Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her yoruma yazmak zorunda mısın?
Hanımefendi instagramda 25 yaşında üniversite öğrencisi bir kız,sadece kızlarla takipleşiyordu,kadın fotoları payalşıyordu kızlarla harem kurmak gibi düşünceleri vardı sonra grup kurdu instagramdan ve oradaki kızlarla beraber hetero kadınlara takip isteği atıyorlardı hepsi birden.Sizce böyle bir kadın özgüvenli değil mi?Aynı tarihlerde bir de 19 yaşında bir kız da kendiyle yaşıt kızlarla ilişki yaşamak istiyordu ve mahalledeki erkeğin arabasını tekmelemiş kendisine asıldı diye,çocuğa küfür de etmiş.Kiz sonra dayak falan da yedi haberlere çıktı kız bir de sosyal medyadan kadın vücudu fotoğrafı paylaşıyordu ama ne kadar mücadeleci kadınlar değil mi ikisi de? Yani 19-23-25 yaşındaki bir genç kız hayalindeki ilişkiyi,flortü ne zaman yaşayacak?40 yaşına gelince mi?ÖNCE İNSANA SAYGI!!!

kadın yemekteyize cikmisti sen yorum yaptin

sesini duymadan yuzunu gormeden sana asik oldu

sana bir suru cinsel icerikli fotograf video atti 🤣🤣

ve bunlarin hepsini instagrama atti peki

Aylarca hemcinsini erkeğim diye kandırıp onun duygularıyla oynayan insan özgüvenli öyle mi? Güzel insan öyle mi? Siz ne içiyorsunuz ya?
Bir de özgüvenli demiş sjdnofkdm

Konunun gerçek olduğunu varsaydık diyelim, özgüvenli insan niye catfishlik yapsın? Özgüvensizin önde gidenidir olsa olsa.

Anlattıklarınız herşeyiyle doğruysa bu kadın sizi bir erkek olarak beğenmiş bu kadar ilgi alakadan her kadın etkilenir çok normal. Kendiniz onu sevmek için baya zorlamışsınız. Keşke ona normal bir dost olarak bunları yapsaydınız. Bence normal bir arkadaş olarak görüşmek istemiyorsa artık rahatsız etmeyin onu. Özrünüzü son kez dileyin ve bitirin. Karşı cinse karşı ilginizi artırmalısınız. Gerekirse terapi uzman desteği alın.
Benim düsüncem de bu yönde. O kadar sey paylastık, bunları göz önüne alıp arkadaş kalmak istemezse zaten yapacak bi şeyim yok. Teşekkür ederim..

Hanımefendi instagramda 25 yaşında üniversite öğrencisi bir kız,sadece kızlarla takipleşiyordu,kadın fotoları payalşıyordu kızlarla harem kurmak gibi düşünceleri vardı sonra grup kurdu instagramdan ve oradaki kızlarla beraber hetero kadınlara takip isteği atıyorlardı hepsi birden.Sizce böyle bir kadın özgüvenli değil mi?Aynı tarihlerde bir de 19 yaşında bir kız da kendiyle yaşıt kızlarla ilişki yaşamak istiyordu ve mahalledeki erkeğin arabasını tekmelemiş kendisine asıldı diye,çocuğa küfür de etmiş.Kiz sonra dayak falan da yedi haberlere çıktı kız bir de sosyal medyadan kadın vücudu fotoğrafı paylaşıyordu ama ne kadar mücadeleci kadınlar değil mi ikisi de? Yani 19-23-25 yaşındaki bir genç kız hayalindeki ilişkiyi,flortü ne zaman yaşayacak?40 yaşına gelince mi?ÖNCE İNSANA SAYGI!!!
Konu sahibi ile el ele doktora gidin en iyisi. Bu konuyu bu kadar içselleştirmeniz, yalancı birine özgüvenli olarak nitelemeniz, bu durumu sabi sübyan ya dalga geçsin ne olacak'a indirgemeniz ciddi problemleriniz olduğunu gösterir. Bu sadece flört olayı değil anlamıyor musunuz? Ay yoksa konu sahibinin yan çarı mısın?

Arkadaşım iyi misin, ne içtin hahahah

Bir kadın olarak hetero kadınlara yavşayıp kandırmayı özgüven olarak nitelemek de, ne bileyim...

Bu arada halis muhlis biseksüelim, senin gibi olayın dışında da değilim. Amacın ne cidden anlamadım.

Arkadaşım iyi misin, ne içtin hahahah

Bir kadın olarak hetero kadınlara yavşayıp kandırmayı özgüven olarak nitelemek de, ne bileyim...

Bu arada halis muhlis biseksüelim, senin gibi olayın dışında da değilim. Amacın ne cidden anlamadım.
Kendisi de öyle bence, milleti kandıran cinsten. Başka açıklaması olamaz.

Özgüvenle hadsizlik arasındaki farkı öğren öyle gel.

Kendisi de öyle bence, milleti kandıran cinsten. Başka açıklaması olamaz.
Ya ben o 2 kızla da kavga ettim zaten burada anlatmak istediğim lez/biseksüel kadınların ozgüvenli olmak istediğim toplum birden kabullenmişken korona vs. Gibi olaylardan sonra birden lezbiyenlik kötüdür vs. olarak karşılaması!

Ya ben o 2 kızla da kavga ettim zaten burada anlatmak istediğim lez/biseksüel kadınların ozgüvenli olmak istediğim toplum birden kabullenmişken korona vs. Gibi olaylardan sonra birden lezbiyenlik kötüdür vs. olarak karşılaması!
Burdaki problem biseksüellik ya da homofobi değil. Birinin kendini olmadığı bir insan gibi tanıtması. Kandıran kişi 23 yaşında bir kız değil de 60 yaşında bir adam da olsa aynı eleştiri yapılırdı. Okuduklarını anlama problemin var galiba. Muhafazakar ve hetero biriymişsin üstelik. Bence boş ver bu konuları, kendi işine bak. Güya lgbt'ye destek vereyim derken ağır saçmalıyorsun çünkü.

Yanlış yerde yanlış şeyler anlatıyorsunuz. Ben hala konu sahibine özgüvenli demenizdeyim. Kaldı ki cinsel yönelminin farklı olması insanları salt özgüvenli yapmaz. Değişik bir düşünce sistemi...

Konu sahibi ile el ele doktora gidin en iyisi. Bu konuyu bu kadar içselleştirmeniz, yalancı birine özgüvenli olarak nitelemeniz, bu durumu sabi sübyan ya dalga geçsin ne olacak'a indirgemeniz ciddi problemleriniz olduğunu gösterir. Bu sadece flört olayı değil anlamıyor musunuz? Ay yoksa konu sahibinin yan çarı mısın?
Ya o 25 yaşındaki de 19 yaşındaki de kadınlara karşı ne kadar korumacılardı bir görsen.Yani bir kadının saçının teli için mahalleyi yapabilecek seviyedeler erkeklere nasıl ana bacı küfrediyorlardı.Ne olmuş yani kadın bacağı,göğsü,sırtı paylaşmışlar Ya da toplu taşımada kadınlara nasıl baktığını anlattıysa!Konu sahibi de o ikisi gibi güçlü bir genç kadın!

Ya o 25 yaşındaki de 19 yaşındaki de kadınlara karşı ne kadar korumacılardı bir görsen.Yani bir kadının saçının teli için mahalleyi yapabilecek seviyedeler erkeklere nasıl ana bacı küfrediyorlardı.Ne olmuş yani kadın bacağı,göğsü,sırtı paylaşmışlar Ya da toplu taşımada kadınlara nasıl baktığını anlattıysa!Konu sahibi de o ikisi gibi güçlü bir genç kadın!
Hani o iki kızla da kavga etmiştiniz? Nato kafa nato mermer ben sizle uğraşamam.

Fake hesaptan ziyade artık 2000 ve sonrasında doğan genç kızların çoğu kendiyle aynı yaşıt hemcinsleriyle ilişki yaşamak istiyorlar.Bunun farkında olmadığınıza şaşırdım açıkçası.Ben de üniversitede olduğumdan o tarz eğilimi olan kızları illaki görüyorum.Yani biz aslında 2019'da falan gayet modern bir toplum olmuştuk bence.2019'da yoldan geçen birine; 19 yaşındaki bir kızın yaşıt bir hemcinsine ilgi duyması,onu arzulaması,ondan özel fotoğraflar istemesi normal midir? Diye sorsanız insanların %60'ı o kıza saygı duyardı,normal derdi.Ama korona sonrası özellikle kadınlara karşı daha baskıcı dini tutum ve kadınlarda birden ortaya çıkan erkeklerle sevgili olma isteği bu birden revaça geçen lezbiyen genç kızlara duyulan saygıyı kırdı...
Korona: ben ne alaka?

Şu noktada laf anlatmayı bırakıyorum, duvarla konuşsam daha iyi anlardı yemin ederim.

Kafan çok iyiymiş güle güle kullan demek istiyorum son olarak.

Şu noktada laf anlatmayı bırakıyorum, duvarla konuşsam daha iyi anlardı yemin ederim.

Kafan çok iyiymiş güle güle kullan demek istiyorum son olarak.
İkimiz de aynı noktada bıraktık normal birer insan gibi. Tebrik ediyorum özgüvenli insan!!

Koronayla lezbiyenligin ne alakası var annem

Anladığım kadarıyla senin kafada lezbiyenlik=güçlü kadin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X