Bereket, rızık ve iş için dua

oy bitirdim ama bende bittim :) allahım sen dualarımızı kabul eyle bir yerde yanlış yaptıysak dualarımızı geri çevirme amin amin a min

Tamamdir doğru okumusum listeleri karistirdim birinde birinin duasi eksik ya acaba 8 mi 9 mu emin olamadim kimsenin hakkina girmeyim diyede sordum bitti benimm okudum
Allah razı olsun canım. Rabbim dualarını tez vakitte kabul eder inşallah.

Allah razı olsun canım, seni aramızda görmek de beni çok mutlu ediyor.

Son düzenleme:
Safir Taht
minik kalp0753
F FairyTale89
Y yasemin_90
DantelKiz
@ ferdaw
@ N Nan85
@ M Minikbirmucizemeselesi
@ Blue_Peri

Herkes tamamladı arkadaşlar. Katılan herkesten Allah razı olsun. Sayenizde bu mübarek günü böyle değerlendirdik, daularımızla birbirinize destek olduk. Allah dualarımızı kabul etsin, ellerimizi boş geri çevirmesin, hepiniz için içtenlikle dua ettiğimi bilin.
Ben bu listeyi hazırlamaktan da okumaktan da keyif aldım. Hem küçük hem huzurlu bir grup oldu benim için. Bir güne özgü olması da ayrı keyifliydi, hem diğer gruplardaki gibi tartışmalar gerginlikler doğmadı. Yeniden bir arada sizinle dua etmeyi çok isterim. Tekrar hepinizden Allah razı olsun.

Önümüzde Zillhicce ayı var, tekrar bir araya geliriz inşallah.

Son düzenleme:
Canım şimdi ne okuycaz. Bence her cuma böyle okumalar yapalım cıma gününü boş bırakalım
Canım çok isterim. Ama Ya Fettah çok yoruyor beni. Üstelik düzgün bir iş bulamadım henüz, yarım günlük bir öğretmenlik işi var, ücreti çok az ama en azından az bir para geçer elime, ailemin durumu iyi değil diye kabul ettim istemeye istemeye.

Listeleri yapan takip eden destek olan biri olsa, topiği devam ettiririz. Yoksa Zilhicce ayına kadar devam etmeyi düşünmüyorum. Zilhiccede oruç tutacağımız dua edeceğimiz bir grup kuracağım, katılımı sağlarsak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…