Bilginiz var mı?

Adetiniz bitmeden gidin yani ben anormal bi kanama görürsem hemen gidiyorum. Daha iyi diyor doktor. Adetin 2. Günüydü pedin üstü aşırı derecede pıhtı doluydu cok fazlaydi ertesi gün gittim. Uzatmadan gidin

Yarın 4.günüm gitsem faydası olur mu
geç mi kaldım

Bugün 3.günümdeyim alttan bakmak ister diye cumartesine almıştım randv. ama yarın bi arayım en iyisi
Yok canım keşke bugün gitseydin, hormon testleri filan istiyor regl sırasında. Alttan da bakıyor yine regl sırasında. Hatta özellikle regl zamanı istiyor doktor.

Bu durumun öncesinde başka belirtiler olabilir mi? Bilginiz var bu konu hakkında gözden kaçırdığım başka bir durumum var mı diye düşünüyorum şuan ama sanki her şey yolundayken oldu
doktor a gitmeniz en sağlıklısı. Ama regl tekrarlaması genelde hormonların dengesi bozulduğunda meydana geliyor. Başka sebeplerde var tabi . Mevsimsel olarak da etkiliyor bir çok sebebi var . Doğum kontrol hapı kullandınız mı yakın zamanda .

Adetiniz bitmeden gidin yani ben anormal bi kanama görürsem hemen gidiyorum. Daha iyi diyor doktor. Adetin 2. Günüydü pedin üstü aşırı derecede pıhtı doluydu cok fazlaydi ertesi gün gittim. Uzatmadan gidin
Ne ifade ediyormuş bu durum?

Tamamen alttan bakmaya, çatala odaklandığım için bu durumu hiç düşünmedim yarın gitmeye karar verdim umarım işe yarar
Regl sorun değil yine bakar, çok geçmiş olsun ama böyle çok duyuyorum regl üstüne regl. Bir sorun olduğuna delalet etmeyebilir. Belki ufak bir hormon bozukluğu vs ya da miyom kist gibi şeyler olabilir. Her kadında var artık.

doktor a gitmeniz en sağlıklısı. Ama regl tekrarlaması genelde hormonların dengesi bozulduğunda meydana geliyor. Başka sebeplerde var tabi . Mevsimsel olarak da etkiliyor bir çok sebebi var . Doğum kontrol hapı kullandınız mı yakın zamanda .

Çok haklısınız.
Doğum kontrol hapı evlenmeden 1 ay önce kullanmıştım ve bünyeme ters tepki yapmıştı bu yüzden doktor yasakladı 6 yıllık evliyim hiç kullanmadım
Son dönemde de düşünüyorum hiç farklı birşeyler yapmadım aslında

Polip ve myom vardi. Polip yapabilir yeri itibariyle dedi polip alindi, sonra hamile kaldım kalp durdu ama sonra ki adetlerde de oldu. Tam bişey demedi kan ilacı verdi demir eksikliğinden de olabiliyormus.
Çok geçmiş olsun

Polip ve myom vardi. Polip yapabilir yeri itibariyle dedi polip alindi, sonra hamile kaldım kalp durdu ama sonra ki adetlerde de oldu. Tam bişey demedi kan ilacı verdi demir eksikliğinden de olabiliyormus.
Çok geçmiş olsun bende de polip vardı iki ay önce kürtaj ile alındı. Dediğiniz gibi polip de etkiliyor . Aşırı kanama oluyor genelde demir eksikliğindende . İkisini aynı anda yaşadığım için biliyorum.

Regl sorun değil yine bakar, çok geçmiş olsun ama böyle çok duyuyorum regl üstüne regl. Bir sorun olduğuna delalet etmeyebilir. Belki ufak bir hormon bozukluğu vs ya da miyom kist gibi şeyler olabilir. Her kadında var artık.

Çok teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi basit ve tedavisi olan birşeydir. İnternette korkunç şeyler yazıyorlar ne kadar yanlışta olsa insan göz ucuyla da olsa okuyor.. başkası söylese çok kızacağım şeyi kendim yapıyorum.
En sağlıklısı benim yarın gitmem

Çok geçmiş olsun bende de polip vardı iki ay önce kürtaj ile alındı. Dediğiniz gibi polip de etkiliyor . Aşırı kanama oluyor genelde demir eksikliğindende . İkisini aynı anda yaşadığım için biliyorum.
Neyseki ben hamile kalamiyordum polip alınınca hamile kalabildim☺️ herşeyde bir hayir var diyorum

Düzenli aylarca gecikme söz konusu değil ki 1 hafta 10 gün oynaması normal karşılanıyor
Arka arkaya olmuş buna düzenli denemez. Normal olup olmadığına testler ve doktor karar verir bence.

X