Bim'deki ürünler hakkında..

bimin mayonez ketçap ve domates salçasını pek beğenmiyorum.kızlarım ketçabı mayonezi yiyorlar ama ben tat yada pınarın tadını bulamadım
dün üçgen eritme peynir aldım çok güzeldi.birde uludağ piliç baton satılıyor sucuk gibi pişiriyorum kızlarım çok seviyorlar tadı güzel tavsiye ederim

bende bimin yoğurdunu ayranını çok seviyorum ismi dost olsa gerek yoğurdun. :)

bende bimin yoğurdunu ayranını çok seviyorum ismi dost olsa gerek yoğurdun. :)

Aynen bende.Hatta şu an yoğurt yiyordum tam :))

Bizim Çarşamba günleri pazar günümüz.1 haftalık alınıyor herşey.Ama yoğurt 1 hafta gitmeyi bırak,2-3 günde bitiyor.Geçen hafta ben gidip 2 tane aldım bende yoğurdu,o da şimdi bitti...

Neyse,babam yine 2 yoğurtla gelir az sonra :))

Valla Bim'in yoğurdundan başka yoğurt yiyemiyorum artık...

çok mayonez ketçap tüketmeyiz aldıkmı bimden alırız 4-5 ayda bir oda.ama dediğin gibi tat calve falan yerini tutmuyor hiç..

eşim beşler kangal sucuktan başka hiçbişey aldırmıyor işlenmiş et adına..ucuz mal kimbilir ne var içinde diyor.hele piliç diyorsa asla aldırmıyor..herşeyini katıyorlarmış içine..bende alırdım eskiden de bayağı kızdı birgün..sağlığınla oynuyorsun diye..şimdi tek yediğimiz beşler sucuk

bimin yoğurdu önceden çok daha gzüeldi bence..bizde sadece onu alırdık..son zamanlarda kaliteyi düşürdü..süt tozundan yapılıyormuş zaten tadı bi garip oldu.bende bıraktım almayı kendim mayalıyorum artık.

beşler de alıyorum onu bende beğeniyorum ama diğerini de kızlarım istiyorlar.bende bime güvenip alıyorum valla:44:
bu arada bu hafta bime gittiğimde banvitin kırmızı eti uygun fiyata satılıyordu.ilk defa gördüm bimde kampanyalı dedi satıcı.hem kuşbaşı hem de kıyma aldım daha kullanmadım.inşallah memnun kalırım
yoğurdunu çok seviyorum tadında değişikli yok yaaa ben her zaman ordan alıyorum

daha once alısverıs yaptıgım markettekı urunun aynısının bımde yarısındanda ucuz oldugunu gordukten sonra hep bıme gıtmeye basladım o kadar etkılenmısımkı dun gece ruyamda ıckı ıcıyordum bıde ustune dıyordum kı bımden alalım orda ucuz

merhaba kızlar aramızda bimin tül ve çamaşır beyazlatıcısını kullanan varmı benim tüllerim krem rengi acaba kullanabilirmiyim sorun olurmu kutusunda yazmıyor renklilerde de kullanılır diye yardımcı olursanız sevinirim

kayserinin şahin sucuğndan başka sucuk kullanmıyoruz. et ürünleri hakkında heryere güvenemiyorum malesef bu bim dahi olsa. ayrıca dün bimin kerem markalı kaymağını aldım çok harika çok beğendim taze hem. tavsiye ederim

kaymağı güzel evet..ama et ürünlerinde dikkat etmek lazım bim bile olsa ucuz yüzde bilmem kaçı piliç diyor..şu banvit kıtmızıları bende merak ediyorum çok uygun kasaplara göre
ben beşleri sadece bim için söyledim..bimde bir sürü sucuk markası çeşidi var..en iyisi %100 olan sadece beşler.dışardan şahin ve aytaç ta alıyoruz.onlara güveniyorum nedense

bende bim deki temizlik malzemelerini çok seviyorum acıkcası.. mr. breee lavoba için çok ideal gayette güzel temizliyo. güldal camaşır suyu , bind tablet ben çok begeniyorum .....

Son düzenleme:
bim bizim binanın karşısında haliyle çoğu şeyimi oradan alıyorum ve memnunum. mesela sütü ve yogurdunu alıyorum...((gerçi bu aralar ben keçi sütü kullanıyorum)) simbat marka badem,ceviz,fındık,kuru kayısı çok taze ,ince çorapları hem ucuz hem güzel,bebek bezini kulanıyorum kızın için oda hesaplı ve inanın diğerlerinden çokta farkı yok aaa bide künefe gelmiş buzlukta tutuyorsunuz pişirip şerbetini döküyorsunuz süper oluyor oda...cuma günü gelen ürünleride takip etmekte fayda var bence çok hesaplıya geliyor çoğunlukla .mesela haftaya cumaya perwoll siyah renkli çamaşır deterjanı sıvı 3 lt. si 6.95 e ben bi kaç tane alıp stoklıyacağımmm

sizin bimlerde belki yoktur amatoptancısı konyaya bağlı bimlerde lezetix diye hazır patatesli çiğ köfte karışımı var 10-15 dk. da yogurup hazırlanıyo hem pratik ..misafir gelince 1 çeşit kaca bi servis tabağı çıkıyor.ben anneme giderken buradan 4-5 paket götürüyorum.

ama bu aralar bunları kullanamıyorum.york test yaptırdım..sonuçlarına göre besleniyorum..6 aya kadar uzak durmam gerek:44:
neyse çok uzattım ama genellikle uygun ve kaliteli ürünler oluyor

Ben BİM'in sütlü tatlılarına bayılıyorum hem çok güzel taze hem de gramajı çok hem de fiyat çok ucuz evde yapsan daha pahalıya mal oluyor o derece yani. Profiterol, tavuk göğsü, sütlaç, supangle, kazandibi süper. Bir kere dilim pasta almıştık arkadaşımla o hiç iyi değil ama ağır bir kreması var.

ayy bende bayılıyorum sütlü tatlılarına hakikaten süper ve sürekli taze oluyo.... özellikle profiterolüü ımmmhhh yani

sitü , yoğurdu, tereyağı, peyniri genelde tüm ürünleri kaliteli
mesela granür kahvesi iyi çıkmaz diye düşünüyordum bayıldım , güzelmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…