bi makina aldık burnumdan getirdiler..bu nedir ya...

Vallaha ne denir ki bilemicem simdi verme desen bi dert ver desen bi dert,
benimde basimda esimin abisi var bizi saf salak yerine koydu 10 ay oldu paramizi vermedi daha belki pek bi sey degil bazilarina gore ama benim icin iyi bi para su an biz dardayiz ama o sefa cekiyor kahve koselerinde,
ona buna vermeyi biliyor bize gelince eh bende para kalmadi bi dahasina veririm falan filan benim kocada safdir bende aynen:çok üzgünüm:
aldi parayi mubarek ustune yatti vermek bilmiyor
iki cocugum var birine bez, birine okul esyasi giysi falan alincak ama kimin S...... offfffffsenağlama allah yardimcimiz olsun insallah

makineyi nah veririm ne demek ya aaaaa acaip sinirlendim. tövbe tövbe. alsın bir tarafına monte etsin. terbiyesiz adam.

elektronik eşyaları kimseye vermeme taraftarıyım. benim laptopumu almıştı arkadaşın biri daha 3 ay olmuştu alalı formatlamak zorunda kalmıştım.klava: bence en iyisi beyaz bir yalan söyle. bozuldu de, bi daha almayacağım de!! ömür boyu isteyemesin. :jeyyar:

şuan makina nerdeyse git evlerine acil lazım hemen aliim makinayı de al ve git ..sakın yeni makinede alma bende camea vs.o tarz şeyleri vermem kimseye,olmadığı zamanlarda da kimseden istememiştim...

bence makineyi aldığınızda bir daha vermeyin. 'çocuğun fotosunu her zaman çekmek istiyorum,makine lazım olduğunda sizde oluyor, en iyisi siz de alın bir tane' ,dersiniz.

kaynınızın tavırları hiç hoş değil.rica etmesi gerekirken emrivaki yapıyor.
önemli olan makineyi hediye etmek değil. onlar da devamlı çocuklarını çekmek isteyecektir. onlara da bir makina lazım. paralarına kıysınlar bir zahmet.

Son düzenleme:
aklıma sadece makina bozuldu demek geldi canım.eşine uygun bi dille böyle söyleyeceğini söyleyip eşinden de sana uymasını rica edersen eşinde kırmayacaktır.kayınbiraderin veya eltin isterse onlarada söylersiniz.bi kaç hafta sonra isterlerse servise verdiğinizi 2 aydan önce alamayacağınızı söylersin.hatta gerekirse lafının arasında "artık fotograf makinamız yok bizim artık siz alırsınız kendinize " diye eklersin

Kaynınızın "Kafamın tasını attırma..." diye başlayan cümlesine takıldım ben.
Ne kadar terbiyesiz.
Kim oluyo ki o.
Eşinizin abisi olması ona bu şekilde konuşma hakkını vermiyor.kötükedihüso
Makine ucuz bir şey olabilir.
Ama yaptıkları, isteme şekilleri 1 liralık bir şey olsa bile vermemeyi gerektiriyor bana göre.
Bozuldu deyin, bana lazım deyin, tamirde deyin ama vermeyin.

geri al birdahada verme
vallahi sinirden kudurdum burda!!
ne derlerse desinler
ben bebeğimin resmini hergün çekiyorum
bebekler hızlı büyüyorlar
bir gününü bile kaçıramam lazım de!

Ne Biçim Şey Bu Böyle Yaa!!klava:
Makinanızı Alın Ve Bir Daha Vermeyin..Yüzsüzlük Edip İsterlerse de
Kardeşimde Annemde,Kuzenimde Falan Dersiniz..:1closedeyes:
Ayrıca Siz Makina Almasaydınız Eşinin Hamile Olarak Her Anını Nasıl Ölümsüzleştirecekmiş Merak Ettim Doğrusu

canim yurtdisina goden yakininiz yok mu? burada 80 usd ye 8 MB guzel makinalar var. bebek hediyesi olarak verirsiniz. hem sizin gonlunuz olmus olur hem onlarin.

canım paran bol sanırım ama elektronik eşya kimsye verilmez..ya bosver bidaah aisterse aynen sunu de bence-üzgünüm veremicem,size giden mal geri gelmiyor,kendinize alın bitane.bu makine bebeğimin fotograflarını çekmek içn,ayrca insan gibi istemeyide öğren artık bu biraz ağır sanrm kısslarama sinirlendimm gene napim yaaa...hem haksız mıyım isteme tavrını bikere düzeltsin

benim bildiğim elektrikli eşya ödünç alınmaz.şahsen ben hiç hoşlanmam.sana tavsiyem onlara vermeye falan kalkma onların istediğide bu zaten,işi yüzsüzlüğe dökmüşler,bir daha isterlerse bozuldu tamirde de gönder.

şahsen vermezdim sonuçta elektronik birşey bozulsada yenisini alacaklarını sanmıyorum çünkü anlattığına göre kişilikleri belli...

ya illa gel bozuşalım ipleri koparalım ancak o zaman tepenize çıkmayız demek bu. :mymeka:
ben fırsat vermiyorum. bi kere birinin düğünü vardı makineyide getirin dediler emreder gibi. evet götürdüm (ailenizin fotocusuyum sanki ) onların bir kare pozunu çekmedim sadece kendimi ve eşimi gelini damadı onlar yok.. çok kötüyümdür kötükedihüso daha da istemediler...

ayyyyy nee sinirr bi durummmm...ne verceksinn makinanıı vermeee yaa hayatımm bırak boşver utanmasınıı bilsinn insanlarr biraz.iyi niyetin suistimal edilmeyeceğini anlasınlarr yaa bu nasıll rahatlık anlamadımm yanii

insanlar böle yaparak kalitelerini belli ediyorlar işte
kusura bakma ama senden de kaynaklanıyo biraz mesafeli dur sen yumuşak yüzlü olduğun sürece daha çoook üzülürsün hayatta vermem bana emreden birine bişeyimi hatta su bile vermem valla
kim ki o da emrediyo ya terbiyesiz işte hiç kendine de makine alma git al onlardan makinenide valla feriştahı gelse umrumda olmaz asıl benim kafamın tası bi atarsa o zaman korksunlar
onlara karşıda mesafeli ve sert ol bence artık çünkü zamanı gelmişde geçiyo bile

ay valla ben hiç böyle şeylere gelemem
benim malım kıymetlidir
1 alırsın 2 alırsın bu ne canım resmen ortak çıkmışlar makinaya
madem bu kadar meraklılar alsınlar bir makina onlarda sizde rahat edin
artık öyle çok pahalıda değil fotoğraf makinaları yani
az yesinlerde bi makina alsınlar
tövbee tövbeee sabah sabah konuşturdular beni

Isin maddi yonunu dusunerek degil ama o cirkin tavirlarin karsiliginda ne ne odunc de tamamen veririm kimse kusura bakmasin
once dillerini torpuleyip insanca istemesini ogrensinler
one rica yok kibarlik yok ukalalik diz boyu.
Hem istemeyi bilme bide getirme geri istendigindede alali dah 1 ay oldu,yok artik hayatta kabullenemem.
Bence makine sizin vermeyin ve kendilerine alsinlar.birde bu bir iki kerelik degilki surekli cekilebilecek ozel gunlerin oldugu her an ihtiyac olabilecek bisey yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…