var ben ilk kez aylıynır aldım naısl sürülüyor bilmiyorum bile demin deneidm mahvettim iki gözümüde

evet baldo pirinci harika tane tane düşürebiliyorum çok lezzetli.yoğurdu da düper
lor peyniri de sanırım murat beyi kastediyorsun sürekli alıp kullanıyorum çok memnunum

binvezir az yağlı bir kaşar peyniri belki ondan sevmemişindir masum...ben çok yağlı kaşar sevmem...

vakumlu torbalarından aldım çok beğendim valla bazamın yarısı boşaldı şu allıkları merak ettim yarın hemen bi bbakim kalmış mı şeftali rengini alırım bende

vakumlu hunç almıştık az önce denedim uyku setlerimi koydum içine harika bişi ya incecik oldular bazamın altında yer açıldı

Peki Vakum işlemini nasıl yapıyorsunuz? Özel bi aleti falan mı var?

torbanın açık ağzından elektirik süpürgesiyle çektirdiğinizde içindeki havayı alıyor ve vakumluyor

Kolaymış. Off bende mi alsam acaba bıktım evdeki fazlalıklardan. bazam falan da yok nereye sokacağımı şaşırdım yemin ederim.

çamaşır beyazlatıcısını aldım.1 kerede sonuç verdi.daha öncede almıstım hiç bu kadar ucuz ve hızlı sonuç aldığım olmadı.yakında taşınacagım perdelerimde de deneyeceğim.inaşallah aynı sonucu alırım

Bugün Color Me likit rujlardan aldım, pırıl pırıl çok güzel. Hele gülkurusu bir rengi var ki, tam canlı dudak rengi. Mercan rengi de çok güzel.

ben de dün beyazları yıkadım ve beyazlatıcısını kullandım işe yaradı bembeyaz çamaşırlar memnun kaldım.. bu kadar ucuza böyle sonuç alacağımı zannetmiyodum şaşırdım

Bende çamaşır beyazlatıcısını aldım daha denemedim. Color me den de likit eyeliner, ruj(pembe), allık aldım birde şeftali tonu ben beğendim valla çok güzel bir tek ruj da somon rengi istiyordum testerler yoktu bakamadm kodunuda bilmiyorum. Bilenn varmıııııııııı???

Rujda da lipglossta da somon rengi vardı ama üstünde numara yazmadığı için tester olmadan almak zor.

Tencerenin deseni ve kalitesi iyiydi ama çok ağırdı, almadım. Aynı desenden tava aldım, kullandım, bedğendim.

ben de ağır diye aldım,hafiflerin tabanları teneke gibi,yemeği yakıyor,ben hatta bugün tenceremde yemek yaptım,mis gibi oldu:)tavsiye ederim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…