Bim'deki ürünler hakkında..

nihayet aldık değirmeni de deniz tuzu,karabiber ve tuzlu kırmızı biber çok kullanışlı gözüküyor
karabiber zaten hep değirmen kullanıyorum tuzu ilk kez deniycem.

süper ince parlak pantolon çorapları ve külotlu çoraplarından çok memnunum ne zaman giysem soran çıkıyor bu çorabının markası ne diye :)) çok doğal duruyor varla yok arası ten rengini seçerseniz 57 numarayı müthiş oluyor kızlar zaten çok da ucuz pantolon çoraplarının içinde de iki çift koymuşlar bir de çok sağlam öyle hemen kaçmıyor da :))) deneyin mutlaka tavsiye ederim. piyasada 5 6 lira verip aldığımız çoraplara bin basar.

Değirmen alan arkadaşlar bende dün inceledim değirmeni uzun zamandır değirmen almak istiyordum ama fiyatları çok pahallı olduğu için bir türlü alamıyordum..Aldığınız bu değirmen bir kere kullanmalık mı?

aylar sonra bime ugradim ve bugun bim topiginde buldum kendimi
sorum su: gecen aksam bime gittigimde lipglosslar vardi onlar kac ml
cok büyük geldiler gözüme.sizler aldiniz mi dudakta hos duruyor mu
simli degildir umarım

bu üçlü olandan bahsediyorsan annem almış dün fakat çok iri taneli yapıyor çok hoşuma gitmedi açıkçası...

ben de hep alıyorum ve çok memnunum..

daha önce penti alırdım artık o kadar para vermiyorum

ben de bunu soracaktım nasıl açacağız kapağını?

telefondan ancak çekebildim 2 haftalık bim kataloğu

Eklentiler

• $Toprak412.jpg
    82,9 KB · Görüntüleme: 62
  • $Toprak410.jpg
    102,5 KB · Görüntüleme: 50
  • $Toprak411.jpg
    100,1 KB · Görüntüleme: 61
  • $Toprak409.jpg
    108,7 KB · Görüntüleme: 55
TOZTOPRAK
canım daha önce bana termosumun markasını ve kac litrelik oldugunu yazmıstın eşim aldıgı için ben tam olarak bilemediğim için yazmamıstım bu hafta bime gelicek olan termos benımkine cok benziyor ben cok emnunum inş. alırsan iyi cıkar senınkide

kızlar bulaşık makinası deterjanından kullanan var mı, memnun musunuz???
özellikle cam ve çelikleri nasıl yapıyor.

fiyatı çok iyi geldi bana, fikir verirseniz sevinirim

Eklentiler

• $1_71956003_deterjan_ayin_urunu[1].jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 54
kızlar bulaşık makinası deterjanından kullanan var mı, memnun musunuz???
özellikle cam ve çelikleri nasıl yapıyor.

fiyatı çok iyi geldi bana, fikir verirseniz sevinirim

ben bır kere alıp kullanmıştım tabletını gayet güzel yıkıyor makınendende memnunsan al derım...

bende termos almayı düşünüyorum ama 750 ml yazmış küçük değil mi:44:
alıp kullanan varsa yazabilir mi

bende termos almayı düşünüyorum ama 750 ml yazmış küçük değil mi:44:
alıp kullanan varsa yazabilir mi

cok kucuk olmuyor canım 1 litreye yakın bebek için mama ve sıcak su tasımak için cok ideal zaten daha buyugunude tasımaya gerek ypok okadar mama yada su zaten fazla olur ben yarına kadar dolduruyordum yetiyordu bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…