Bim'deki ürünler hakkında..

bende bugün alez aldım yatak koruyucu.çift kişilik.
dışarıda sormuştum.60 dediler.ben bimden 15 tl ye aldım.çok kaliteli değil ama olsun

valla çok uygunmuş.bu sanırım aktüel ürünlerden demi? cuma gelenlerden hani:) ben bugün gittiğimde hiç bişey yoktu.aslında benimde aleze ihtiyacım vardı...

cnm ona erken gitmen lazımmış herkes haftalar öncesnden bakıo gelnce sabahtan kapıda oluyo
bnde kırtasiye için gidim bi güzl şeyler var uygunda oluyo

cnm ona erken gitmen lazımmış herkes haftalar öncesnden bakıo gelnce sabahtan kapıda oluyo
bnde kırtasiye için gidim bi güzl şeyler var uygunda oluyo

evet burayı okuyunca gördüm kavga edenler bile olmuş çok şaşırdım.ay sert kapaklı defter vardı 2 küsürdü alıcam kendme ondan:) çok hoşuma gtti inşallah göründüğü gibidir:)

alezlerden geçen yıl almıştım bende çok kaliteli değil malesef ilk kullanımda yatağa geçen lastik yırtıldı ama dışarıda çok pahalı bu fiyata bu kalite işte hala kullanıyorum şuanda,başka bi sorunda çıkmadı

Evin alışverişini annem yapıyor Bim'dende çok alıyor ve memnun ben özellikle orda ki bebek kolonyalarını seviyorum

valla çok uygunmuş.bu sanırım aktüel ürünlerden demi? cuma gelenlerden hani:) ben bugün gittiğimde hiç bişey yoktu.aslında benimde aleze ihtiyacım vardı...

evet bu cuma gelmişti ben gittiğimdede 4 tane vardı bilseydim yollardım birisini
bide nevresim takımı aldım maviydi kenarı lastikli yatağa geçirmeli rulo şeklinde sarmışlar o kdar güzelki çok beğendim memnun kaldım
onuda 15 tlye aldım

sapık karı illa burdada sapıklığa çekecen demi:)
şaka şaka yatak eskimiyor iyi oluyor işte

aaa sende yani ne alaka bebeğim ya ben onu ciddi sordumsende hemen oraya çekiyosun ya:2:

aman yatak eskisin ya benle mi yaşıcak bende sandım bakterilerden falan koruyor:)

Son düzenleme:

Bimden bime değişiyo sanırım gelen ürünler...keşke yollasaydın:) bu arada o gün aldıklarımdan çok memnun kaldım ben.şimdilik bi sorun yok yani.buradan okuyup almıştım bnde:)

kızlar ya bişey soracam kaç zamandır bime uğruyorum şu sütlü tatlılarından almaya ama her gittiğimde yoktu kasiyere sordum bilmedini söyledi acaba sorun falan mı çıktı ki yada şikayet falan mı aldı haberiniz var mı

16sında 4,95 e banyo paspası var ben ondan alıcam arkadaş geçen aynısını dışardan almıştı çok güzel yumuşacık altıda kaymaz taban bulabilirsem alıcam bakalım

ha birde sürekli aklımda ama yazmayı unutuyorum.. bimdeki gürdalın kireç çözücüsünden çok ama çok memnunum bizim sular aşırı kireçli çeşmeler çaydanlık su ısıttığım cezve hepsi kireç oluyor hatta banyom felaket oluyo kireçten ama gürdalı kullandığımdan beri hiç zorluk yaşamadan temizliyorum pırıl pırıl oluyor tavsiye ederim hele fayans aralarını o kadar güzel temizliyo ki şaşırırsınız

kızlar bimde satılan hazır ağda bantlarından hiç denediniz mi?

Denemez miyim, denemez olsaydım.. Hem koltuk altlarımı hem de bacaklarımı tahriş etti.. Özellikle koltuk altlarım morardı ve 2 gün boyunca cayır cayır yandı.. Kollarımı kapatamadım kollarım havada gezdim. Terlesem yanıyordu, deodorant sıksam yine yanıyordu.. Aslında tahriş etmesinin sebebi şu oldu: Bantların, ilk alışı güzel değil kılların sadece %30luk kısmını alıyor. Durum böyle olunca aynı bölgeye 2-3 defa uygulamak zorunda kaldım. Aynı bölgeyi zorladığım için tahriş oldu sanırım... Ayrıca bantlar da yetmedi, güzel almadığı için.. Yalnız şunu da belirteyim; ben aşırı beyaz tenliyim ve hassasım. Herkeste bende yarattığı etkiyi yaratır mı bilmiyorum..

Son düzenleme:

onlardan bende almayı düşünüyorum, ama daha önce bimden 2 tane lastikli çarşaf aldım havlu gibi kumaştan ve hüsrana uğradım sürekli toplanıyo küçük geliyor.
yatak 1.5 mtrelik ama hiç bişi uyduramıyorum. sizin aldığınız nasıl, kenar lastkleri yine çıkıyormu, bunun malı farklı sanki.
içinde yastık kılıfı da var sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…