Beş Vakit Namaz Kılanlar...

:KK200: ay ne güzel ruhumuzu da besleyelim diyorum canım zaten dualarda buluştuğum dostlarımsınız çoğunuz ne zaman sıkışsam hep yardım ettiniz dualarda hakkınızı helal edin ..

Ne demek canım benim.. Varsa helal olsun tabi :KK200:
Ben de ne zamandır namazımdan uzak kaldım.
Kılıyorum elbette asla bırakmam da sanki ruhsuz kılıyordum gibi..
Rahatsızdım bu durumdan, çok şükür toparlandım, şimdi daha iyiyim.

Adet bitti bugün banyo yapıp namaza başlıyorum inşallah:KK33:
Hadi Bismillah canım...
benim hatime yardım ettiğin cüze de başlayacak mısın canım? neslihan hanım gitmeden bitirmeye çalışacağım bakalım kısmet olursa bu akşam bir cüz daha okumayı istiyorum hem de sonucu beklerken bana bir rahatlma olur

Ne demek canım benim.. Varsa helal olsun tabi :KK200:
Ben de ne zamandır namazımdan uzak kaldım.
Kılıyorum elbette asla bırakmam da sanki ruhsuz kılıyordum gibi..
Rahatsızdım bu durumdan, çok şükür toparlandım, şimdi daha iyiyim.
ben de çok bırakıp başladım canım şeytan kulağına kurşun 20 gündür 5 vakit kılıyoruz eşimle rahatım huzur var tabii isterim ki namaz kılarken dünyalık işler aklıma gelmesin o da zaman alacak nefsi terbiye lazım zikrim vardı onu da bırakmıştım ona da başladım bakalım her şey bir gün bitecek ibadetlerimiz en büyük hazinemiz

Hadi Bismillah canım...
benim hatime yardım ettiğin cüze de başlayacak mısın canım? neslihan hanım gitmeden bitirmeye çalışacağım bakalım kısmet olursa bu akşam bir cüz daha okumayı istiyorum hem de sonucu beklerken bana bir rahatlma olur
Başlarım elbet cnm ama haftasonu ancak hafta içi çok okuyamıyorum okuyunca bildirim yollarım

ben de çok bırakıp başladım canım şeytan kulağına kurşun 20 gündür 5 vakit kılıyoruz eşimle rahatım huzur var tabii isterim ki namaz kılarken dünyalık işler aklıma gelmesin o da zaman alacak nefsi terbiye lazım zikrim vardı onu da bırakmıştım ona da başladım bakalım her şey bir gün bitecek ibadetlerimiz en büyük hazinemiz

Aynen öyle canım, asla bırakma..
Ben bırakmıyorum da işte kıldığımdan da birşey anlamıyorum bazen, bu da beni üzüyor haliyle :KK43:

Geldim tatlım , Allah kabûl etsin inşallah .
ALLAH RAZI OLSUN ablacım ..
İnşallah bir çok namazını düzenli kılamayan arkadaşımıza bir heves olur sohbetlerimiz söylemekle kılınmaz namaz içten gelecek nefs yenilecek her şeyin hayırlısı bakalım...
sen nasılsın ablam bugün kan verdim

ilminfazileti_143863733243.jpg

X