Bim'deki ürünler hakkında..

bu kremleri ben de merak ettim
color me makyaj malzemelerine ne diyorsunuz. Farlarından aldım bugün. Allıklarııda güzeldi sanki

her market hakkında tecrübelerm doğrultusunda alışkanlıklar geliştirdim. Aldığım ürünlerin faturalarını/fişlerini (bozuk /hatalı çıkar geri verme ihtimalinden dolayı) saklamaya ihtiyaç duymadığım tek market yüzümü kara çıkarmıyor gerçekten. son denediğim yeni ürünü salamura yaprakları. Köylü kadınların kurduğu azardan aldıklarımdan daha güzeldiler.

Bimin kendi üretim unu ve yoğurdundan çok memnunuz.

Bir de hollanda waffle satılıyor,cappucino ile müthiş gidiyor,tavsiye ederim

Bir de color me mavi eye liner almıştım,o da gayet güzel

ruj alan oldumu arkadaşlar nasıl rujları mat mı parlak mı?
birde ben aylıner kullanmak istiyorum tavsiye ederseniz yarın alayımm

rujdan aldım hatta bulabiliirsem bi tane daha alıcam çünkü benim diyen markalara taş çıkartacak kadar güzel ben 702 no.nu aldım simli somon rengi çok hoş bide pembe allığından aldım oda çok güzel tüm gün yüzümde kaldı hiç gitmedi yani şeftalisinden kaldıysa onuda almayı düşünüyorum ben çok memnun kaldım açıkçası..

allıgı ne kadara aldın bugün flormarın telekota şeftali tonuna 20 lira bayıldım ama deger müthiş bir görüntüü
oluyor sürdügün zamann ama yarın bakayımm bime diger renklerde varsa alırım
kırmızı veya kahve allık varmı ?
fiyatı ne kadarr
birde ben netten baktıgım broşürde göremeidm makyaj malzemeleirni?

canım allığa 3,45 verdim ve bu kadarcık paraya yani sonuç harika,sadece pembe ve şeftali rengi var başka rengi yok malesef,mutlaka seninki çok kalitelidir ama bende sonuçtan memnunum yani

bimin süzme yoğurdunu ve ince bulgurunu çok seviyorum tavsiye ederim allıklara baktım uyduruk marka diye almamıştım demek güzel...:44:

canım allığa 3,45 verdim ve bu kadarcık paraya yani sonuç harika,sadece pembe ve şeftali rengi var başka rengi yok malesef,mutlaka seninki çok kalitelidir ama bende sonuçtan memnunum yani

ayy cnm benim ben keisnlikle kıyas yapmadım öyle anladıysan özür dilerim
yani sne çok memmun olduugnu söyleyince ben veridigm paraya bile pişman oldum o anlamda yazdım şekerim
ben geçen hafta bi ruj aldım flordan orada makyajı tamamlamak için bi allık sürdüler onada hasta oldum rengine gidip aldım bugün düşünerekten ama çok begendimm o yüzdne aldım veririkende 20 lira acıdım yani

yoksa kıyas yapmak dgeildi amacımm:26::26::26::26:
yarın gidip ruj birde aylaynır alıcammm
hatta belki pembe allıkk liste uzuyıor gidiyorrrr

yok canım asıl sen beni yanlış anladın ben kıyas açısından söylemedim flormarı bende çok beğeniyorum hatta şuan pudrası rimeli falan var bende iyide bi markadır sadece bu fiyata kalitesi gayet iyi dedim senide kesinlikle yanlış anlamadım sonuç olarak yazıştığımız için birbirimizi böyle anlamamız çok normal güle güle kullan iyi yapmışsın ve beğendiğin bişeyi almışsın,sende rujlarıni bi dene bakalım hem benim beğendiğim bişeyi sen beğenmeyebilirsin ama ben memnun kaldım sonra görüşlerini yaz mutlaka

oki ozman tatlım anlaştıkk
rujlarından alıcam haber veririmm sanaa

dün bende bulaşık makinesi içi için koku aldım Bingten yin sanırım ama mükemmel ve keskin limon kokusu var tavsiye ederim 60 yıkamaya kadar devam ediyor

ben de turunçlusunu tavsiye ediyorum araç kokusu olarak da kullanılabiliyor ;ama 60yıkama kısmı üfürme o kadar uzun süre gitmiyor

Kızlar ben de Bim'in Baldo pirincini ve yoğurdunu çok seviyorum, ha bir de yumurtası çok taze çıkıyor. Size bi de kakaolu leblebisini önereceğim,çok harika bi deneyin.
Ayrıca sadece Bim'in güney yörelerinde satılan lor peyniri var ,beyaz tabakta satılanlardan değil yanlız.Kalın bi poşette satılıyor.Yazlığa gidince sormuştum neden başka yöreye vermiyosunuz diye satın aldıkları firmadan kaynaklanıyor dediler.Hem kolay ekşimiyor,hem tuzu az hem yağı rahatsız etmiyor; onun için hem tatlıda hem de salatalarda rahatça kullanabiliyorsunuz.Ama Ankara'da satılmıyor.O civarda oturanlara tavsiye ederim.

bim den beyaz renklı olan yumusatıcıyı alın tek gecerım kokusu tum evı sarıyor cok kalıcı .....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…