Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hadi diyelim o kadini kandirdin inandik , buradaki yuzlerce kadini da kandirabilecegini mi sandin kendini cok mu zeki zannediyorsun

Son düzenleme:
Bence psikolojik destek almalısınız bu yazdiklariniz hiç normal değil. Kimlik karmaşası yaşıyorsunuz ekstra insanları yalanlarinizla kandırıyorsunuz

Bu hikayede saçma (...) Olan birisi var .

(Nasil bir yokluksa )Hiç görmediği adami narkoz altında sayiklayacak kadar aşık olmuş kadın mı ?

İşsizlikten kendisine erkek profili oluşturup absürt işler çeviren siz mi ?

Karar veremedim.

Al birini vur ötekine

Konunun gercekliginden bagimsiz olarak sunu söyleyeyim. Cok issiz kalmissiniz. Kendinize bir mesguliyet bulun. Bu zinde yaslarinizi böyle islerle bos gecirirseniz ilerde cok pisman olursunuz.

Konu bir sekilde dogru ise, o kadinin calistigi yeri biliyorsaniz tanisabilirsiniz. Yüzyüze tanistiginiz zaman aslinda o kadina asik olmadiginizi anlayacaksiniz, cünkü cinsel cekim hissetmeyeceksiniz. Lezbiyen olsaydiniz daha önceden bilirdiniz bunu. Bazi kadinlar aylarca konusup asik olduklarini sandiklari erkeklerle bile bulustuklarinda hic bir sey hissetmeyebiliyor ve görüsmelerini birden sonlandirabiliyorlar.

Ne hikayeler var kk da level atladı artik. Eskiden en fazla aldatma hikayeleri okurduk neyse...

Güzel kardeşim,şayet konun gerçekse eğer beklentin nedir tam olarak? 36 yaşında bir kadını,aylarca kandırmışsın ki o da safın önde gideni değilse, ilgi alakayı beğendi sessiz kaldı bilemiyorum bu durumda haklı değil mi uzaklaşarak? Hadi devam etti nasıl edeceksiniz? Ne yaşaya bilirsiniz ki? Arkadaş kalmak falan aklı başında bir kadın asla bu toplara girmez. Yapacağın tek şey ölü taklidi yapmak. Bırak karşısına çıkmayı, yazman bile hata olur. Cinsel kimliğin neyse ona göre davranırsın kimseyi aldatmaya hakkın yok. Muhtemelen aldatmakla kalmadın sevgilinin fotolarını da kullandın.. hertürlü hatalar silsilesi tedavi şart.

Hyr millet birde savunmaya geçmiş..
Konu sahibi 9000'lik klima gibi üfürüyor.

2000 doğumlu biriyle anlaşmak çok zor. Ayrı bir at gözlükleri var her şeyi en iyi bildiklerini sanıyorlar. Halbuki en cahil onlar, ellerinde İnternet gibi bir velinimet varken dahi sosyal medya gazlamasına en çok gelen kesim yine bu kesim.

Hatta ufku açık sanan ancak ona gösterildiği görüntüyü aktarmaktan öteye geçemeyen bir tepegöze benzetmek anormal kaçmaz. Benim böyle tiplerle uğraşacak ne enerjim ne ağrısız başım var. Daha da provokasyona gelmem!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…