Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir tek ben inanmamis degilimdir umarim bu hikayeye.
1) 23 yasindaki bir genc kizin odalari donatip cicek ismarlayacak, yemek gonderecek duruma sahip olmasi,
2) 6 ay boyunca hic yuzunu gormedigi, sadece telefondan gorustugu birinin evinin, is yerinin, hatta hastanenin oda numarasina kadar bilgi sahibi olmasi
3) Herseyini bildigi kadinin telefonda goruntulu konusalim demesi aklina gelmemis ama o kadar guvenmis ki bu kadin masallah hic gormedigi birine evinin kapi numarasina kadar vermis
4) para gonderiyim mi demis konu sahibi, kadin da yok demis. Diyelim ki gonder deseydi eft yapilan hesabin aciklamasinda gercek ismi gormeyecek miydi kadin?
Konu cok celiskili. Hikaye uzerinde daha cok calisilmali.

6 ay boyunca hiç sesinizi duymadan mı konuştunuz ben orada kaldım

Ebelik ful kız ama sorumluluğu çok ve sayısal yapamam.E azıcık da erkek olsun yoksa kimi aşağılayıcı küfredeceğiz di mi ama?
Ne diyor bu ya

Niye lezbiyen değilsin peki sorması ayıp? Madem kadınları bu kadar çok seviyorsun ve erkeklerden nefret ediyorsun?

Kız değil kadın
Ben kız kelimesini şahsen daha çok beğenirim gençliği içerdiğinden ötürü.Neyse ya çok mutluydum birbirimizle cimli cımlı konuşuyorduk ne kadar kibar davranıyorlardı çok seviyorlardı şimdi ise ne hale geldik!

Ne diyor bu ya

Niye lezbiyen değilsin peki sorması ayıp? Madem kadınları bu kadar çok seviyorsun ve erkeklerden nefret ediyorsun?
Böyle bir kız olmak hoşuma gidiyor o yüzden! Ben buyum ve kimse için değişmem!

Ben de kadın kelimesini seviyorum. Bundan sonra kadın diyeceksin. (bak işte senin sabahtan beri yaptığın şey aynen bu, baskı.)

Bak ne hâle geldik sana anlatayım..
Elin Adamı : Taksim'e nasıl çıkarım ?
Gokyuzurengim : s.k.r.m bak..
Elin Adamı : Ne dedik bacım ne oldu ?
Gokyuzurengim : Sus nan,senin bacı diyen ağzını s.k.r.m bak..
Sayenizde bu hâle geldik.
Küfüru ; kültür ve öz güven olarak kabul eden bir kitleye tekabül ediyorsunuz..
Sonra ne hâle geldik..Sayenizde bu hâle geldik.

Son düzenleme:
Sohbet arasında konuşulanlara çıkarmış hem ev, hem iş adtesini
Ya cok sacma ya. Kapi numarasini da mı sohbetten bulmus? Hastanedeki oda numarasini, is yerinin adresini... hepsini de sohbetten mi ogrenmis? Yillardir buraya yaziyorum. Sizler yazdiklarimdan hangi sehirde oldugumu cikarabildiniz mi, degil ki kapi numarasi. Konu sahibi ya ergen ya da erkek, bilemem ama konunun fake oldugu kesin. Dalga gectigini saniyor. Yazim tarzi da erkege benziyor zaten. Actigi konuda " ş...fsiz" falan demis kendine, hicbir kadin bu sekilde demez kendine. Bu konu icin vakit harcamaya bile yazik. Kötü yazilmis. Bastan savma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…