Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Lannnnnnnn hfhdhhdhhdhhdhdhdhhd gazoz burnumdan geri ciktibdbxbbdvbdbbxvbd

Evet ülkenin böyle AKLI BAŞINDA kadınlarla dolmasını istiyorum.

Evet ülkenin böyle AKLI BAŞINDA kadınlarla dolmasını istiyorum.
JHshKSDHDJ
Ha anladım.
Ama şimdi o küfür edilen erkek olsam oracıkta bana küfür sallayan o kızın agzına salıncak kurar sallana sallana ekmek atardım diyeyim

Biliyor musunuz gerçekten 2000 sonrasında küfür potansiyeli böyle leş , kızlar ama avrat birbirlerine küfrediyor iki konuşmalarından birina a.. gerçekten tiksindim yani nasıl bir jenerasyon anlam veremiyorum,belli ki bu kardeşimiz de onlardan

Ya tamam biliyorum ama adres soran amcaya küfür ne alaka
Şimdi düşündüm erkek olsam ve adres sorsam bana küfür etse, ona uygulamalı olarak göstersem suç şimdi kimin ?

Maalesef ortada, eğitim bitmiş ülkede, okuduğunu anlamayan, olaylar arası bağlantı kuramayan yeni jenerasyon, bı de temelsiz özgüvenliler ki nerde patlayacaklar belli degil

Hayır SOSYAL HİZMET okumuştum 3 sene önce ve oradaki kızlar hiçbir erkeğin onları hak etmediğini,kadının değerini,arkadaşlığın değerini bilen mücadeleci,güçlü,akıllı kadınlardı.Erkeklerle hiç konuşmuyorduk en büyük avantajımız da kızların çok fazla olmasıydı.Keske o bölümde kalsaydım şimdiki bölümüm de kızlarla kavga edip disiplinlik oldum şaka gibi! Sosyal Hizmet bir genç kız için en ideal bölüm.Ebelik ful kız ama sorumluluğu çok ve sayısal yapamam.E azıcık da erkek olsun yoksa kimi aşağılayıcı küfredeceğiz di mi ama?

Eğleniyor ya çok belli
Her kimse oturmuş ve şöyle bir trollük planı mı yapmış yani:

"Hmm, şimdi, ben 2000li bir kız olayım tamam mı, muhafazakar ve hetero olayım ama aynı zamanda da heterofobik olayım, heterolara, erkeklere ve 2000 öncesinde doğanlara saydırayım, diyeyim ki şimdi BİZ 2000 SONRASI DOĞAN KADINLAR MODERN VE GÜÇLÜYÜZ SİZ YAŞLI VE HOMOFOBIK BOOMERLAR ANLAYAMAZSINIZ filan, bu mesajı da 100 kere farklı permütasyonlarda tekrarlayayım, evet evet harika bir fikir, hemen başlayayım trollüğe."

Kız değil kadın

Burada öyle troller geldi geçti ki.
Kanepe yakan kocaya sahip olanı bile vardı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…