Bim'deki ürünler hakkında..

kızlar vakumlu posetini almıstım bimin cok guzelmiş ayrıca bayagıda kalınmıs torbalar oyle bir yere takılıpta hemen yırtılcakmıs gibi durmuyor bazı vakumlu posetlerde takılınca bir yere hemen yırtıldıgını duymustum ben memnum kaldım şimdilik iyiki almısım

kızlar bulaşık makinası deterjanından kullanan var mı, memnun musunuz???
özellikle cam ve çelikleri nasıl yapıyor.

fiyatı çok iyi geldi bana, fikir verirseniz sevinirim

Ben 2 yıldır kullanıyorum nerdeyse ve gayet memnunum,,burda da kullanan bi çok kişi okumuştum
..

ben epey zamandır kullanıyorum vede çok memnunum
tavsiye ettiğim herkeste çok memnun

Bulaşık maiknesi için tabletleri kullanıyoruz, çok memnunuz, fiyatı da çok uygun.
Bulaşık eldiveni de çok güzel ve dayanıklıydı. Ama artık bulamıyorum.
Acaba daha gelmeyecek mi?

valla canım sanırım bu perşembe a101 e 90 lı calgonit gelcek aynı fiyata,ben olsam calgoniti alırdımm,,,bunuda kullandım ama aman aman temizliyoo ölee,

Ablam deterjan markasını değiştirdiğim için mi bilmem, bulaşık makinam bardakları çizmeye başladı aman sen değiştirme herhalde ondan dedi. bende hep aynı markayı kullanıyorum

kızlar bebek deterjanı geliyor bim e bill markası

güzelmi kullanan varmı

yeni doğacak olan bebişim için alcam inş. fikir verirsenz sevinirim

arkadaşlar cevap yazan herkese çok teşekkürler,
a101den almak aklıma daha çok yattı, sonuçta fiyatı iyi diye denemek istemiştim.
ama, aynı fiyata bildiğim markayı almak çok daha mantıklı duruyor.

güzelmi kullanan varmı

canım onu hiç kullanmadım ama ben makromarketten roxy deterjan kullandım çok memnun kaldım dalinde var ama dalin granüllü olduğu için bazen granüller çamaşırlarda kalabailiyor ben oğlumun kıyafetlerini 1 yasına kadar roxyle yıkadım tavsiye ederim hem fiyatı uygun hemde bayağı gidiyoo fiyatı 2,75ti sanırım

güzelmi kullanan varmı

hiç kullanmdım bişey diyemiycem.. ama kızımın çamaşırlarını doğum öncesi hazırlıkta dağil olmak üzere hacı şakirin matik sabun tozuyla yıkıyorum lavantalı yumaşıcık oluyo mis gibide kokuyo..
dalinin matik sabun tozuda güzel ikisinide tavsiye ederim..
ikisininde üzerinde bebiş resmi var zaten deterjan reyonunda hemen görürsün..

bebeiş için olmayan deterjanlara pek güvenemedim.. sonuçta bebek cildine değiyo alerji felan yapar, kızarıklık yapar allah korusun.. buyüğzden ona ayrı bize ayrı deterjan kullanıyorum..

hmm fiyatıda baya uygunmuş cnm deniycem onu inş. makroda öylemi peki gimsada felan yokmu ki

bütün marketlerde vardır herhalde demi cnm hacı şakirede bakıcam inş. paylaştığın için teşekkür

bunu kullanırsam yumuşatıcıyada gerek yok öyleyse ..

ben memnundum cnm hep aldım ondan hiç çizmiyor bulaşıklarıda pasparlak çıkarıyor tabi tuz ve parlatıcınıda koyacaksın..bide pril tablet aldım bi ara hep çizdi bardakları onun kadarda parlak yapmadı..bir an önce bitsin gene bimden alıcam..toz olanın tavsiye ederim tableti kullanmadım hiççç

Son düzenleme:

yumuşatıcı kullanıyomusun bebek giysilerinde.ben dalan roxy kullanıyorum ama çamaşırları katlarken acayip toz çıkıyo.

en güzel tarafı zaten tek kullanımlık olmaması bittikçe içine ilave edilebiliyor kapağı,ambalajı çok kaliteli fiyatı da çok iyi .

yumuşatıcı kullanıyomusun bebek giysilerinde.ben dalan roxy kullanıyorum ama çamaşırları katlarken acayip toz çıkıyo.

bende dalan roxy kullanıyorum ama toz problemi falan olmadı hiç.
makinandan kaynaklanan bi sorun vardır belki,
çünkü bazen kapağın kenarındaki gri lastik var ya,o deliniyor yada deforme oluyor o da çamaşırlara toz gibi bulaşıyor. :80:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…