Beylikdüzü'nde oturan arkadaşlar

Medicana Beylikdüzü Aslı hanıma ben hamileliğimin ilk iki ayı gittim.. Sen sormadan hiçbirşeye cevap vermiyor. Soğuk bir doktor. Daha sonra avcılar medicana da onur başeğmez'e başladım ve hala ondayım.. Devam ediyorum ama aslında erkek bir doktorda doğum yapmak biraz tuhafıma gidiyor. Son ayımdayım.. :)

slm kızlar beylikdüzünde dr. arıyormuşsunuz.ben medilife ta doğum yaptım.dr. ahmet bey idi.ve ben 9 ay boyunca ve doğumda çok memnun kaldım.gerek doğum sonrası dr. dan gerekse hastanedki hemşirelerin ilgisinden....hastanede 2 gün kaldım.ve çok rahat evime geldim.sezaryenle doğum yaptım.tabii benim isteğimle oldu.bir problemim olduğunda çok rahat dr. a ulaşabildim.ve çook iyi karşıladı.sıkıntılı bir hamilelik geçirdim ancak dr. la sorunsuz bir doğum yaptım sonunda.tavsiye ederim ..yine de siz bilirsiniz.ben de 2 kişinin tavsiyesi üzerine gitmiştim..
medilife de bir kere acile gittim.servet hanım vardı.ondan hiiiiç memnun kalmadım.belki de kendi hastası olmadığım için bana hiiç hoş davranmadı.

Son düzenleme:
bende beylikdüzünde oturuyorum 10 haftalık hamileyim medicana aslı hn ilk gitmiştim çokk soguk bir dr ve ilgisiz anında değiştirdim aysun hn için iyi diyolar ona devam etmeyi düşünüyorumm

Bende doktor servet tüccara gıdıyordum medı lıfe ta ıken ama ecomara gectıgınde devam edemedım cunku muayneye bakmadıgını gecelerı orda oldugunu soledıler sımdı hala medı lıfe gıdıyorum ama kafam karısık 30, haftamdayım servet hanımı hala arıyorum

Merhaba arkadaşlar ben sema bende beylikdüzünde oturuyorum.bende acıbadem beylikdüzü aylin hn a gidiyorum kesinlike öneriyorum ve tavsiye ediyorum bende ikiz bebeciklerime 16 haftalık hamileyim.ilk muayene medicanada oldum hiç memnum kalmadım aylin hn ı önerdiler hiç düşünmeden gidin diyorum farkı göreceksiniz..herkese hayırlı doğumlar

"Bende doktor servet tüccara gıdıyordum medı lıfe ta ıken ama ecomara gectıgınde devam edemedım cunku muayneye bakmadıgını gecelerı orda oldugunu soledıler sımdı hala medı lıfe gıdıyorum ama kafam karısık 30, haftamdayım servet hanımı hala arıyorum"

Rosen 83,
Bence hala devam edebilirsin. Servet Hanım'ın akşamları hastanede olduğu doğru ama hala muayeneye bakıyor. Ben çalıştığım için akşamları ona gidiyorum. 14 haftalık hamileyim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…