Bim'deki ürünler hakkında..

bugün bende bill bebek için sıvı deterjan aldım. geçen sene çok satılmış. bu seferde 5 koli bitmiş. bimde çalışan bir çocuk var, tanıyoruz o tavsiye etti. inşallah memnun kalırım ama devamı yokmuş.:18:

en güzel tarafı zaten tek kullanımlık olmaması bittikçe içine ilave edilebiliyor kapağı,ambalajı çok kaliteli fiyatı da çok iyi .

Burdaki arkadaşlar tek kullanımlık deyince gidip almadım şimdi gidip baksam büyük ihtimal kalmamıştır Birde çok iri çekiyor demişlerdi öylemi?

Arkadaşlar bim de leke sökücü var kırmızı böyle kırmızılı püskürtmeli bir ambalajı var ?
Deneyen beğenen işe yaradığını düşünen var mı ?

Arkadaşlar;Bim'den yastık kılıfı nevresim ve pike alan var mı?renk verirse yada çekerse diye çekincelerim var

bende baskulden almak istiyorum tamda yenı bozulmusken birde salata kurutucusundan tabiki inş.kalır burda hemen kapısıyorlar sabah 9 daorda olmalıyım

bimden bugün patetesli çiğ köfte harcı aldım yeni ürünmüş
fiyatı da 1.95 tl.bence güzeldi çok çok acılı da değil hem

Arkadaşlar;Bim'den yastık kılıfı nevresim ve pike alan var mı?renk verirse yada çekerse diye çekincelerim var
ben aldım canım toplamda 5 takım
4 tanesi çocuklar içindi bir tanesi pamuk saten kendim için
çekme normaldir ama öyle ahım şahım değil
ama renkleri ilk yıkamada soluyor

Son düzenleme:
üff kızlar ya bizim buralardaki bimde hiç böyle şeyler gelmio kapıya asıyolar ama merkezdeki bime geliyor o da uzak bizee

bimden örgü peynir alıyorduk hep ama son 1 aydır örgü peynir kaşar tadında rengide aynı sarı kaşar gibi eskiden yemezdim şimdi bayılıyorum inşallah değiştirmezler aynı kalır

yağ ölçer tartı geliomuş nasıldır acaba

bide değirmenler 4 lira çok uygunmuş

bende yarın kase takımı alıcam paşabahçenin çeyizime koyarım bir bnüyük kasesi 6 tanede küçük kasesi var saklama kapları güzel biri büyük biri küçük.birde pike var tek kişilik onlardanda almak istiyorum beyazını misafir için.misafir çarşaflarım yastıklarım beyaz birde pikesi olsun yazın gelen olursa iyi olur diye düşündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…