Bim'deki ürünler hakkında..

aysen_34 kullanıcısından alıntı
baklavalık yufkadan börek tarifi soran arkadaşlar
yufkanın arkasında tarifi var zaten
bende anlatayım isterseniz tabi..
tereyağı ve sanayağı karıştırıp eritiyoruz..
yağın içine süt yumurta kırıyoruz..bir yaprağı alıyoruz bu sosdan sürüyoruz heryerine
diğer yufkayı üstüne koyuyoruz sosdan yine sürüyoruz sonra ister peynirli kıymalı patatesli (ama en güzel peynirli oluyo :))
sonra rulo yapıp istenilen büyüklükte kesiyoruz.isterseniz kesmeyip pastanedekler gibi (kol böreği )
piştikden sonra dilimleyebilirisiniz.tabi sütene yumurata sarısı ve çörek tou :)

enfes oluyo özellikle ılık

bu tarif gerçekten çok güzel oldu,bayıldık eşimle
denemek için yaptıklarıma sadece yağlı su yapıyordum,çok çıtır oluyordu,bu kez çok güzel oldu
içi yumuşak dışı çıtır :81:

mikrofiber bezleri çok güzel,toz alırken güzelce sıkıyorum bi daha kurulumaya gerek kalmıyor
durularken bezi tozları da tutmuyor,çok kullanışlı yani

şu karamel waffles lardan aldım dün..görüntüde iş yokmuş gibi duruyor ama bayıldım yaaaa

bim den aldıgım herşeyden memnunum açıkcası burda birsürü alışveriş merkezi var ama ben yinede eşimi bim e götürürüm hep. hem kaliteli hem ucuz. ihtiyacım olan herşeyi alıyorum ama tutarı çok çazip 200 tl tutuyo üstelik bi sürü şey alıyorum yogurt makarna yag normal de başka bir markete gitsem aldıklarım 300 den aşağı tutmaz buda bim farkı olsa gerek

sana katılıyorum bimin tek sevmediğim ürünü pizza...zaten dondurulmuş pizza hiç bi markette güzel olmuyo onun dışında özellikle yoğurduna bayılıyorum ve uludağ limonataaa:)

Öğrenciyiz malum BİM bizim süper marketimiz
Deterjanları, toz bezi, tuvalet kağıdı vs çok güzel benim hoşuma gidiyor.
Bill'in siyahlar için olan deterjanı çok güzeldi mesela.
Hayvansal hiç bir ürünü kullanmadığım için çoğu süt & süt ürünü hakkında bilgim yok ama sevdiceğim de kendisi tek kalıyor ne zaman evine gitsem dolapta hep bimin yoğurdu peyniri oluyor, ama sütünü sevmemiş sanırım marka süt içiyor hep

Bim'den cuma günü dost tava yoğurdu aldım ki favorimdir.
Bugün açtık ve yemeğe çalıştık.Aman Allah'ım bildiğin süt ,mayalanmamış..
Midem o kadar bulandı ki son kullanma 11.04
az önce götürdüm ve iade ettim.
daha önce defalarca aldım ilk defa sorun yaşadım.
bu hadiseyi yazmam,sorun yaşamamdan ziyade bim'in lafımı ikiletmeden,fişim olmamasına rağmen iade alıp,üstüne bir de özür dilenmesidir.kaldı ki adamlar yoğurtları tek tek kontrol edecek değiller.
ama buna rağmen mahçup halleri beni daha çok bim'e götürecek..

bu hafta portatif çamaşır askılığı gelecek..benim balkon demirlerimde askılık yok kurutması çok zor oluyor netten alacaktım bir ara züccaciyeleri dolaştım bulamadım.2 tane almayı düşünüyorum..

Ben geçenlerde Bim' in tül beyazlatıcısını aldım.
Sonra renkli, beyaz tüm çamaşırlarıma kullanmaya başladım
Sonuç süperdi
Birde zamanında rinso sıvı deterjan satışı yapmışlardı
kokusu çamaşırlarından uzun bir müddet gitmemişti
şimdi aynı sonuç olur diye persilinkini aldım
şişeye burnumu soksam bile kokmuyor
keşke gene getirseler

tül parlatıcıyı bende burdan okuyup aldım iyiki de almışım,çıkan köpüklü su zift gibiydi,daha önce koslanınkini kullandım ondan daha iyiydi hemde çok uygun

Eki Görüntüle 167873
kızlar bu parfümü kullanan var mı bimde gördüm kokusunu bilmedigim için alamadım önerir misiniz

şekerli bi kokusu var :) bugün baktım bimde
eğer çiçek daha çok seviyorsanız symphony diye bi parfüm var mor kutulu gayet hoş ve kalıcı kokusu koluma bir kere sıktım ve saatlerdir geçmedi kokusu 100ml. ve fiyatıda 9,90 çok uygun bence bundan sonra kullanmayı düşünüyorum alerji yaptığı için parfüm konusunda seçiciyimde :)

kızlar bime bu cuma radyatör kurutmalık geliyor bilmem gördünüz mü?

benim balkonumda ip yok bu tarz birşey istiyordum ama sadece peteğe göremidir yoksa balkon mermerine de olur mu acaba

kızlar bime bu cuma radyatör kurutmalık geliyor bilmem gördünüz mü?

benim balkonumda ip yok bu tarz birşey istiyordum ama sadece peteğe göremidir yoksa balkon mermerine de olur mu acaba

balkon demirlerine olduğumu biliyorum ama mermere otururmu bilmem.ben 2 tane almayı düşünüyorum.

boza hiç tatmadım bimde olduğunu da bilmiyorum bime gittiğimde ilk işim boza almak olacak acıbaden kuabiyesine bayılıyorum aşkım sayesinde tatmışrım bana her gün almıştı bir ara

Kızlar birşey sorcam,

Bu hafta bime erkek yazlık ayakkabı geliyor.Nasıldır sizce.Eşim çok ayakkabı eskitiyor bıktım almaya artık.Kaliteli de alsam farketmiyor.Acaba diyorumki o ayakkabıyı alsam bu yaz giyse yeter.

Nasıldır fikriniz var mı?

boza hiç tatmadım bimde olduğunu da bilmiyorum bime gittiğimde ilk işim boza almak olacak acıbaden kuabiyesine bayılıyorum aşkım sayesinde tatmışrım bana her gün almıştı bir ara

Aynen biz de çok sık yiyorduk bi ara. Dışarıda satılan markasız bişi alacağıma bim de markalısını alırım fiyatı da daha uygun sokakta satılana göre.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…