Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Muhafazakarın dediğine bak sen. Yahu benim babaannem bile 1960'larda senden ve senin ailenden daha moderndi muhtemelen, kafan iyi bayağı, ne varsa bu 2000 sonrasında anlamadım gitti, takmış kafaya ahahah

Bu arada konu sahibi 23 yaşındaysa 2000 öncesinde doğmuş oluyor, matematiğin de iyi değil belli ki.
Tamam işte ÖRNEK dedim 2000'lerde doğan bir kız,1999 doğumlu bir kızı örnek alabilir.Hem 99'lu da GENÇ,2000 sonrası doğan da GENÇ! O kadar.

Ben o rahat rahat ilişkilerini sergileyen kızları sadece 2018- 2019'larda görüyordum.Şimdi ise her kızın yanında bir erkek var neredeyse.Bu genç kızlara bir baskı değil de nedir peki?
Yazık valla birde milletin tercihini dayatiyorsun şaka.gibisin ergen kardeş

Tamam işte ÖRNEK dedim 2000'lerde doğan bir kız,1999 doğumlu bir kızı örnek alabilir.Hem 99'lu da GENÇ,2000 sonrası doğan da GENÇ! O kadar.
Bence hepimiz lezbiyen olalım, bütün erkekler ölsün, ne öyle korona sonrası her kızın yanında bı erkek, eminim hepsi baskıdan, zulümden keder gözyaşlarını içine akıtıp sessizce haykırıyor: yeter bu acı, yeter bu baskı diye (hıçkırık)

Sen de konu sahibinin 2. Hesabı diilsen ben de bı cacık bilmiyorum
Şu an ben de öyle düşünüyorum. Bu hesap "ne var ki herkes dedikodu yapar" demiş, okulda disiplin cezası almış filan ne yaptıysa. Konu sahibi de "her genç kız gibi benim de bir fake erkek instagram profilim vardı" diyordu. Nasıl bir genç kızlıkmış bu anlamadım, yalanı dolanı, dedikoduyu, çirkefliği normalleştirmişler, herkesi de öyle sanıyorlar.

"Ben muhafazakarım, öyle değilim ama..." yazısını da kimliğini gizlemek için yazmış muhtemelen.

Şu an ben de öyle düşünüyorum. Bu hesap "ne var ki herkes dedikodu yapar" demiş, okulda disiplin cezası almış filan ne yaptıysa. Konu sahibi de "her genç kız gibi benim de bir fake erkek instagram profilim vardı" diyordu. Nasıl bir genç kızlıkmış bu anlamadım, yalanı dolanı, dedikoduyu, çirkefliği normalleştirmişler, herkesi de öyle sanıyorlar.
2000s kızları özgüvenli güçlü düzgün kızlardır. Lütfen.

Bence hepimiz lezbiyen olalım, bütün erkekler ölsün, ne öyle korona sonrası her kızın yanında bı erkek, eminim hepsi baskıdan, zulümden keder gözyaşlarını içine akıtıp sessizce haykırıyor: yeter bu acı, yeter bu baskı diye (hıçkırık)
Bölünerek de çoğalırız artık :KK22:

2000s kızları özgüvenli güçlü düzgün kızlardır. Lütfen.
Hanımefendi 19 yaşındaki bir kızın 2018-2019'da "kendimle yaşıt bir hemcinsimle birlikteyim" diyebilip şu an bunu diyememesi toplum tarafından reddedilmesi hoşunuza mı gidiyor?

Hanımefendi 19 yaşındaki bir kızın 2018-2019'da "kendimle yaşıt bir hemcinsimle birlikteyim" diyebilip şu an bunu diyememesi toplum tarafından reddedilmesi hoşunuza mı gidiyor?
Konunun bu olmadığını beş bin kez söyledik ama sizin idrak yolları kapalı. Ayrıca konu sahibi hemcinsiyle beraber değil. Erkeğim diye kandırdığı hetero biriyle beraber olup onu kandırmış. YALAN SÖYLEMİŞ. ONUNLA OYNAMIŞ.

"Ben muhafazakarım, öyle değilim ama..." yazısını da kimliğini gizlemek için yazmış muhtemelen.
Öyle olsa ben de 36 yaşındaki kızla ilişkisini onaylardım ama hayır olmaz uygun değilsiniz dedim ve yaşıtiyla daha mutlu olacağını düşündüm,dile getirdim farkındaysanız çünkü olması gereken bu!

Öyle olsa ben de 36 yaşındaki kızla ilişkisini onaylardım ama hayır olmaz uygun değilsiniz dedim ve yaşıtiyla daha mutlu olacağını düşündüm,dile getirdim farkındaysanız çünkü olması gereken bu!
36 YAŞINDAKİ KİŞİ HETERO. ERKEKLERDEN HOŞLANIYOR. KIZ ONU ERKEĞİM DİYE KAN-DIR-MIŞ.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X