Bim'deki ürünler hakkında..

kızlar yastıklardan alan var mı?

ve alezlerden alıp kullanan var mı?

haftaya da mikrofiber yorgan gelecekmiş
kafama göre yastık bulamadım bi türlü
şöyle yumuşak olsun ama yata yata formu bozulmasın istiyorum
yatınca şeklini alsın kalkınca eskiye dönsün terletmesin
var mı böyle yastık bilen?

dibimizde bim olduğundan bakkal gibi kullanıyorum ama deterjan gibi ürünleri bildiğim markaları alıyorum. Esas merak ettiğim şey şu yeni saç boyaları güzel renkler var.hiç kullanan yok mu bacılar ya?deterjanlar gibi çıkmasınn..bi de elma alıyorum 2-3 oldu hep rutubet kokuyor.deneyen oldu mu meyve sebzede koku dikkatiniz çekti mi?

Pizzasını,hazır patatesini herzaman alırız evden eksık etmeyız çokta memnunuz.

Et ürünlerine gelince;

bilmediğim marka alma taraftarı değilim almamda

dolapta kurtlanması çok ilginç,küflenmesini anlayabilirim ve hatta kurumasını vs.

ama kurtlanmasına şaştım kaldım...

daha önce yazmışmıydım bilmiyorum ama bim gittikce gözüme giriyo yaa temizlik bezinden çok memnun kaldım bide banyo permatikleri var hem çok ucuz hemde kaliteli bunlaardan memnunum
ammma en çok soslu fıstığına bayılıyorummmmmmmmm:)centro diye fındıklı gofreti var harikaa çok güzel ve taze çok şaşırmıştım ilk önce yani:)
en son 3'lü ambalajda slip pamuklu külot aldım ay ne kadar rahat ve yumuşacık ya anlatamam süper bi ürün iyi ki merak edip almışım yani özellikle evde yayılırken çok süper oluyo hahaha

Son düzenleme:
son kullanma tarihi geçmediği halde daha önceden alıp severek tükettiğim keçi peyniri bir keresinde bozuk çıktı, iğren kokuyordu.
ambalajında sıkıntı yoktu neden öyle oldu anlayamadım
diğer ürünlerinden şu ana kadar sıkıntı yaşamadım.
içli köftesi de hoşumuza gitmedi, tavsiye etmem.

Bimdeki sucukları ve kahvaltılık sosları çok beğeniyoruz biz valla.. her türlü gideri var öğrenci evinde

kızlar ben bısy sorucam ben bımdekı su turuncu oda spreylerınden aldım top gıbı duran ucunda sungerı olanlardan odaya koku yayıyor ama benım anlamdım o o sekıldemı kullanılıor bı yere koyuldunda yoksa ucundakı fılıtreyı yakıormusunuz anlamdım gıttı kokuyu bı turlu

o turuncu kapağın altında bir kapak var onu çıkar ve kapağı geri tak
öyle kalsın mis gibi kavun kokuyor ev
iyi bayramlar

ben yiyeceklerini seviorm çikolata ve peynir çeşitleri lezzetli ama sanırım eşya konuşuyorsunuz onlardan hiç almadım bi kere silgi aldım

arkadaşımda böğürtlen reçeli yedim bayıldım tadına.sordum nerden aldınız süper bu diye.bimden almışlar markası ilkgünmüş.arkadaşlar mutlaka deneyin süper tadı:)

mr.bee krem temizleyici ve güldal çamaşır suyu. bunlardan çoook memnunum.
dost yoğurt çok güzel. sole ayçiçek yağı da güzel. ama bimdeki zeytinyağını sevmedim.
krem peynir var cebel galiba markası tost yapmak için onu alıyorum ve çok memnunum.

burda okuduklarımdan sonra bimden alışveriş yaptım bugün.dediğiniz gbi gerçekten çok fiyat farkı var.ilk önce arkadaşımda yediğim ilkgün böğürtlen reçelini aldım,snra sıvı sabunun morunu,mr bee krem temizleyici,güldal çamaşır suyu,triplex gofret,fa roll onda 3.20ydi onada atladım hemen normalde 5.90:) gerçekten diğer marketlerle baya farkı var.inşallah beğenirim:)

bu arada mikrofiber bezini bende kullanmıştım yerleri siliyorum onunla,her şeyi topluyo çok memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…