Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sahibini yargılayınca elinize ne geçti? O bahsettiğim 19 yaşındaki kız ve 25 yaşındaki kızı da böyle yargılayabilir miydiniz? Hiç sanmam.
Gerçekten soruyorum siz neyi anladınız bizim savunduğumuz şey kızın saçma sapan bir şekilde sahte yalan davranıp cinsiyet farketmeksizin bir insanı kandirmasi ! Siz halen konuyu bilinçli şekilde homofobiklige çekiyorsunuz bile bile bunu yapıyorsunuz ve gerçekten tuhafsiniz ultraaaaa kendine güvenen yorumcu ,su kendinizi bir çıkarın kalıplardan ne yapıyorsanız yapın bizi ilgilendirmiyor siz asıl hetorofobiksiniz !!!

Ben pek güldüm eğlendim. Sen covidi ağır geçirdiğin için böyle olduhjhhjj
Siz ne derseniz diyin 2000 ve sonrası doğan genç kızlar yani benim yaşlarımdakiler kendilerine adres soran ya da yolda durduran biri yaşlı veya erkekse küfredip kovuyorlar,Bir kadın için gezegeni yakacak kapasitede duyarlı,güçlü,akıllılar.Son derecede bilgililer,bilgiliyiz.Bir kadına da asla hayir demezler LGBT'li olmadığım halde ben de onları arkadaş olarak kazanmaya calışırım her firsatta Cesur olmamız zorunuza mı gitti?

Kızım sen gerizekalı misin ?

Siz kimsiniz ? Ay Allahimmm çok bilgilisiniz çok belli parlıyorsunuz pasparlak

Feministlik bu değil.

Nenem yaşıyor olsaydı ve aynen böyle konuşsaydım.
Hade ordan bok yiyenin uşagı derdi

Kızım sen gerizekalı misin ?
Hayır yeni nesilim ve son dönemlerde yaşanan olayların sadece orta yaş ve üstünün zihniyetini zehirlediğini ve genç kızların düşüncelerini kimsenin değiştiremediği için KARARLI yönünüzü ön plana çıkarıyorum.Homofobik ve gericiler anlayamaz!

6 ay boyunca sesini duymak istemedi mı ya yada görüntülü konuşmak.
36 yaşında kadın yani ne bilim .
Bence senin kafan karışmış biraz netten uzak dur sen .

Bir üye demiş ki sen heterofobiksin. Valla çok doğru heterofobiksin. Dünya düzeni içinde kadınların bir yeri varsa erkeklerin de var. Muhafazakarlığına(!) hitaben her şey bir mizan üstünde zaten. Erkeğin olmadığı bir ütopya düşlemek(bana göre bu bir distopya) dünya nüfusunu en fazla 60 seneye yok eder. Düşünün diye var o akıl.

Yeni nesil, ileri görüşlü, lgbt destekçisi ama muhafazakar

Ciddi bir ageism ve anlama problemi de var.

Düşündüm şimdi diyelim 2000'liyim tamam mı.
Kazara bir erkek beni çevirip -Afedersiniz şu adrese nasıl gidebilirim ? diye sordu.
Ben de dönüp .
Ulan it, senin ananı avradını severim diye küfür mü ediyorum ne yani bu 2000'li sonrası doğan yeni nesil ve adres soran kişiye küfür etme şeysi ben anlamıyore sjfjaddhajdd

Sesli güldüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…