Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Hamdolsun uğraşıyorum ablacım , Çok şükür bu günümüze .
Sen nasılsın canım ?

@karpuz_suyu canım namazına başladın mı? yazmışsın ama sonra hiç bir şey yazmamışsın inşallah ALLAH dosdoğru ibadet yapmamızı nasip eder cümlemize amin hayırlarla amin

Namaz kılarken, en çok vesveseden korkarız(genel olarak öyle olduğunu düşünüyorum). Vesveseden kurtulmak için benim yapttığım; namaza durduğum vakit,bitirene kadar bir yanımda cenneti, bir yanımda cehennemi düşünüyorum. Bu şekilde kılmadan önce dah çok vesvese geliyordu.
Hatem Zahid (r.a) hayatı boyunca böyle kılmış namazlarını.

Hh aradığım topiği buldum süper olmuş tatlım benim :)
ay canım benim her zaman buralarda da olmanı isterim..
Namazlarını kılıyor musun? Kılmıyorsan da inşallah hayırlarla başlarsın inşallah hayırlarla dini sohbetler edelim sorular soralim ruhumuzu besleyelim

Reactions: Yeu
ay canım benim her zaman buralarda da olmanı isterim..
Namazlarını kılıyor musun? Kılmıyorsan da inşallah hayırlarla başlarsın inşallah hayırlarla dini sohbetler edelim sorular soralim ruhumuzu besleyelim
Balım sevindim beni almana açıkçası, mutlu oldum seni gördüğüme. Teşekkür ederim davetine icabet ederiz :) Kılıyorum Allah'ın izniyle. Kılmayanlara da nasip olur tez vakitte. Veren alan nasiplendiren Allah. Günde 5 kez önünde eğilmişim az mı

Allahım tez vakitte en hayırlı zamanda yavrunu kucağına aldırsın canım Rabbim isteyen herkese tattırsın annelik duygusunu sanada inşaallah meryem suresini çok oku bitanem ben öyle hamile kaldm

ay canım sizleri de davet etmek istedim bol bol dohbet edebilelim dini konularda da belki benim doğru bildiğim yanlıştır aslında dosdoğrusunu bilmeye çalışmak ve namazlarımızı da dosdoğru kılmak nasip olur inşallah amin..
ALLAH KABUL ETSİN namazlarını da kuzum

Allahım tez vakitte em hayırlı zamanda yavrunu kucağına aldırsın canım Rabbim isteyen herkese tattırsın annelik duygusunu sanada inşaallah meryem suresini çok oku bitanem ben öyle hamile kaldm
41 gün okumuştum canım sonra da daha okumadım ara ara okuyorum işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…