bi makina aldık burnumdan getirdiler..bu nedir ya...

nefret ederim verme bozuldu de elden ele geçince durmadan:) gizli gizli kullan makineni. ne bolluktu böle. sen para ver al onlar senden çok kullansın.

Sinir olurum böyle insanlara emanet ne almayi nede vermeyi severim madem durumlarida var kendilerine 1 tane alsinlar.ben sürekli kizimin fotoğrafini çekiyorum güzel anlarini yakalayinca çekmek için aldim makinayi sürekli yanimda olmasi lazim de eltine .canlari sikilirsa siklisin tinlana bile
ay ne yüzsüz olmuş insanlar kimseden iben iğnesini bile isteyemem

keske vermeseydin dicem ama iste durum kötü bu defa dicekler bak bak pinti gelin basina calsin...
ne düsüncesiz insanlar var ya,ben hic sevmem emanet almayi,vermesine tamam cok ihtiyaci olur falan seve seve sordurmam bile ama saygisizca vereceksin yapacaksin dediklerinde allah allaa avuclarini yalarlar...
bence sende makinayi aldiginda ve tekrar istediklerinde aa bende degil mesela annemlerde kalmis,aa aküsü yok,ne bileyim sarji bozulmus yaptirmam gerek falan de onlarda anlarlar bir iki defadan sonra...

Bende bebeğim gelecek diye aldım makina eşimin iş yerinden bi kaç kez istediler eşim götürdü bi gün onlarda kalmış içinde özel fotoğraflar falan sinir oldum demediğim şey kalmadı herkes kendisine az yiyip bi makina alsın zaten o günden sonra bi daha izin vermedim götürmesini valla kardeşimde olsa çok yakınımda olsa beni ilgilendirmez özel eşyalarımı vermekten nefret ederim bana kalırsa iste aylardır yavrumun tek bi karesini bile çekemedim de,bi dahada istediklerinde bozuldu dersin onlarda anlarlar belki

makinanı al lazım de ondan bir gün sonra onlardan ütülerini iste ya da başka bişey istedikleri zaman ver aradan zaman geçsin aynı şeyi iste ama onlar gibi makinanı isterlerse annemler aldı arkadaşım aldı de yokmu bahane çocuk düşürdü kırdı de ama aldıktan sonra verme derim eşine de söyle makina önemli değil önemli olan sana aitolması isteme tarzları kolay gelsin ama bunları dene derim

allah allah hıc sevmem boyle emrı vakıleri ama ınsanlar cok terbıyesız.
esınızın abısı dıye herseyınıze ortakmı olacak.
bı kere yuz verdımmı bıdaha kolunuzu kaptırırsınız.
hep verırsen ıyısındır ınsanlara,vermeyınce senden kotusu olmaz.
bızımde bu yaz esıme terlık almıstım cok sık bısı abısı ıstedı gıymek ıcın
ben kızdım bagırdım cagırdım ama esım verdı bır hafta sonra alırız dedı
2 hafta sonra gıttık yazlıga almaya ona caktırmadan aldım terlıklerı attım çantaya
anlamıs aldıgımı esıme bırsuru laf etmıs.
eşimde dedı verelım onun olsun terlıkler olmaz dedım.
bır suru terlıgı var senınkıne mı kaldı
kaldıkı ben onları cok begenerek aldım
hala taksıdını ödüyorum abın gıysın dıye degıl sen gıy dıye
taksıdını odüyorum.
abısıne demıs esım almıs atmıs cantanın dıbıne
2-3 gun surat yaptı terlıklerı vermedık dıye
ama amacıma ulastım.ohhhh canıma deysın.hepsı yuzsuz bunlarınkötükedihüso:eek:klava:

bence acık konus ben birdaha vermicem makina benm mi sizin mi belli deil de gırr sinrlendimde biraz :)
afazla ileri gitmişler ama siz yüz vermişsiniz tavrınızı koyun izin vermeyin

Son düzenleme:
aradıgında makine arkadaşta tatile gitti ona verdim de.. ikinci aradsıgındada aynısını de almadım de arakdaştan.. sonra aradıgındada diger arakdaşta de.. sana neden almadın demeye hakkı yok 4 olup aradıgında arkadşta dediğinde anlıyacak bunun yalan oldugunu ama sana birşey diyemecek sadece arkdandan biraz konuşacak "görüyomusun vermemek için yalan konuşuyo ... " diycek desinn ..
hep şunu derim bana karşı yüzsüzlük yapan insana yüzsüzlük yaparım ki onunkine bile benzemez .. hiçte utanmam :)

valla ben çok yumuşak yüzlüyümdür ricayla böyle çok kez isteseler verirdim ama bu şekilde isteselerdi ve ben istediğim zamanlar öyle tersleselerdi asla vermezdim heralde
bana çok lazım oluyo kusura bakmayın,aniden dışarı falan çıkıyoruz,o anlarda da yanımda olmasını istiyorum falan diye bahaenler uydururdum valla bende bahane bol
-tatlicadiarzu-

ona neymiş ya bence git hemen ne derse desin makinanı al gel
böle bencil insanlardan nefret ediorum ya yani eltin gibilerinden ıyyyyyyyyy

çok sinir bişey ya.hem alıyolar hem surat yapıyolar.hiç düşünce yokmuş gerçekten onlardada.ben çok korkarım başına bişey falan gelir üstüme kalır diye asla böyle şeyleri ne isterim ne kullanırım.

bende geçenlerde kuzenime verdim.3 gün için istedi 3 haftada getirdi:kızgın:
yüzüne karşı söylemedim ama tavırlarımla belli ettim:1closedeyes:
bu gibi konularda biraz katı konuşmak lazım sanırımsengözlerimebaksanab

eger esinde agbisine bu konuda tavirliysa kiziyorsa bence avantajlisin. en azindan sert bir dillede uyarsan kaynini esin arkanda olur. o yuzden bence hic cekinme istediklerinde ¨size giden geri gelmiyor kusura bakmayin gidin kendinize yenisini alin yada istemesini bilin ama bu saatten sonra kibarliginda fayda etmez soyligim¨ de ve kapat teli ben cok sinir olurum boyle seylere ya. hele bide ödünc giysi alirlar ya yikanmamis ütülenmemis geri verirler o an cildiririm...

onlarında 3 aylık bi bebekleri var madem resmi olsun istiyosunuz niye bi makina almıyorsunuz..başka zamanda durmadan kendilerini överler bi evimize şunu aldık bunu aldık diye..
belki düzgün bi dille isteseler bu kadar sorun yapmam ama ne demek gelirken makinayıda getir demek..insan bi sorar müsaitmi sizin işiniz varmı diye...
ben her zamanda diyorum makinalar çok ucuzladı her eve lazım.ben berfenin her anını çekiyorum benim resmim hiç yok bari yavrumun olsun diye..ama hiç tınlamıyorlar bile..
hadi götürüyorsun insan bi utanır aylarca getirmemek ne demek..bide bana geçen kaynım diyorki kafamın tasını attırma nah görürsün bi daha bu makinayı...
kardeşim aldı nasıl olsa diyor..ben neyim bu evde eşşek başımıyım..eşimde çok huzursuz ama ağbisine bi şey demiyor..işin doğrusu eşimde artık inat yaptı..yoksa benim eşim böyle işlere kızar borç harç bi makina daha alır onları utandırırdı...

Terbiyesiz kötükedihüso
Zaten böyle herkesin malina göz dikenlerin durumu iyi oluyor iste. Sende elindekini avcundakini veriyorsun birde kötü oluyorsun. Bak versende kötüsün vermesende. Birdakine sorunca arkadasima verdim makineyi kizina lazimmis, alamiyorum, bir aydir onda parasi yok yazik alamiyormus kendisine bir makine de. Kiz onlarin öyle makinesi neyi olsun sana bir gün bile vermezler, birde dünyanin lafini sokarlar, hava atarlar ancak, bunuda bildigin icin sanirim sinirleniyorsun :eek:klava:

Ne kadar yüzsüz insanlar!bu her zaman kullanılacak bir şey,o halde onlar da kendilerine bir tane alsınlar,Verme,nasıl olsa her halukarda surat asacaklar,Kendine de yenisini alma canım,dediğin gibi para yoldan bulunmuyor...

bundan iki yil once esimin bana hediye aldigi cep telefonumu eltimin kizi birkac gun okulda kullanmak icin istedi tabiiki tereddutsuz verdim tam uc ay vermedi inanin bir gun lafini etmedim telefonsuz uc ay durdum esim sonunda bana kizdi istedim artik alabilirmiyim diye acayip bi surat ifadesiyle elime tutusturdular eve geldim telefonda hal kalmamis kamera filan asla calismiyor nedendir diyede sormadim kimseye ama kendimi yedim telefon oyle ucuz da degil besyuz euroya yakin di inanin bundan iki sene once ustelik....:S
ama akillanmadik esimin bir arkadasi navigasyon istedi eee bizde yeni almisiz bir iki kez kullandik en fazla hadi onada verdik oda vermedi dort aya yaklasiyo eminim navigasyonunda hali kalmamistir onuda 750 euro ya aldik
ee hadi hayrimiza verelimde bu paralarda hic az degil kullanmadigim esyaya onca para vermis oluyorum enayi yerine konuyoruz ustelik dahada biseyimi vermem ozellikle eloktronik esyalari bozulunca caresi yok.....:KK43:((

ben tekrarlamak istiyorum bence acıkca konussun
sizden bana sıra gelmiyo artık istemeyin demesi gerekiyo
tekrar isterse vermemeli
bişiler uydursa yeterli olmaz daha sonra baska seyler içinde aynı duruma düşer

çok haklısın hayatım
tek çözüm vermeyeceksin
işim bitmedi,tamam yolllarım de savsakla
ne tipler yaaa

Ben de senin gibi yumuşak yüzlüyüm ve maalesef bu huyum yüzünden çok kullanılıyorum..........................!!!!!!!!!

Ama bundan sonra asla izin vermicem..... Yani umarım böyle yapabilirim.... kötükedihüso

Şu anda senin yerinde olsam... gider üç beş milyona eski fotoğraf makinalarından alır yanına bir kaç tane film koyar hediye ederdim...ve kendi fotoğraf makinamı isterdim.... Birdaha vermemek üzere...

X