Göz Makyajı beyaz gözaltı makyajı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

maison

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
91
0
Arkadaslar gözlerin altına sürülüyor,özellikle esmerlere cok yakışıyor beyaz pudramı acaba ve nasıl uygulanıyor.Gözlerin altı beyaz duruyor.

Bülent Ersoy çok kullanıyor tabi onunli kadar abartı değil

ben hiç yapmadım hiç hoşuma gitmiyor öyle bembeyazzz

Ben de hiç sevmiyorum araba farı gibi:) zaten esmer de değilim
ama sürenler gzöaltı için özel kapatıcılar var onları kullanıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
beyaz kapatıcı ve açık renk pudra veya açık renk far sürülüyor... ama kapatıcının üzerine mutlaka toz bişiyler sürülmeli yoksa göz kalemi akar.

bence çok iğrenç duruyor göz altına tüm yüze sürülen fondötenle aynı renk kapatıcı srmeye evet ama ondan daha açık bir şeye kesinlikle hayır!!

ewet cnm de bayılıyorum bu goz altını abartılı olmıycak sekılde parlatmalarına benım beyaz bve sımlı bı farım var yaglı gıbı ondan kullanıyorum haf bı sekılde harıka duruyooo
verdıgın ornek ıgrenc olmus be cnm :d bulent ersoy

ewet cnm de bayılıyorum bu goz altını abartılı olmıycak sekılde parlatmalarına benım beyaz bve sımlı bı farım var yaglı gıbı ondan kullanıyorum haf bı sekılde harıka duruyooo
verdıgın ornek ıgrenc olmus be cnm :d bulent ersoy

Ben de seviyorum beyaz gözaltı,ama zaten yüzüm çok beyaz olduğu için gözaltlarım bembeyaz olmuyor,doğal oluyor ayrıca bülent ersoyun makyajı iğrenç ötesi,güzel oldum sanıyor bi de,hele o cadı tırnakları :roflol:
bembeyaz gözaltı sticki vardı carmina'da ben ondan almıştım,hala var mı bilmiyorum,başka markalarda da vardır muhtemelen,bi de sedefli beyaz farım var kapatıcıdan sora ondan sürüyorum fırçayla hem sabitliyor hem de ışıl ışıl harika duruyor,çok sağlıklı pırıl pırıl bi görüntü oluyor

Ben de fondotenden sonra göz altlarıma beyaz far sürüyorum,Arkadaşlarımızın da söylediği gibi abartmamak şartıyla harika duruyor...

bence de cok esmer ten hariç goz altında ki hafif beyazlık cok hoş gözüküyor,aydınlık veriyor...bunun için chanelin standında gcnlerde beyaz bir aydınlatıcı gördüm almayı düşünüyorum ben de

Fazla abartılmadığı sürece bence de çok hoş duruyor kaydirigubbakcemile2
Ama ben de beyazım, sürsem de pek bi işe yaramaz sanıyorum benneyaptımki

Göz altına, normal tene uygulanan fondöten, pudra tonundan 1 ton açıktan daha açığını uygun bulmuyorum. Beyaz gözaltı makyajı bence çok yapay, ten renginize uygun bir concealer alın,onu göz altınıza uygulayın derim...

Bende seviyorum aydınlık olmasını abartı olmadığı sürece güzel duruyo gözaltkarı mor ise açık renk kapatıcı gri gibi yapıyo daha kötü oluyo. önce ten rengine uygun bi kapatıcı sürülmeli. ama üstüne beyazlık vermek için far kullandım ben bi kaç kere hiç hoşuma gitmedi öyle olunca. başka bi ürün kullanılıyo ama tam olarak nedir hangi marka iidir bilen varsa söylesin....

çoğu kapatıcı ztn aydınlık özelliğe sahip önemli olan en açık rengi yani beyaza yakın renk olması..

ben de golden rose den almıştım. ben de beyazım ama harika duruyo. sedefli olduğu için de ışıltı veriyor tabi ama asla bülent hanım kadar parlak olmuyo aman olmasın istemem de..

arkadaşlar pastelin yeni bir ürünü var, magic touch süper.2 kat.Üstte krem şeklinde kapatıcı var, alt kapakta kapatıcının tonuna uygun toz aydınlatıcı var.Çok hafif de simli.Çok memnunum, tavsiye ederim.

ayy evett pastelin süpermiş..internetten baktım da..çok mantıklı..benmde beyaz makyaj çok hoşuma gidiyor.

bende severim ama far sürünce minicik kırışıklar bile belirgin oluyor. bende merak ediyorum ne kullandıklarını..

Ben de bi kere beyaz farla denemiştim yapmayı ama korkunç olmuştum beceremedim sanırımgamyoncuiremsu
kapatıcı olarak 2 numero Golden rose concealer kullanırım yıllardır bazen canım sıkılınca likidini alıyom..çoook memnunum efenim

bende severim ama far sürünce minicik kırışıklar bile belirgin oluyor. bende merak ediyorum ne kullandıklarını..

slm kızlar:teytey:makyaj konusunda genelde çok yetenekli olduğum söylenir. o yüzden sizinle gözlerde beyazlıkla ilgili bikaç şey paylaşayım dedim. öncelikle ten renginiz ne olursa olsun kesinlikle göz altında beyaz fardan uzak durun.:1no2: beyaz far yerine fondoten yada pudranızın renginden bikaç ton açık renkleri gözaltına surun... eğer gözaltına kalem çektiyseniz burada siyahlığı yumuşatmak için üstüne gri fara bulanmış aplikatörü gezdirin böylece gözlerinizin altı simsiyah kalmaz daha doğal bir görüntü elde edersiniz. illaki beyaz far kullanmak isterseniz onu kaşlarınız kavisinin altına sürün kaşın altına sürülen beyaz far kaşları daha kalkık gösterir.a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…