Bim'deki ürünler hakkında..

ben bunun bir karalama yazısı olduğunu düşünüyorum ... Ben patates kızartmalarını hep alıyorum asla böyle bir durum olmadı ayrıca sucuğunuuda annem almıştı hiç öyle bişe olmadı ... Adaletli yazılar yazalım lütfen karalamayalım

OSMANLI markası olan ekmek kadayıfıvar çok hafif çok beğendim kaymağıyla almanızı tavsiye ederim ... veayrıca supanglesi de çok leziizmiş ... şu dediğiniz dondurma pastalardan almak istiyorum merak ettim baya aldığım ve memnun kaldığım diğer ürünlerden bahsetmek istiyorum....
oda kokusu gelmişti tütsü gibi çubuklu 15 liraya satılıyordu ondan almıştım 2 hafta oluyor inanılmaz koku saçıyor evim miss gibi parfüm kokuyo valla eşim arda çubukları üstüne sürüyor kokusunu çok beğendi...
döneri vardı hazır kesilmiş onlardan aldım bakalım nasıl daha yapmadım sonra hamburger ekmeğini harmurger köftesini hep ordan alıyorum sonracımaaa
nugget vardı ayyyy oruçlu oruçlu aklıma geldi aynı mcdanısın nuggetlarına benziyor eşim beğenmedi ama zaten o tavuk sevmez ben çok sevdim aklıma geldikçe yazarım bimi çok seviyorummm

ayyy yazın kızlar başka neler var güzel tavsiye ediceniz selpaklarıda güzel aklıma gelmişken sölimm ama deterjanlarını almıyorum yumoş omo cif var onlarıda bimden alıyorum diğerlerini hiç denemedim bulaşık makiinası için olanı çok kötü hiç beğenmedim ama bulaşık makinası için kötü var limonlu şeftlaili çok güzel kokuyoo tavsiye ederim 3 buçuk lira limonlusunu kullanıyorum inanılmaz güzel kokuyo

Ben de bu hafta kek kalıbını, Melis markalı patlıcan salatası ve közlenmişini aldım...

Detan sinek mat tabletleri de indirimdeydi 1.5 TL ye indirmişler 2 kutu aldım... Normalde bu fiyata bulmak imkansızdır...

Profiterol, supangle yanında fıstıklı tel kadayıfını da sevdim tavsiye ederim...

bimi sevmeye başladım ama keşke kozmetik ve bakım ürünlerinden fazlaca getirseler.Bugün 3tl 60 kuruşa Rexona roll on aldım çok iyi hiç terlemiyorum.Birde bugün dikkatimi çekti color me isimli (kajalın yan ürünü) markadan kozmetik gelmişti fondoteni cildime kesinlikle sürmem de ama farları ve vücut simleri (özellikle ambalajlarını m.a.c. e benzetmeleri) hoş olmuş.3tlye kaçırmayın derim.

Neden karalama yazısı olsun ki alıp almamak size kalmış.Lütfen kesin emin olmadan kimseye bu şekilde hakaret etmeyiniz.Bende bu siteden bimin ürünlerine çok övgü gördüğüm için oradan alışveriş yapmak denemek istedim fakat dikkat ettiyseniz diğer ürünlerinden memnun olmadığım bir ürünü yok bunuda belirttim.Fakat sucuğunu ve patatesini beğenmedim.Oyüzdende tavsiye etmiyorum.Ha ben diğer ürünlerinide beğensemde almam artık bu benim fikrim.Ama kimseye sakın oaradan alışveriş yapmayın gibi birşey yazmadım dikkat ederseniz yanlızca sucuk ve patatesinden bahsetttim.

Ayrıca bende iki paket patates aldığımı ve paketin birinin çok güzel diğerininse ekşi çıktığınıda belirtttim.İnanmak için gelip görmeniz lazımdı.Fakat herkesin kendi bileceği birşey lütfen biraz daha dikkatli yazın ve bilip bilmeden karalamak için yazılmış adaletli yazalım vs. demeyin. Siz beğenmiş olabilirsiniz ama ben beğenmediiiiiiiiiiiiiiimmmmm....

kızlar ben de bim marketi çok seviyorum ve çokça alışveriş yapıyorrum ordan.ben alışveriş yaparken alacağım ürünleri çok incelerim,üretim ve tüketim tarihine bakarım,içeriğine bakarım ve hangi firma üretmiş ona bakarım.bimdeki tüm ürünler büyük markaların yan ürünleri arkadaşlar.örneğin kullandıklarımdan ,
dost süt ve yoğurt ÜLKER
bindmatik bulaşık deterjjanı HENKEL
tuv.kağıdı ve kağıt havlu HAYAT KİMYA
kerem kaymak EKER SÜT ÜRÜNLERİ
jucy meyve suyu TAMEK
temizlik ürünleri mükemmel ben sadece hazır yaprak sarmasını beğenmedim sırf meraktan almıştım zaten.
tatlıları süper özellikle de kazandibi....

Memenun kaldığınız şeyler kadar memnun kalmadığınız ürünleri de üslubunca yazabilirsiniz. Her memnun olan reklam yapmıyor olduğuna göre her memnuniyetsiz olan da karalama yapmıyordur değil mi?

bu hafta çocuklar için ışıklı ayakkabı geliyo daha önce alanınız varmı.. kızıma almak istiyorumda..

2 gün önce Bim kek kalıbını ve tavsiye üzerine frambuazlı cheese kek aldım...
Kek kalıbı çok güzelde o pasta beni mahfetti kızlar
Çok ağır geldi ayrıca üzerindeki reçelimsi şeyde tuhaf bir ambalaj kokusu vardı açıkçası ben beğenmedim..
Daha önce ekmek kadayıfını yemiştim kışın o çok iyidi..
Kaymak desen ona keza çok güzel...
Labne peynirini sürekli alıyorum..
Bim ezinesi harika...
Başka başka...
Tereyağı ve yumurtam ordan..
Greenwood çayları...
Dost sütü beğenmiyorum bana göre kokuyor...
Mısır gevrekleri hoş karamelli olanı eşim çok seviyor...
tuvalet kağıdını aldım 3 katlı o da güzeldi..
Salçası kapaklı olması çok hoşuma gidiyor kurumuyor...

Hımmm bu arada makyaj pamuğu getirmişler 1.45 tl. fiyatıda uygun onuda çok beğendim tavsiye ederim

eşim almış ben çok beğendim sarı rengini memnunum
su sebilini bende aldım sarısını fakat kullanamadım çünkü yerleştirirrken bütün suyu döküyo acaba parçasımı eksik bence bi contası olmalıydı ama bende çıkmadı yoksa bizmi kullanamadık kiii

bidonunun bi kapağı var o kapağın içinde tıpası var o tıpayı kapatıyorsunuz bidonu doldurunca kapağı bidona takıyorsunuz yani tıpada kapalı olduğu için su dökülmüyor sonrada sebile oturtuyorsunuz kolay gelsin çok şirin ama sebiller bende aldım kendime yaşıma biraz olmadı ama napıym dayanamadım çok sevimlii

bende öyle yapyorum ama yine de dökülüyor pişman oldum aldığıma

belki sebilde bi sıkıntı vardır kapakla sebilin oturduğu bölme birbirine uygun kesilmemiştir fişiniz varsa götürün alıyorlardı

Bizde genelde bimden alış veriş yaparız. kafkasın acıbadem kurabiyesi güzel. Keklerinide begeniyoruz. Kuruyemişleri de genelde ordan alırız. Ama bu aralar sütleri bozdular galiba. Yada saklama koşuları yüzünden mi. ekşimiş gibi kesik kesik oluyor. Çevremdekilerde bunu dogruluyor. daha önce böyle bir sorun yoktu.

o zaman benim sebilde sorun var kapağı kapattıyorum sebile oturturken yanlardan su tamamen dışarı veriyor .. ben çerkezköydeyim ist. gittiğimde almıştım değiştiremem de iyimi :2:. sizinki sorunsuz çıkmış güle güle kullanın ..

belki sebilde bi sıkıntı vardır kapakla sebilin oturduğu bölme birbirine uygun kesilmemiştir fişiniz varsa götürün alıyorlardı
benimkinde kapak daha biyik sebile oturunca bol geliyo dün büyük sebillere baktım onlardada aynı düzen var fakat büyük damacanaların kapağı yumuşak plastik takarken deliniyo ve akıtmıyo sanırım

Tıpasını kapattığımız halde şişeyi oturtunca su taşıyor. Bir kez de şişeyi az doldurup denemeli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…