Bereketli Bir Ömür

İkea kutularım sepetlerim geldi :) eve geç geldik hepsini yapamadım ama yatana kadar yaparım bir şeyler sadece bir dolapta kavanozlara sığmadığı için kalan bakliyatlar falan vardı onlar için aldığımı yerleştirdim çok içime sindi derli toplu oldu :)

Çok güzel elbiseler falan var instagram butiklerinden aldım sonra farkettim ki oradan alıp bayağı koyup satıyorlar :/ kendim alsam dedim cesaret edemedim onlardan da almıyorum artık
Onlar cesaret ediyor iste :))
Normal tekstil icinde bu gecerli kar koyup satiyorlar :)
Tekstili cok onermiyorlar ama sagliksizmis boyalari.

Begendigim seri cok güzel toplamis bunlari acikta hayal edemiyorum.İkea buzdolabi poseti alabilirsin kavanozdan artanlar icin ideal.
Gule gule kullan devamini bekliyorum.

Onlar cesaret ediyor iste :))
Normal tekstil icinde bu gecerli kar koyup satiyorlar :)
Tekstili cok onermiyorlar ama sagliksizmis boyalari.

Normali biliyorum da bunlar çok fark koyuyor yaaa fenomenlere gönderdikleri hediyelerin parasını bizden çıkarıyorlar
İç çamaşırı pijama vs tenine temas edenleri dikkatli seçiyorum ama Bi elbiseyi toplasan on kere giyemiyorlar ki bir de tene temas çok olmuyor ne bileyim aldım öyle :)

Begendigim seri cok güzel toplamis bunlari acikta hayal edemiyorum.İkea buzdolabi poseti alabilirsin kavanozdan artanlar icin ideal.
Gule gule kullan devamini bekliyorum.
Ben de çok sevdim bunları çok şık oldu. Eski hali hepsi üst üste makarnalar dökülmüş falan
Buzdolabı poşeti de aldım bir sonraki aşama paketten ona geçirip daha şık bir görünüm ama o ikinci seferde şimdi büyük düzen yapıyorum

Yattım dön o yana dön bu yana uyuyamadım ben de kalktım işe koyuldum önce banyo tarihi geçen ya da hiç kullanmadığımız ürünleri attım (yarın eşim sabah çöpünde sıkıntı çıkarabilir :) )
Sonra çeyiz zamanı eşime traş vs setleri için kutu almıştık onu çıkardım dolaptan üstten açılıyor kullanımı zor içinde ne olduğunu unutuyoruz. Dolabı düzenledim bir raf boşa çıktı :)

Salona geldim hiç kullanmadığım modası geçen annemin çocukken yaptırdığı masa örtüsü, sevmediğim birinden hediye gelen masa örtüsü ve peçete runner onları çıkardım.

Yemek takımının fincan tabakları çok büyük ve rafta çok yer kaplıyordu onları kutulara aldım. Derli toplu oldu :)

Çeyiz zamanı kaşık çatal çekmecesini atmamış içine ıvır zıvır doldurmuşum belki de evlendiğimden beri kullanmadığım bir sürü para verdiğim şeyler onu boşalttım kullanırım dediklerimi minicik bir kutuya topladım :)

Ne gereksiz o cekmeceler birde para veriliyordu ekstra onlara bende atarim yakinda.
Kac tane kutu aldin heryerden ikea cikiyor
Guzel olmus o fincanlar icin raflardan kullansan daha kolay olmazmi ben boyle kirarim mesela.

Ne gereksiz o cekmeceler birde para veriliyordu ekstra onlara bende atarim yakinda.
Kac tane kutu aldin heryerden ikea cikiyor
Guzel olmus o fincanlar icin raflardan kullansan daha kolay olmazmi ben boyle kirarim mesela.
Ben de atacaktım tam vaz geçtim kızımın doğum günü yaklaşıyor çekmeceleri güzel bizim konseptin renklerine boyayıp masada sunum tepsisi gibi kullanabilirim o geldi aklıma :)

Kaç tane bilmiyorum eşim dalga geçti koli gelince zaten evet çok minimal olmuşsun diye

Raflara dizmek için mutfaktan tepsiyle getirmek tek tek dizmek lazım bunu böylece alır yıkar koyar getiririm diye düşündüm :) çok kullanmadığım şeyler için rafları kullanıyorum

Minimal degilde gereksizleri atip duzenleme sanati diyebiliriz
O seri buzdolabindada hos duruyor :))

Yine sessiz sedasız takip etme moduma geçtim:) Bir şeyler yazmak içimden gelmiyor ama sizi okuyorum. Yeni düzenin çok güzel ellerine sağlık, kendini ne kadar iyi hissettiğini tahmin edebiliyorum.
:) arada oluyor öyle sessizlik isteği :)

Evet çok çok iyi hissediyorum bir de her odada biraz yol kat etsem daha iyi hissedeceğim inşallah :)

Ben hep posetsiz koyarim hayir bozulmuyor.Aksine posetle daha cabuk bozulur nemlenir hava almaz.
Hadi yaaa ben hep öyle gördüğüm için bozulur zannediyorum.

Selamlarrrr

Günlerdir giremedim, kendimi daha planlı daha şade hale getirmek için araştırmalar yapıp bir ksımını uygulamaya koyuldum . Bana haz verecek şekilde ajandamı düzenledim vs dün de temizlik ile geçti anca vakit buldum. Siz nasılsınız neler yapıyorsunuz?

Ben dort yildir falan sade yasiyorum..uzman oldum sayilir bu konularda..eger bi konuda sormak istediginiz bisey olursa cevaplarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…