Bim'deki ürünler hakkında..

ben aylık market alışverişlerimizi daha büyük marketlerden karşılıyoruz ama ben genelde bime abur cubur ları için gidiyorum mesela soslu fıstığı çok güzel bide gofretleri,milföyleri ve pataesleri

patates kızartması ve milföy hamuru mükemmel şiddetle tavsiye ederim onun dışında garnitürü ,konserve mısır, ketçap ,mayonez,profiterol olsada yesem şimdi pizzsanıda alıyoruz zaman zaman ama bazen koku oluyo onda bi ara vejeteryan pizza vardı ama artık yok sütü güzel dost yorğurdun özelikle süzmesi güzel ağır değil kaşar peynir vardı a ile başlayan unuttum adını o güzel

tahsildaroglu sürülebilir kahvaltılık lorunu hıc begenmedım

oylece duruyor ,sımdı onla yapılacak pasta börek tarıfı arıyorum..

Bu ay ilk defa ürünlerini denemek için bim den alışveriş yaptım.Normalde başka marketlerden sürekli aldığım bilindik marka ürünleri alıyordum.Ama bu ay özellikle denemek için bim marketten hiç bilmediğim markaları aldım bimin kendi ürünlerini denemek istediğimden.

Donmuş patatesi iki paket almıştım biri çok iyi çıktı diğeri ekşiydi yani kızartttım görüntüsünde hiçbir tuaflık yoktu fakat tadı resmen ekşiydi.Marketten gelir gelmez dondurucuya koymuştum ve s.k.t geçmiş ürün değildi buzluktada 1 hafta durdu Ve hiç çözülüp tekrar donma gibi bir durumda olmadı.

Birde sucuk almıştım oda hiç bilmediğim bir markaydı bim in kendi markalarından sanırım çünkü başka hiçbir markette görmediğim bir markaydı.SKT. geçmemiş bir üründü ve onuda buz dolabında muhafaza etmeme rağmen ve hiç elektrik kesilmesi gibi bir durum olmamasına rağmen sucuk kurtlandı.Hatırlamak dahi istemiyorum.Çıldırdım resmen görünce buzdolabında ne var ne yok hepsini atmak zorunda kaldım çünkü çok tiksindim.Ve 3 saat buzdolabını sildim hatta yıkadım desem daha iyi olur.

Demem o ki bim den bir daha asla alışveriş yapmayı düşünmüyorum ilk ve sondu...Sizlere tavsiyem donmuş patatesini ve sucuğunu almayın.Diğer ürünler için birşey diyemiycem çünkü onlarda bir sorun yaşamadım ama yinede hiçbir ürününü kullanmayı düşünmüyorum.Bildiğim markalardan şaşmakta büyük hata yaptığımı anladım.Heleki et ürünü olan bir üründe bilinmedik bir markayı almak çok büyük hataydı...

Son düzenleme:

çok şaşırdım,sucuğunda hiç öyle bir sorun yaşamadım bu güne kadar.Hamburger köftesi ve tavuk dönerini de sık tüketiriz,onlarda da bozulma olmadı hiç.Yani aldığım et ürünleri bozulmadı.Sizin şanssızlığınız olmuş.

bimden daha çok aburcubur alıyorum bide şampuanlarını denedim evyap üretiyomuş güzel di şeker paresini denemek istiyorum çok güzel olduğunu söylemiş ler

2gun önce halamlara iftara gittik yemek takımlarını bimden almıs ama mukemmel yaa.. güral porselenden 2parca almıs 12kişiliğe tamamlamıs deseni ve !.sınıf kaliteee olması acısından çok beyendım :) denke gelırse bidaha bende anneme almak istiyorumm

benm geçen aldığım hassas yağ ölçümlü terazm bozuldu ne yapacağım ben şimdi?

bizde tansiyon aleti almıştık bi akramız için fişi fatura yerine geçiyor dediler.fişini atmadıysan aldığın yere geri götürmniz gerek hallederler garantisi vardır çünkü.

Bu hafta gelen yastık pedini aldım,çok da memnunum..
Keşke daha önce gelseydi de alsaydım.

Nexcare duş kesesi 4 liradan 1,25 liraya düşmüştü onu da aldım çiftliymiş.
migrosda aynı marka aynı ürün zaten migros markası 7 lira,şaka gibi..

bu arada bimin sucuğunu bende almam.
%100 dana olan olan beşler markasını satıyorlar o güzel ama..

Bim in yeni ağda bandını ben pek beğenmedim özellikle yüz ve koltuk altı bölgesi için olanlar hiç kullanışlı değil.ayrıca burdaki yorumlardan tavsiye edilen karamel rüyası adlı dondurmayı aldım haftasonu..biz pek beğenmedik damak tadı farklı sonuçta herkesin...

bimde satılan ürünlerden güldal çam kokulu çamaşır suyu , günlük ped, şalgam, makarna, küçük kekleri, yumurta, süt, tavuk kullandım çok beğeniyorum annem de çok beğeniyor. önceleri çok ucuz ve markasız diye biraz tedirgin yaklaştım, ama ürünlerini deneyince özellikle benim gibi tereddütlü yaklaşanlar için tavsiye ederim..şimdi diğer marketlere hiç gitmiyorum..şimdi dua ediyorum atandığım ilde bim olsun yeter diye:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…