Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hani o iki kızla da kavga etmiştiniz? Nato kafa nato mermer ben sizle uğraşamam.
Çünkü bana da sözlü saldırıda bulundular eleştirdiğim için bu yaptıkları yanlıştı ama konu sahibinin üslubu çok düzgün bence ve konu sahibinin 2000 ve sonrası doğan,MODERN,cinsel eğilimi çeşitli olan,aklı başında,mücadeleci,GÜÇLÜ,ZEKİ,DUYARLI kadınlara çok iyi bir örnek olduğunu düşünüyorum.

Konuyu nereden nereye baglamissiniz biseksuellige tepkim değil ama yok korona çıkmışta ondan sonra kadınlara baskı uygulamışlarda o yüzden kadınlar erkeklerle ilişki yasiyorlarmista ne alâka ? Gerçekten soruyorum korona ile biseksuelligin bastirilmisligi ne alaka ?

Sen de konu sahibinin 2. Hesabı diilsen ben de bı cacık bilmiyorum

Ben öyle düşünüyorum 2019 da her şey normalken artık 25 yaş altı genç kızlara baskı uygulanıyor yani bize hem de son derece.

Ben öyle düşünüyorum 2019 da her şey normalken artık 25 yaş altı genç kızlara baskı uygulanıyor yani bize hem de son derece.
Ya ne alakası var koronayi birde atmışsınız buradaki bağlantı nedir ? Ne baskısı gözümüzün önünde öpüşen kızlar var bu mu baskı ? Sosyal medya da orada burada şurada neredeyse açık alanlarda sevisecekler bu mu baskı kaldı ki korona ne alaka ?

Ya beni sesli güldürdün gerçekten. Anlaşılan 2000li bir ergensin gelip burda boş beleş sosyal medya zırvalarını ablalarına satıyorsun.

Ben o rahat rahat ilişkilerini sergileyen kızları sadece 2018- 2019'larda görüyordum.Şimdi ise her kızın yanında bir erkek var neredeyse.Bu genç kızlara bir baskı değil de nedir peki?

Muhafazakarın dediğine bak sen. Yahu benim babaannem bile 1960'larda senden ve senin ailenden daha moderndi muhtemelen, kafan iyi bayağı, ne varsa bu 2000 sonrasında anlamadım gitti, takmış kafaya ahahah

Bu arada konu sahibi 23 yaşındaysa 2000 öncesinde doğmuş oluyor, matematiğin de iyi değil belli ki.

Anlamama yardım edin lütfen.
36 yaşında bir kadın Görmeden, duymadan, dokunmadan , koklamadan, yaşamadan, paylaşmadan vs size güvenip aşık oldu(!) Ve herşeyini açtı öyle mi?
Bence sizin bir erkek hesabı ile hemcinsinizi işletmenizden ziyade karşı taraftaki kadının psikolojisini de konuşmamız lazım. En uçarısı bile sesini dahi duymadığı adama aşık olup herşeyini dökmez?
Tutarsızlıklar, anlamsizliklar, saçmalıklar silsilesi.

Ağzım açık okudum.siz 2000 lerde lezbiyenlik normal kabul ediliyordu diyorsunuz demek ben şok cidden. Yaşadığınız yer neresiydi tam olarak o zaman. Zira o yıllarda Türkiye size göre modernlik denilen şeyde değildi. Ve dediğiniz gibi yüzde 60 kitle normal demezdi tabiki. New York'ta falan yaşıyorsanız olabilir belki. Ayrıca korona ile ne alaka onu hiç çözemedim.koronadan sonra neden kadınlara dini tutum olsun ki . Bakış açınız hayret verici. Korona dan sonra lezbiyen kızlara saygi azalmadı aslında. Saygı zaten yoktu bilin isterim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…