Beylikdüzü'nde oturan arkadaşlar

efsun_05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2008
48
0
Sevgili anne adayları, bu benim ilk hamileliğim. Henüz 5 haftalık ve çok heyecanlıyım. Sizleri şimdi daha iyi anlıyorum. Ancak benim bir sıkıntım var. Beylikdüzü'nde oturuyorum. Evlilik dolayısıyla Beylikdüzü'lü oldum. Buralarda gidebileceğim ve sizin tavsiye edebileceğiniz bir dr. arıyorum. Yardımlarınıza ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ediyorum. Sevgiler..

canım ecomar hastanesi diler hanımı tavsiye edebilirm ben hamile değilim şimdilik ama yakınlarım oraya gidiyor.umarım faydalı olabilmişimdir.gürpınar beylikdüdünde yeri.

Sevgili dorukk, cevabın için çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda hamile olupta dr. tavsiye edibilecek arkadaşlardan da cevap gelirse çok memnun olurum. En azından değerlendirme yapabilme adına bu benim için çok önemli. Hepinize sevgilerimi sunuyorum.

Bayanlar merhaba, konu hakkında yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Hala kendime bir gidebileceğim doktor bulamadım.Referanslarınız benim için çok değerli.

valla bende yeni taşındım beylikdüzüne ama burda yok sanırım ben bulamadım.gerçi ben hamile değilim sadece uğraşıyorum hamile kalabilmek için.ama bi tavsiyede bulunabilirim istersen avcılar hospitalde Nil hanım varmış herkes çok methediyo.hem yakın sayılır bize.ama önceden randevu alman lazım biraz yoğun oluyomuş kadın.bikaç gün sonrasına verebiliyormuş günü.istersen bi dene.

Canım çok teşekkür ederim. Beylikdüzünde Medicana , ecomar gibi hastaneler var benim bildiğim. Ancak buralarda bulunan dr.lar hakkında bilgi alabileceğim arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Hem sende bilgi edinmiş olursun canım. sanada lazım olacak inşallah.

bende beylikdüzünde oturuyorum...hastane olarak medicana,acıbadem ve medilife hastaneleri var....acıbadem ve medicana bana çok pahalı geldi....medilife fiatları uygun ve ssk anlaşmalı......ama doktorları hakkında bir bilgim yok...Avcılar hospital nil hanımı bende duydum ama çok yoğun bir hastane (fiatlarının uygun olması da biraz yoğunluğun sebebi sanırım) ben 9 haftalık hamileyim...arkadaşım tavsiye ettiği için ve ssk anlaşmalı tam teşekküllü bir hastane olduğu için hizmet hastanesini tercih ettim....eve çok yakın olduğu söylenemez..incirli zeytinburnu arasında.....bildiklerim bu kadar....

bende beylikdüzü acıbadem dr. Aylin Tatlıadım'a gidiyorum..
çok tatlı ve ilgili bir dr fakat ssk anlaşmasını bilemiyorum. özel sağlık sigortası varsa karşılıyor..

Arkadaşlar ilginize ve bilgilerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Özel sağlık sigortam var. Çalıştığım firma yaptırmıştı. Aylin Tatlıadım hanımı duymuştum. Acilen ilk dr. olarak acıbademde o gün için randevu kabul eden tek Dr. Hüseyin Kıyak'tan alabilmiştim. O da çok iyi bir dr. ama, genç ve yetersiz gördüm. Onun için de acilen kendime gidebileceğim sürekli bir dr. arıyorum. Aylin hanım olabilir gibi bu durumda. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.a.s.

Selam arkadaşlar..Hamilelik planladığımda Medilife Sanem hanıma muayene olmuştum. bende yeni adaylardanım. tekrar sanem hanıma gitmek istedim ama randevular ay sonuna kadar sarkmış.. tavsiye ederim...

merhaba arkadaşım öncelikle hayırlı olsun ben avcılarda fatma tulunoğluna gidiyorum ve çok memnunum ama çok kalabalık oluyor yani uzun zamn beklemek olmasa çok iyi deneyimli bir doktor tavsiye ederim avcıların girişinde stadyumun tam karşısında jineped dal merkezi var orada doğumuda avcılar hospitılda yapıcam yoğun bakım ünitesi olan burda sadece iki hastane var biri avcılar hospıtıl biri medicana

slm
bende Aylin hn hastasıyım çok sağlıkla 1 ay önce oğluşumu dopurdum doğumumu da o yaptırdı.eğer sağlık sigortanızda varsa hiç düşünmeyin yoğun çalışıyor ama randevulu sonuçta ayarlarsınız.bebeğimin tüm gelişiminden o sorumluydu gayet sağlıkla geldi halende öyle maşallah.üstelik dilediğiniz her yerde doğumunuzuda yaptırıyor.aylin hn jinekolgluğun yanında psikologlukta yapıyora.s hayırlısı olsun slm iletin Aylin hn(hale özdil)

bende beylikdüzü acıbadem dr. Aylin Tatlıadım'a gidiyorum..
çok tatlı ve ilgili bir dr fakat ssk anlaşmasını bilemiyorum. özel sağlık sigortası varsa karşılıyor..

Slm canım
hadi hayırlı olsun bebiş yolda demek allah tamamına erdirsin inşallah.dikkat edin kendinize.Hale&fıstıklı çikolatam Giraydan sevgilerrrrrrr(34 günlük kuzum)

Canım bende 4 haftalık hamileyim, Medicana Çamlıcaya gidiyordum, şimdi Medicana Beylikdüzüne devam edeceğim. Oranın tüm doktorları süper ve özenle seçilmiş, Aslı hanım veya Aysun hanıma gidebilirsin. Bende beylikdüzünde oturuyorum :)

arkadaşlar merhaba,
bende beylikdüzünde oturuyorum ve doktorum incirlide. özel muayenehanesi var. Ferhat Uysal'a gidiyorum. Dünya tatlısı bir insan. konusunda da acayip iyi. 25. haftadayız. bebeğimin her organını ayrı ayrı inceliyor. daha önce ucuz diye özel çapaya gitmiştim, bebeğimi kaybediyordum.
beylikdüzünde oturuyorsun diye illa beylikdüzünde hastane arama bence. ben doğan yada hizmet hastanesinde doğum yapacağım. hastanede çok önemli ama, önemli olan doktor bence.
doktorum hep şey der," 5 dakikada doğum sadece filmlerde olur"
,yani beylikdüzünde olsun diye bakma derim.

Bende beylikdüzünde oturuyorum ve 19+4günlük hamişim medılife gittim ilk ama orası işim nedeniyle hep nöbetçi doktorlara denk geldm ve her seferinde başka doktor diye orayı bıraktım aslında bek ilgili değiller sonra doğan hastanesine geçtim beylikdüzündeki üksel beye gittim orada çok ilgili bir doktor ama çok pahalı çoğu tahlilin ssknın karşılamadığını söyleyip baya para alıyorlar şimdi avcılar hospital nil hn gidiyor doktoruma hayranım çok şeker ve çok yardımcı ben özel olarak muayneye gidiorum çok sıra beklememek için ama tüm tahlillerim ssk olarak yaptırıyorum ayrıca doğumda ssklı olucak özel muayne ücreti 50 ytl doğum ssk normal 350 sezeryan 480 hada ne olsun dimi herkeze tavsiye derim doktorumu

ecomarda tanıdıgım dogum yaptı cok memnun cokda butceye zarar vermıormus tavıye etmem bılmıorum ama kendıs ı cok memnun kalmıs

selam...ben özel echo-mar (şimdi kolan hast.oldu) hastanesi servet tüccarı öneriyorum.çok çok iyi bi dr.
zaten onu bulana dek çok uğraştım.DAHA EVVEL MEDİ LİFE GİTTİM.ANCAK SERVET HN.ECHOMARA GELDİĞİNİ ÖĞRENİNCE ÇOK SEVİNDİM.ÇÜNKÜ YENİ VE TEMİZ Bİ HASTANE.
ŞU AN 6. AYLIK HAMİLEYİM VE ÇOK ÇOK MEMNUNUM UMARIM DOĞUM DA İYİ GEÇER...

bende eve yakın diye medicana ya gittim çok temiz ve yeni.hastane olarak ta çok ilgililer ,ücretsiz hamilelik eğitimi veriyorlar ben gittim zannedersem yeni dönemi başlıyıcak tavsiye ederim ,bebek dostu sertifikalıları var.herhalde doğumu orada yapacağım,dr olarak daha tam bende karar vermedim ama dr aslı hnm,ve aysun hnm da çok tatlı insanlar ssk ile de anlaşmalı muayne 50 ytl yalnız doğumu biraz pahalı 1800 civarı ama her türlü acil durum donanımları var.daha önceki doğumu mu 5 yıl önce yeşilköy international da yapmıştım,orası çok pahalı normal doğum bile şu an 6500 ssk anlaşmasıda yok,medicana bana orayı aratmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…