Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Merhaba arkadaşlarım bende namazimi çok aksatiyorum. Oglusum var ve cok yoruluyorum gündüzleri bitiyorm resmen . Unutuyorum
Bismillah deyip başlayın lütfen, her vakit nefsinize inatla kılmaya çalışın. Zaten bir süre sonra bırakamazsınız. (inşallah)

Rabbim hepimizin ibadetlerini kabul buyursun inşallah.

Hepimize hayırlı cumalar.

Yatsı namazi ve tesbih namazi kıldım rabbim kimin ne dileegi varsa hayirlisa kabul etsin insallah...aminnn

yatsı namazını kıldım ALLAH KABUL EDER İNŞALLAH AMİN
Allah kabul etsin yaradana kurban oldugum
Topigin ne guzel ne ferah bende namazinda istikrari saglayamayanlardanim malesefama burayi okuyunca icim kipir kipir oldu kuzucum basliyacam namazima allahin izniyle

Allah kabul etsin yaradana kurban oldugum
Topigin ne guzel ne ferah bende namazinda istikrari saglayamayanlardanim malesefama burayi okuyunca icim kipir kipir oldu kuzucum basliyacam namazima allahin izniyle
ay canım benim inan ben de öyleydim belki 20 kez başladım bıraktım ama olmuyor ya son bir aydır düzenli kılıyoruz senin de başlamanı çok isterim çok da sevinirim gülüm

ay canım benim inan ben de öyleydim belki 20 kez başladım bıraktım ama olmuyor ya son bir aydır düzenli kılıyoruz senin de başlamanı çok isterim çok da sevinirim gülüm
Oyle valla ya o kadar uzuluyorumki hatta her geri basladigimda utancimdan agliyarak kiliyorum namazimiama yinede bir kisir dongu gibi basa sariyorum. Ama bitti!!!kilabildigim kadar kilacam vakit kacirsamda duzenli olmuyor diye dusunsemde birakmicam allahin izniyle kuzum!allah razi olsun bebisim senden kendime getirdin beni

canım sabah namazına kalkınca gerisi daha kolay geliyor mesela 7:30 gibi kalksan yine güneş doğmamış oluyor güzelce kılarsın sonra biraz daha uyuyayım dersen de uyu o huzurlu uykunun tadı anlatılmaz yaşanır ben hep şöyle diyorum ALLAH seni huzuruna çağırıyor da sen gitmiyorsun ha diyorum kendi kendime nefsimle çok uğraştım hala da uğraşıyorum bazen o kadar kötü düşünceler getiriyor ki nefis insanın aklına da içine de ALLAH AFFETSİN..
ama insana en kötü düşman zaten şeytana yardım eden nefsimiz bir elimizi kaptırdık mı oo kol bacak tamam gidiyor elden namaz da gidiyor ibadetler de sonra diyoruz ki aslında ben çok iyi bir insanım ama iyilik sadece ibadetlerini güzelleştiren bir koku o da olmalı ama önce sağlam bir temel oluşturmalıyız sonra da ana dalı kalınlaştırmalı sonra yeşil yaprak da açarız çiçek de meyve de veririz EVVELALLAH..

Aynen kuzum katiliyorum cok haklisin bir yerden baslamak gerek artik...yarinimizin garantisi yok cunku..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…