Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Selam arkadaslar, bende namaz kilardim hastalanmadan önce liseyide birakmak zorunda kaldim... simdi yeniden okuyorum insallah istedigim bölume girebilirim... yasitlarimdan hep geride kaldim, arkadaslar lutfen benim icinde okurmusunuz tıp'a girmek istiyorum insallah herkesin hayali gerceklesir dua edebilirmisiniz benimde hayalim gerceklessin diye :KK37:

amin. hayırlısı ile kabul buyursun Rabbim inşallah
İş isteyenlere hayırlı rızık kapısı eş isteyenlere bu dünyada da ahirette de hayırlı bi eş evlat isteyenlere ıslama hizmet eden hayırlı bi evlat şifa bekleyen tüm hastalarımıza da ya şafi isminle şifa ihsan eyle ya rabbim

Selam arkadaslar, bende namaz kilardim hastalanmadan önce liseyide birakmak zorunda kaldim... simdi yeniden okuyorum insallah istedigim bölume girebilirim... yasitlarimdan hep geride kaldim, arkadaslar lutfen benim icinde okurmusunuz tıp'a girmek istiyorum insallah herkesin hayali gerceklesir dua edebilirmisiniz benimde hayalim gerceklessin diye :KK37:
Ederiz canım Rabbim muvaffak eylesin kolaylastırsın derslerini inş

canım burda liste şeklinde değil sohbetlerimiz yani namazlarımızı kontrol edelim diyoruz dini sohbetler edelim diyoruz namazlarını tam kılmayanlara nasihatler etsin bizden büyük ablalarımız yani akıl yaşta değil baştadır ALLAH senin de namazlarını kabul etsin gülüm namazlarını bırakmamaya çalış..
ismin ne ben inşallah dua edeceğim sana bak doktor olunca bizleri unutma :)

X