Bim'deki ürünler hakkında..

kızlar şu bimin yasemin kokulu pirinci var ya harika bişey.şiddetle tavsiye ederim valla:) pilavı harika oluyo tane tane....bi deneyin derim

Lover air mangolu oda kokusu şahane.İki odada kullanıyorum,ev mis gibi kokuyor.

Bind Activat tüm beyazlarımı ve perdelerime deterjan ilaveli kullanıyorum.

Dushy duş jeli,sandal ağacı.

Mikrofiber temizlik bezleri.

Buono çikolata.

Dost ayran.

ruj alan oldumu arkadaşlar nasıl rujları mat mı parlak mı?
birde ben aylıner kullanmak istiyorum tavsiye ederseniz yarın alayımm

bimdeki rujlardan bende aldım çok güzel çok beğendim.

Ben yoğurdunu ve ayranını çok beğeniyorum...Özellikle yoğurdu çok lezzetli....Sürekli almaya çalışıyorum...

demekki yourdunu herkes beğeniyor.bende çok seviyorum..

bimdeki yoğurdu bende çok beğeniyorum kızlar tadı çok güzel tavsiye ederim.

Son düzenleme:
kızlar şu vakumlu hurçlar varya gerçekten çok güzel büyük hurcun içine bi tane çift kişilik büyük bir yorgan ve bi tane yastık koydum süper oldu tavsiye ederim.

bu ara kazandibi sütlü tatlısına takmış durumdayım daha önce bimden hiç bu tür şeyler güvenip almamıştım
1,5 tl gibi çok uygun fiyata süper bir tat, en yakın zamanda profitrolünü de deniycem :KK53:
bazı ürünlerini sürekli alırım kağıt havlu,tuvalet kağıdı,peçete,ıslak mendil,sirke,
sıvı el sabunu,kireç önleyici,üçgen peynir ...bir de tahsildaroğlu sürülebilir lor peynirini keşfettik
çok güzel tavsiye ederim.

1. Sallanan At -27.90(Oyuncak)
2. Trekking Ayakkabısı-25.90
3. Plates topu-12.90
4. Alez çift kişilik 15,90 tl
5. Yağmurluk Bay-Bayan 5.95 TL
6. Çocuk Polar eşofman 12.90 TL
7. Likralı boy korse 19.90 TL
8. Kilitli saklama kabı 4lü set 9.90 TL
9. Koko paspas 7.90 TL
10. Leke tutmaz masa örtüsü 6.90 TL
11. Tek kişilik nevresim takımı 19.90 TL
12. Antika arabalar 5.50 TL.
13. Yumuşak top 2.90 TL
14. Kışlık terlik Bay-Bayan 4.90 TL
15. Masa örtüsü leke tutmaz 6.90 TL

ya kızlaaarrrr.. bim bi parfüm getirmişti yaz sonu gibi böyle ağustos zamanı.. pembe bi şişe , set seklinde, sırtı siyah korseli böyle bağlamalı korse seklinde, seker pembe rengi vardı fiyatı da 14 müydü tam hatırlayamıyorum, ama cokk güzel kokuyordu onu alan , kullanan ya da markasını hatırlayan var mı ? ay o gün para yoktu üzerimde alamadım ertesi gün gittim kalmamıstı tek bi tane vardı zaten, adını da hatırlayamıyorum kime sordurttuysam da kalmamıstı ordaki bimde , icimde kaldı vallahi.. :/

bim turşu getirmiş hem de cam kavanozda karışık olan 6,25 ben aldım beğendik fiyatına göre iyi biraz tuzlu ama...sadece salatalık olanlar 5,90 mı öyle bişey :26:

Ben iççamasırlarını aldım geçen gün atlet ve külot
külotlar 3lü paket olarak satılıyo 4,5 TL fiyatı hem uygun hem güzel beğendim

yazmadan geçemicem :) geçen gün bimden bi tane eyeliner aldım. tamamen meraktan. markası color me sanırım. 3 tl bişey. süper bişey çıktı şaşırdım valla :KK1: kolay sürülüyor bulaşmadı da. akşama kadar sabit. tavsiye ederim.:KK52::KK52:

kaz tüyü yorgan ve yastığını aldım çeyize koydum umarım güzel çıkar.
Bimdeki aknaz peynirin hastasıyım hiç kokmuyor,harika bir beyaz peynir...
Şu saklama kaplarından bende mi alsam gidip ya?

yazmadan geçemicem :) geçen gün bimden bi tane eyeliner aldım. tamamen meraktan. markası color me sanırım. 3 tl bişey. süper bişey çıktı şaşırdım valla :KK1: kolay sürülüyor bulaşmadı da. akşama kadar sabit. tavsiye ederim.:KK52::KK52:

cnm bende aldım ama nasıl sürücem beceremiyorum yaww

X