Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Allahüme salli âla seyyidina Muhammedin ve âla ali seyyidina Muhammed ❤
Kandilimiz mübarek olsun
Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah ✔
selam ve duâ ile
ALLAH RAZI OLSUN CANIM senin de kandilin mübarek olsun dualarımız hayırlarla kabul olsun inşallah amin dualarımıza melekler de amin der hayırlarla inşallah amin ...

inşallah 2018 kpss de hazr bir şekilde sınava girmek nasip olur son 4 senedir konularımı tam bitiremedim de çalışamadım da hazır da olamadım öyle girdim sınava o zaman da başaramadım

Anladım inşaallah nasip belki o zaman atanırsın vardır bir hayır

dostlarım kuzucuklarım ben ütü yapmaya gidiyorum ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLUR İNŞALLAH AMİN ...kısmetse yarına görüşürüz inşallah çok öptüm sizleri

Selamun aleykum kizlar gunaydinn
Rabbime bin sukur burda saat 7:18 yer fransa.. ben zorlanmadan uyanip sabah namazimi kildimmmm elhamdulillahallah cumlemizin namazlarini kabul etsin insallah:))

Selamun aleykum kizlar gunaydinn
Rabbime bin sukur burda saat 7:18 yer fransa.. ben zorlanmadan uyanip sabah namazimi kildimmmm elhamdulillahallah cumlemizin namazlarini kabul etsin insallah:))
ay canım benim çok sevindim
ALLAH KABUL ETSİN inşallah amin..
sohbetlerimiz devam etsin gülüm

Allah razi olsun gulum benim cumlemizin insallah
Aynen sohbete devamm:)
Nasilsin canim bugun?
canım üşüttüm heralde ya boğazım çok kötü bir ıhlamur kaynatacağım sen nasılsın canım benim?
seni de burada görmek namazını da kıldığını okumak falan ne güzel

canım üşüttüm heralde ya boğazım çok kötü bir ıhlamur kaynatacağım sen nasılsın canım benim?
seni de burada görmek namazını da kıldığını okumak falan ne güzel
Gecmis olsun kuzum rabbim sifa versin:)
Oyle valla cok sukur basladim ogleni de kildim az once ALLAH KABUL etsin insallah cumlemizin namazini...

ilkindi namazımı da kıldım ALLAH KABUL EDER İNŞALLAH AMİN..
sizler nasılsınız dostlar?
@yorgun anneanne ablam daha yerleşmedin mi evine sesin çıkmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…