Bim'deki ürünler hakkında..

Bugün ilk defa yiyecek içecek dışı,çeyizim için birşey aldım BİM'den.
Kızartma tenceresi ve makarna tenceresi.Anneme benim söylememe rağmen,bana kalsa 40 saat düşünürdüm alsam mı almasam mı,iyi midir kötü müdür diye.Annemde "sanki ömürlük kullanacaksın,beğendiysen al işte" deyince aldım.

BİM adına Mehtap üretmiş.İnşallah iyi çıkar...
Ama rengi ve deseni güzel :))

acıbadem kurabiyeside çok güzel :))

Şu acıbadem kurabiyesini hep çok merak etmişimdir pahallıya satılır ve hep tek adettir "acaba çok mu güzel" diye düşünürmde bitane bile almam ismi sanki bana güzel değilmiş havası veriyor "Acıbadem kurabiyesi":44: Bir gün alcam ama ne zaman

iyi günlerde güle güle kulanirsin insaALLAH canim :)

bende aynen bu şekilde düşünüyodum :)))
takii merak edip alana kdr
gerçekten tadı çok gzl bimde de fiyatı uygun

bende aynen bu şekilde düşünüyodum :)))
takii merak edip alana kdr
gerçekten tadı çok gzl bimde de fiyatı uygun

Ozaman bugün Bim'e uğramalıyım Bakalım nasılmış? :)

Şuan da Bim'in Maden suyundan içiyorum Galiba bir torbanın için de 4 veya 6 adet var fiyatı da çok makul bugün bitti gidip bi torba da ondan almalıyım :79:

annemde almıstı 2sınıde 2 senedır falan kullanıo cokda memnun ıns.sızde memnun kalırsınız

algida vienetta çakması var dondurmalı pasta adı Ma sante 3,75 tavsiye ederim
arkadaşın bahsettiği sanırım golf dondurmanın pastası royal adı karamellisi güzeldi

bugün bimden perwoll aldım hem renklilere hem siyahlara annem kullanmış çok memnun kalmış bende aldım baklım piyasaya göre fiyatı çok uygundu 3 litresi 6.95 bence stok yapın ben 2 şer tane aldım

Çok uygun ya ben perwollü çok severim ama göremedim bimde.
hatta geçen hafta migros'tan aldım saf gibi 3 litresi 8 liraya düşmüştü güya
çok sinir oldum şimdi

bende bikaç hafta önceisnde kurdale nakışlı yatak örtüsü aldım çeyizim için. takip ediyorum genelde indirimlerini.ama vazgeçemediklerimde var mesela meyveli yoğurdu şeftalilisi mükemmel.çikolataları hem uygun fiyat hem çok lezzetli b ile başlıyor adını tam yazamıycam yanlış olmasın.ve de sir ağda bantları içinden defalarca kullnılabilecek kadar çok çıkıyor. bleur mu öyle bişey adı.tüm vucüt için farklı büyüklükte olanları var ama en çok 20 tane bacak için olanı var onları dilediğim boyutta kesip diğer bölgelerde kullnıyorum .deneyin bence arkadaşlar 4,5 lira falan diğer markalara göre gayet uygun.birde vazgeçemediğim ikili ıslak cep mendilleri mor paketli olan süper kokuyor stok yapıyorum.1,5 liraya satılan pembe şişeli fısfıslı kolanyaları oda çok güzel çanta boyu her zman parfüm taşımıcaz ya parfüm gibi çok hoş ferah kokusu fıslatıveriyom.meğer ne çok sey varmış sevdiğim

Son düzenleme:
daha once yazdıgım sey yıne oldu...esım benı sevıyor dıye daha evvel bozuk cıkmasına ragmen gecen aksam yıne profıterol almıs bimden ..oncelerı gecen sene ramazan ayında falan soframızdan eksık olmadı..o denlı severek yıyorduk...fakat olayın ıkıncı kere tekrarlanmasıyla bımden bır daha sütlü tatlı alınmamasına gerektıgını tegıt etmıs oldum. tarıhıne ozellıkle dıkkat ettm..kreması kesılmıs ve ekşimişti..oldugu gıbi çöpe gitti.bırdahada esımı uyardım almaması ıcın.

evde her zaman eldiven bulunduruyorum.ete tavuga dokunmamak için,kısır yaparken falan kullanıyorum.10 lu alıyordum 1,75 tl.bimde geçen gün görüp aldım 50 li 3,75 di sanırım fiyatı.süper fiyatı var ve eldivenide iyi hemen yırtılmıyor
pedi mi hep ordan alıyorum zaten.1,25 kalitesinide seviyorum..
su böreklik yufkası harika el açması gibi

bende bim tatlılarına bayılıyorum ama bi götürseydim bime gösterseydin keşke ben ilk kez duyorum böle bişey.. sizin ordaki bimin dolaplarında falanmı problem var acaba.ayyy canım çekti şimdi tatlıdan

bende bimin funda isimli kolonyalarından yeşil adı calm olana bayılıyorum odamda otururken sürekli elime kullanıyorum sonra bimin sütünü çok seviyorum

üstünde çikolata olan meyveli sakızlı yoğutlara bayılıyorum

antepfıstıklı dikdörtgen paket çikolatalara bayılıyorum

daha dolu var böyle yufkası uzun sucuk ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…