Bim'deki ürünler hakkında..

bende önceki gün Bimden ilk kez tereyağ aldım ve şuan yarısı bitmiş durumda. Gerçekten çok güzel. Zaten üretimini Bahçıvan A.ş. yapıyomuş, onu görünce tereddütsüz aldım. Kızım için Arımama ve sütü sürekli alırım. yoğurt yine öyle çok güzel. Temizlik malzemelerim hep Bimden:)

burdan bir kaç arkadaş bimin yoğurdunun artık eskisi gibi olmadığını söylemişlerdi,bende acaba diyordum çünkü uzun zamandır yoğurdumu kendim mayalıyorum ama bugün mayam olmadığı için bim tava yoğurdunu aldım tadı her zamanki gibi çok güzeldi....

Ben de Bimden 2 kg.dost peynir aldım çok beğendik devamlı almaya başladık. birde yağlı gevreği beğeniyorum

kızlar bime bu cuma radyatör kurutmalık geliyor bilmem gördünüz mü?

benim balkonumda ip yok bu tarz birşey istiyordum ama sadece peteğe göremidir yoksa balkon mermerine de olur mu acaba

cuma günü radyatör kurutmalığından aldım peteğe olmadı elimde kaldı kırıldı plastiği dikkat etmeme rağmen.

cuma günü radyatör kurutmalığından aldım peteğe olmadı elimde kaldı kırıldı plastiği dikkat etmeme rağmen.

bende büyük bişey diye heves etmiştim baktım tek sırasına atlet bile asılmayacak..çoraplık gibi bişey yapmışlar küçücük almadım..

Ben de Bimden 2 kg.dost peynir aldım çok beğendik devamlı almaya başladık. birde yağlı gevreği beğeniyorum

bizde aldık başta hoşumuza gitti ama peynir milletini bekletmeye gelmiyor..bekledikçe tadı kötü olmaya başladı hemende bitiremiyorsunki..bende kalanını böreklik yaparım diye buzluğa attım

bim yeni bi ürün çıkarmış kızlar
kavala kurabiyesi bademli
3,45gibi bişeydi galiba biz sevdik deneyin :)

hemen hemen her ürünü güzel ama limonata almıştık bi talihsizlik yaşadık ve annem zehirlendi hafif geçirdi son anda atlattık dikkatli olun ürünleri kontrol edin lütfen başka üründe sorun yaşamadık. mesela hellim peyniri yoğurdu milföyü sütlü tatlıları vs çok güzel memnunuz genel olarak fiyatlarda uygun ha bi de şu uzun kutularda cips var ondan aldık kötü bozuk bi tadı vardı aklıma gelen bu kadar şimdilik

çok geçmiş olsun
hangi limonatadan aldınız
ismini unuttum şimdi
ben hep uludağ alıyorum

yasadıgım yerde bılındık markalar satan cok market yok..en yakınım da bim var...gezdıgım marketler arasında fiyat olarak kesınlıkle her üründe en uygun olanı BİM.genelde hıc bır sorun yasamıyorum aldıgımürünlerde..sadece gecenlerde profıterol almıstım kı daha evvel onlarca kere aldım ve sorun yasamadım...2 gun yemedım buzdolabında durdu..2 gun sonra kreması kesılmıstı ve acılasmıstı...yanı bozulmus oldugunu gordum...sadece o kadar.

arkadaşlar bimden aldığınız ve memnun kaldığınız ürünleri paylaşırmısınız şimdiden teşekkürler.
hihoyyyt

bizde dost yoğurttan çok memnunuz. bide kurubakliyatları çok güzel. kurufasülyesi harika. mısırı var konserve o da çok lezzetli hemde ucuz.efsane un harika.baharatları güzel.yani memnunum galiba kısacası :)

ben son zamanlarda yoğurttan çok memnun kalmamaya başladım sütsem bir tadı var
bugün bimden perwoll aldım hem renklilere hem siyahlara annem kullanmış çok memnun kalmış bende aldım baklım piyasaya göre fiyatı çok uygundu 3 litresi 6.95 bence stok yapın ben 2 şer tane aldım

Holland Caramel Waffle denedim kızlar valla burda okuyunca dayanamadım hemen kendimi Bim e attım rafları dolaşırken daha önce nedir bu deyip elime alıp alıp bıraktığım ürünle karşı karşıya kaldım.. Görüntü olarak birşeye benzemiyor tadsız tuzsuz bir çıtır goflet imajı var ama Bim den çıktıktan sonra hemen açıp baktım mmmm nefis bbirşey fiyatı biraz pahallı ama içinde ki fruktoz şurubunun çok miktarda bulunması nedeniyle her zaman yiyemiyeceğim için pek de korkutmadı beni..:)) Çayla güzel bir ikili :130:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…