Bim'deki ürünler hakkında..

bugün mixer kabı aldım bimden çok beğendim :KK31:
birde uludağ limonata aldım iftardan sonra deneyeceğim bakalım güzel mi:KK9:

ben de bugun bimden mikser kabi aldim .
kizima da utu alacaktim ama tereddutte kaldim o yuzden almadim. varmi hic daha once alan acaba?

kızlar bu arada şu bimin kalorifer askısı vardıya tekli onun alalı bayaa bi zaman oldu fakat kuramadk olmuyor düşüyo sürekli adam akıllı yapabilen varsa tarif edebilirmi rica etsm sinir oldm yaff :KK47:

Fiyatı 5.25 hangisini aldın bilmiyorum ama sana koyu pembesini dene derim ben şahsen onu kullandım bir dönem..acık pembe de iyi fakat koyu pembeyi ısrarla tavsiye ediyorum :) Daha önce rebul markaydı artık smeell good oldu herzaman satıştadır sürekli bulabilirsin :) erkek içinde kahverengi olanı tavsiye ediyorum :)

bende bimden smell good adlı parfüm aldım 15 lik kırmızı şişe ben eşim arkadaşlarım bayıldık bu kokuya ama şimdi bitmek üzere bunun orjinal bir adı varmı ben netten araştırdım ama bulamadım bulunduğum yerde bim yok ben istanbula gittiğimde almıştım epey bir zaman gidemeyeceğimde nerden bulabilirim ben bu parfümü yada adı nedir yardımcı olursanız sevinirim

bende bimden smell good adlı parfüm aldım 15 lik kırmızı şişe ben eşim arkadaşlarım bayıldık bu kokuya ama şimdi bitmek üzere bunun orjinal bir adı varmı ben netten araştırdım ama bulamadım bulunduğum yerde bim yok ben istanbula gittiğimde almıştım epey bir zaman gidemeyeceğimde nerden bulabilirim ben bu parfümü yada adı nedir yardımcı olursanız sevinirim

D&P ya da herhangi açık parfüm satan yere koklat
sana en yakınını ya da aynısını verirler canım :KK71:

D&P ya da herhangi açık parfüm satan yere koklat
sana en yakınını ya da aynısını verirler canım :KK71:
teşekkür ederim canım dün okadar araştırdım bulamadım bayağı üzülmüştüm taki sabah eşim ben istanbula gidiyorum birşey istermisin diyene kadar aman ben bir mutlu bir mutlu anlatamam onada durumu anlattım bime mutlaka uğra dedim gitmiş ordan aradı hangisi diye ben 1 tane istedim o bana 4 tane 15 lik 2 tanede 50 lik almış yetermi diyor yetmemi canım ay okadar sevindimki alakanız için tekrar teşekkür ederim şimdilik geçici olarak parfüm krizim çözüldü :KK66:

frambuazlı cheescake aldım akşama deneyeceğiz bakalım

ayşe çok tereddütte kaldım almadım geçen gün ama fikirlerini bekliyorum güzelse bende alıcam.
ayrıca dondurmalı pastası süper uzun boton olanı.
günlük tatlıları var inanılmaz mükemmeller 1,50 fiyatları ama süper yapıyolar.
tuvalet kağıdı,kfleks,yumurta,herşeyimi bimden alırım.
ha unutmadan bimin pilavlık pirinciyle pilav yapın parmaklarınızı yersiniz harika oluyor.

ayşe çok tereddütte kaldım almadım geçen gün ama fikirlerini bekliyorum güzelse bende alıcam.
ha unutmadan bimin pilavlık pirinciyle pilav yapın parmaklarınızı yersiniz harika oluyor.

Ben birkaç kez aldım franbuazlı cheescake.Benimle beraber yiyenler pek fazla beğenmediler ama damak tadı meselesi sanırım.Buzlukta beklettim,dondurma gibi.Gözüme küçük gibi geldi önce ama ağır bir tatlı olduğu için küçük bir dilim yeter,bilginize.Benim gibi büyük büyük kesip ziyan etmeyin sonra :))

tmm yazacağım cnm inş. güzeldir.dondurmalı pastayı deneyeceğim bende.günlük tatlılarını bende çok beğeniyorum

Ben birkaç kez aldım franbuazlı cheescake.Benimle beraber yiyenler pek fazla beğenmediler ama damak tadı meselesi sanırım.Buzlukta beklettim,dondurma gibi.Gözüme küçük gibi geldi önce ama ağır bir tatlı olduğu için küçük bir dilim yeter,bilginize.Benim gibi büyük büyük kesip ziyan etmeyin sonra :))
cnm çözülmesi gerekiyor yemeden önce yoksa tadı çok kötü oluyormuş

Ben de çoğu ürününden memnun kaldım. En sık aldığım ürün gevrek :) Hem lezzetli hem gerçekten de çok gevrek :)

kızlar bu hafta çocuklar için su sebili geliyor geçen seferde kaçırmıştım zaten alanlar memnunmu acaba...

Son düzenleme:
frambuazlı cheescake harikaymış gerçekten.tam misafire ikram edilecek bir ürün küçüçük bir dilimi bile yetiyor,en kısa zamanda çikolatalısını da deneyeceğim

bende bim den alısveriş yapıyorum heode tüm ev ihiyacımı bi kaç ürünü dısında hepsini bimden karsılıyorum bulasık makina deterjanınndan tutunda yer silme bezine kadar bi ev ihtiyacı ne varsa :) hem hesaplı hem de kaliteli :KK16:su bezler var renkli temzlik için fiyatı acaip uygun ve 3tane bana göre pahalıya aldıgımz temzlk bezlerinden daha üste cok begeniyorum :nazar:tertemz yapıyo ve kolay yıpranmıyoo:KK1:yasemin kokulu pirinçi var onunla yaptıgım pilavın taneleri dahi kalmıyo:18:

X