Beş Vakit Namaz Kılanlar...

İnsallah canım sizin ailevi durumlar vardı sanki yanlış mı hatırlıyorum bı ara özelden mesajlasmistik halledebildiniz mi
evet canım çok şükür hiç bir dert kalıcı değil şimdi her şey dhada oturdu yada ben olgunlaştım bilmiyorum ama dünyevi hiç birşeye takılmıyorum sağlıklı bi şekilde dünyalık görevimizi yapalım yeter

Böyle düşünebiliyorsan ne mutlu sana canım benim

Böyle düşünebiliyorsan ne mutlu sana canım benim
yani dönem dönem dolup taşıp düşünemediğim zamanlar oluyor kuzum am adüşünmek zorundayım yoksa bu dünyanın kahrı çekilmez geçici bi dunya içinde üzülmeye değmez en azından şunun farkındayım bu dünyaya yiyiyip içip mutlu olmya gelmeidk. ya çok mutlu hiç derdi olmayan kendini dünya heveslerine kaptırmış bi insan olsaydım ozaman daha kötüydü (

Aynen bende canım çok haklısın
Rabbim herşeyi bir şeylere vesile kılarken biz hep olumsuz düşünüyoruz . Rabbim hepimizi doğru yoldan ayırmasın . Eşim bana bı kere bişi söylemişti o hep aklımda . Eğer hayatımızda sıkıntı yoksa sıkıntı var , eğer hayatımızda sıkıntı varsa sıkıntı yok . Anlamamıştım sonradan açıkladı Rabbim sevdiği kullarına sıkıntı verir dua edip sıkıntıya katlanması için demişti

inşallah sabrımızın sonu selamet olacak imtihanları geçebilen olmayı nasip etsin bizlere RABBİM...
aminnnnn

inşallah sabrımızın sonu selamet olacak imtihanları geçebilen olmayı nasip etsin bizlere RABBİM...
aminnnnn

aminnnnn

Eşin çokdoğru söylemiş aynı bende o düşüncedeyim derdime seviniyorum belkide bu dert beni bu derece yöneltiyor raabime çok şükür Allah dha kötü dertler vermesin doğru yoldan ayrımasın inşallah söz çok hoşuma gitti alıyorum hemen onu

Günaydın bayanlar. KK da gezinirken konuyu gördüm ben de ne zamandır başlamak istiyorum. Aslında başlıyorum iki üç gün kılıyorum daha sonra tekrar bırakıyorum . Hiç istikrarlı değilim bu konuda. Rabbimin bana verdiği önce şeye karşı kulluk görevimi yerine getiremiyorum. Vicdan azabı çekiyorum hergün.

Namaz videolari izleseniz.
Namaz sohbetleri yani beni cok etkilemisti.

Çok şükür ben de şubat 2016'dan, yani üniversiteye başladığımın ikinci döneminden beri beş vakit namazımı kılmaya çalışıyorum. Üniversite okuyordum, derslerim oluyordu o zamanlar aksattıklarım olmuyor mu, illa ki oluyordu ancak bir kere kaçtı diye hepsini bırakmadım. Şimdi mezun oldum, hala sabah namazlarından kaçırdığım oluyor. Kılamadığım namazı hemen diğer vakti kılarken arkasından kaza ediyorum... Sabah namazlarına tekrar aynı istikrarla vaktinde dönmeye çalıştığım bir dönemde bu konuya rastladım. Rabbim herkesin samimiyetle yaptığı ibadetleri kabul etsin inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…