Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen varsın ya, sen dans etseydin 😁
Yok sınıfta erkek grupları İmza atıp ders arasında kaçtılar arkadaşlarımız da bunları işpiyonladı ve erkeklere bu terbiyesizliklerijden ötürü çok sinirlendi.B8r daha ki ders erkeklere bağırıp kız kıza mezuniyet yapacaz ve dansöz çağırıp göğüslerine para takacaz siz de önünüzü kaldırıp ancak storyden izlersiniz dedi.Biz hepimiz kızı alkışladık şimdiki bölümümde olmayacak şeyden disipline gittim soruşturmam var herhalde onu desem direkt atarlar :KK43:

Yemek yarışmasına katılan, anlattığınız özelliklere sahip tüm kadınları da zan altında bıraktınız.

Cinsel kimliğinizi bilmiyorum ancak bir insanla aylarca oynamış ve bundan zevk almışsınız.

Karşı tarafta da hata var. Kimliği ve medeni halini bilmediği biriyle konuşarak hata yapmış ve büyük bir hayat dersi almış.

Kk da konu açıp, instagram özel mesaj ve sosyal medyadan konuşup; bir ilişkisi olduğunu sanan tüm üyelere de bir uyarı olsun bu konu.
Kadın yemek yarışmasına mı katılmış?
Ben göremedim ya nerede yazıyor😳

Kimse kimseyi dövemez şiddet yok!
Aynı dünyada yaşamıyoruz o halde, insanlar birbirlerini dövüyorlar, öldürüyorlar, küfrediyorlar. Her şey olabilir. Ve kendisi ile görüşmeyi net bir şekilde istemeyen kadının zorla karşısına dikildiğinde konu sahibine bir zarar vermeyeceğinden emin olamazsınız. Kavga edebilir, şiddete başvurabilir. Her şey ihtimal dahilinde

Aynı dünyada yaşamıyoruz o halde, insanlar birbirlerini dövüyorlar, öldürüyorlar, küfrediyorlar. Her şey olabilir. Ve kendisi ile görüşmeyi net bir şekilde istemeyen kadının zorla karşısına dikildiğinde konu sahibine bir zarar vermeyeceğinden emin olamazsınız. Kavga edebilir, şiddete başvurabilir. Her şey ihtimal dahilinde
İnşallah bu kızın başına bir şey gelmez

Hanımefendi 19 yaşındaki bir kızın 2018-2019'da "kendimle yaşıt bir hemcinsimle birlikteyim" diyebilip şu an bunu diyememesi toplum tarafından reddedilmesi hoşunuza mı gidiyor?
Yani sen annene 2019 gidip ben kızlardan hoşlanıyorum desen aferin kızım derken şimdi kabul etmiyor mu? Veya baban evde bir su koy dese küfür ediyorsun demek ki. Gerçekten o kadar cahil ve sığ düşünüyorsun ki anlatamam. Modernlik cinsel eğilimde çeşitlilik değil, çağın bilimsel gelişmelerine ayak uydurmaktır. Whatsapp gruplarında dedikodu yapacağına keşke kültürel ve sanatsal aktivitelere katılsaydın , eğitimler alsaydın, belki biraz ufkun genişlerdi. Bir de insanlar kadın ve erkek diye ayrılmaz, iyi ve kötü diye ayrılır. Erkekler düşman değildir, kadınların da hepsi iyi değildir, ki sen bunun örneğisin. İnsanların kiminle ilişki yaşayacağına kimse karışmaz ama bir takım şeylerin de normal adı altında göze sokulması da çok yanlıştır. Eğer normalse yaşa git, ne diye çabalıyorsun. Herkesin normali kendine. Bu fikirlerin git önce kendi ailene kabul ettir, toplum kusur kalsın. Yazdıklarımı anlayacak kapasiten yok, niyetim seni ikna etmek değil, burada fikirlerini beyan eden arkadaşlarıma destek olmak. Neyse ki senin gibilerin sayısı az. Seni şikayet eden onurlu gururlu kızlarımızı da tebrik ediyorum. Aferin. Umarım yanına kalmaz yaptıkların.

Yani sen annene 2019 gidip ben kızlardan hoşlanıyorum desen aferin kızım derken şimdi kabul etmiyor mu? Veya baban evde bir su koy dese küfür ediyorsun demek ki. Gerçekten o kadar cahil ve sığ düşünüyorsun ki anlatamam. Modernlik cinsel eğilimde çeşitlilik değil, çağın bilimsel gelişmelerine ayak uydurmaktır. Whatsapp gruplarında dedikodu yapacağına keşke kültürel ve sanatsal aktivitelere katılsaydın , eğitimler alsaydın, belki biraz ufkun genişlerdi. Bir de insanlar kadın ve erkek diye ayrılmaz, iyi ve kötü diye ayrılır. Erkekler düşman değildir, kadınların da hepsi iyi değildir, ki sen bunun örneğisin. İnsanların kiminle ilişki yaşayacağına kimse karışmaz ama bir takım şeylerin de normal adı altında göze sokulması da çok yanlıştır. Eğer normalse yaşa git, ne diye çabalıyorsun. Herkesin normali kendine. Bu fikirlerin git önce kendi ailene kabul ettir, toplum kusur kalsın. Yazdıklarımı anlayacak kapasiten yok, niyetim seni ikna etmek değil, burada fikirlerini beyan eden arkadaşlarıma destek olmak. Neyse ki senin gibilerin sayısı az. Seni şikayet eden onurlu gururlu kızlarımızı da tebrik ediyorum. Aferin. Umarım yanına kalmaz yaptıkların.
Bana hiçbir şey OLMAZ

Senin bana olan düşmanlığın nereden geliyor?Ne olmuş 3 tane sefil kadına küfrettiysem? Erkeklere asılmayacaklardı.Ukala ukala gezmeyeceklerdi.Bana oyun oynamayacaklardı.O küfürlerin hakaretlerin 1000 katını hak ediyorlar.Görsünler bakalım şehir dışında okumak nasılmış 😂😂😂

Senin bana olan düşmanlığın nereden geliyor?Ne olmuş 3 tane sefil kadına küfrettiysem? Erkeklere asılmayacaklardı.Ukala ukala gezmeyeceklerdi.Bana oyun oynamayacaklardı.O küfürlerin hakaretlerin 1000 katını hak ediyorlar.Görsünler bakalım şehir dışında okumak nasılmış 😂😂😂
Sen şeytansın ne tanrısı

Ben o rahat rahat ilişkilerini sergileyen kızları sadece 2018- 2019'larda görüyordum.Şimdi ise her kızın yanında bir erkek var neredeyse.Bu genç kızlara bir baskı değil de nedir peki?
Kızların yanında erkek olması mi sorun . Aslında yaratılış gerçeği bu kadınlar erkekler ile eş sevgili veya aile olurlar. Bu gayet normal. Siz her kadının yanında bir bayan sevgili mi olsun istiyorsunuz?
Hayır yani her kadın hemcinsini mi sevmek zorunda size göre. Eminim yaşınız çok küçük bu kadar dengesiz bir savunma olamazdı zira.
Ayrıca siz bir bayanla olmak istiyorsunuz da aileniz izin vermiyor gibi konuşuyorsunuz

SSana
Senin bana olan düşmanlığın nereden geliyor?Ne olmuş 3 tane sefil kadına küfrettiysem? Erkeklere asılmayacaklardı.Ukala ukala gezmeyeceklerdi.Bana oyun oynamayacaklardı.O küfürlerin hakaretlerin 1000 katını hak ediyorlar.Görsünler bakalım şehir dışında okumak nasılmış 😂
Sana ne diye düşman olacağım, kendini o kadar önemseme. Takılıyoruz şurda. Sana ne ayrıca asıldılarsa? Kadınlara mı aslımalıydılar? Erkeklerinizin namusuna halel mi geldi onlar asılınca? 😂😂😂😂 millete sataşıyorsun, sonra cevap gelince düşman ilan ediyorsun. Ortalığı karıştırmaya kalkmışsın ,eline yüzüne bulaşmış işte. Sakin ol. Her yazılana cevap vermen gerekmiyor. Kendi fikrini yaz geç. İnsanlarla birebir tartışmaya giriyorsun ve seviyeyi aşağıya çekiyorsun , yapma.

Kızların yanında erkek olması mi sorun . Aslında yaratılış gerçeği bu kadınlar erkekler ile eş sevgili veya aile olurlar. Bu gayet normal. Siz her kadının yanında bir bayan sevgili mi olsun istiyorsunuz?
Hayır yani her kadın hemcinsini mi sevmek zorunda size göre. Eminim yaşınız çok küçük bu kadar dengesiz bir savunma olamazdı zira.
Ayrıca siz bir bayanla olmak istiyorsunuz da aileniz izin vermiyor gibi konuşuyorsunuz
Yani 2000 doğumlu bir insanın kendiyle yaşıt bir hemcinsiyle sevgili olması beni çok mutlu eder.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X