Beş Vakit Namaz Kılanlar...

dogma buyume oralimisin yoksa sonradanmi gittin oraya. benim esimin abiside orda kaliyor ben kendim hollandada ikamet ediyorum

dogma büyüme buraliyim
hollandaya yakinim hatta, gezmeye geliyoruz arada cok güzel oralar
sende dogma büyüme oralimisin yoksa sonradanmi gittin?

bende dogma buyume hollanda ben bocholta yakinim vreden a felan sen hollandanin neresine geliyorsun

oralari bilmiyorum, vaals bize yakin oraya geliyoruz annemlerle kahve camasir suyu felan aliyoruz :)
gezmek icin bi kac yil önce amsterdama gelmistim, cok güzel bu aralar yine gelmeyi düsünüyoruz kiz arkadaslarla kismet bakalim
bide meshur roermonda geliyorum yilda bi kez felan mutlaka
onun disinda maastrichte, rotterdama gelmistim ama oluyor baya
güzel sizin oralar, büyük yerlerde genelde almanca da biliyolar dil sorunuda olmuyor

bu hollandallar zaten dil konusunda usta ingilizce almanca fransisca hepsini ogrenip konusuyorlar.. ooo sen benden cok gezmissin yav ben hayatimda 2 kere amsterdama gittim birkerede rotterdama ailem onceden izin vermezdi gezmeme simdide esim pek sevmiyor gezmeyi :)

eskiden benimde ailem pek fazla izin vermiyordu, yani ancak onlarin kontrolü altinda olacak kadar
annem halen endiseli davraniyor bazen ama cok sükür gezebiliyorum
iste eskidende babam sagolsun cok gezdirdi bizi, halende suraya buraya gidelim ailece dedigimizde erinmez götürür

cogu erkekler genel olarak gezmeyi sevmiyorlar, israrla götürmek gerek bazen
yoksa yazik degilmi eskiden ailen müsade etmemis simdi esin götürmüyor
halbuki ne güzel bir ülkede yasiyorsun

hehehe ben de uzun zamandır gezmiyorum kıskandım sizi bence almanyanın en güzel şeyi çikolataları ve tabak çanak fincanları falan bizim memlekette almanyada olanlar oluyor tabak çanakları farklı oluyor ama çikolataaaaaaaaaaaaaa çok daha güzel bir de kilo yapmasa

belcika cikolatasida cok guzel..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…