Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Çok defa 2 ay kildim biraktim 3 ay kildim bitaktim.
Allah affetsin.
Biraktigim zamanlarda hep abdest almak tutamamakdi nefsime zor gelen.
Ama her ezan okunusunda okadar suclu hissediyordum ki kendimi sanki o ezan yuzume yuzume vuran bir tokatdi.
Dinlerken bile huzursuzdum kilmadigim zamanlar.

Önce duzenli esmalari zikrederek basladim.
Sonra yasin ve sureleri okudum her gun.
Sonra hep yalvardim Allaha.
Allahim nolur nefsime hakim olamam icin bana yardim et.
Icime namaz aski ver.
Beni yolundan ayirma dedim.
Cok sukur Ramazan bayrami zamanlarindan bu yana kiliyorum namazimi.
öyle isteyerek sevkle bekliyorum ki ezani kulagim hep ezanda.
ezani duydugum an abdeste kosuyorum.
Rabbime binlerce sukur.
Gece teheccude kalkmak, nafile namazi kilmak, sukur namazi, kusluk namazi dahi kilmak nasip oluyor cok sukur.
Hep vakitlerin namazi sonrasi 2 rekatda sukur namazi kilmaya calisiyorum.

Kilmak isteyenler bolca dua edin..

Namaz sonrasi ellerinizi acip cok sukredin konusun.
Aglayarak isteyen hatta.
Zikir cekin
Tesbih sizin arkadasiniz olsun.
Rabbim sirdasiniz olsun namazda ona anlatin.

Allah isteyen herkese nasip etsin insAllah.

merhaba ne güzel anlatmışsın

bende rabbim kabul ederse sizin kadarda olmasa 5 vakit namazlarımı kılıyorum

evde olduğum sürece vakit namazları okunurken o kadar çok dua ederim ki

allahım senın yolundan benı ayırma diye o zman içim hep huzurlu dolar

sizin gibi sabah namazından sonra yapmış olduğum zıkırler var onları yapar (en iyi arkadaşım zikirmatiğim)

evden öyle çıkarım

rabbim herkesin dualarını kabul etin

Ben de hep sürekli bir namaza başlayan bir bırakanlardanım
Kılmadığım günler içim hep huzursuz
Hep dua ediyorum namazını bırakmayan dini görevlerini tam anlamıyla yerine getiren bi insan olmayı
zikirlerim hayatımda hep vardır ne zaman mutlu olsam ne zaman üzülsem hemen zikirmatiğime sarılırım onların gücüne sonsuz inanıyorum
hayırlısıyla bugun bende namazıma başlamak istıyorum Rabbim nasip etsin daim etsin inşallah

Kız ne yaptın okuyunca çok duygulandım ya ben rabbim
Devamını getirir inşaallah
Cümlemize

ben de şimdi adetliyim bakalım temizlenince yeniden namaza başlamak istiyorum iyice boşladım bazı ailevi olaylarda vardı kafam bin dünya oldu alerjk astımım azdı öksürük nefes darlığı ALLAH herkese şifa versin memlekette çocuk meselesi herkes ikincinin üçüncünün planın yaptı falan kendme gelemedim...
Arkadaşlar eşimin tayin meselesi var bir türlü tayin olamıyor genel müdür eet demiyor maddi nedenlerden dolayı da bebel tedavimi de olamıyorum birkaç haftaya tayin meselemiz belli olacak 41 yasin niyetlemiştim eksiklerim var bayağı okuyabilcek arkadaşlar olursa buradan bana bildirim yapabilir mi 1 tane bile olursa çok sevinirim gerçekten de..

Ben okurum sizin icin
Hatta namaz kildim abdestim var suan okuyayim hemen.
Allah niyetinizi kabul etsin simdiden.

Rica ederim ne yaptim ki keske daha fazla birbirimize bisiler yapabilsek Allah kabul eylesin.
olur mu hiç hayırlısıyla tayinimiz olursa ALLAH nasip ederse tedaviye gireceğiz maddi nedenlerden br şey yapamıyoruz zaten burada ALLAH hayırlarla tabii 5 senedir bebeğimizi bekliyoruz borçtan kurtulamıyoruz sağolsun yorgun anneanne de okudu hakkınızı helal edin

Bende okurum sizin icin okuyunca yazarim olur mu.

Allah gonlunuze gore versin.
Bolca dua edin.
Dunya dua uzerine kurulu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…