Bereket, rızık ve iş için dua

Safir Taht Safir Taht :KK200:
minik kalp0753 minik kalp0753 :KK200:
F FairyTale89 :KK200:
Y yasemin_90 :KK200:
DantelKiz DantelKiz :KK200:
@ ferdaw ferdaw :KK200:
@ N Nan85 :KK200:
@ M Minikbirmucizemeselesi :KK200:
@ Blue_Peri Blue_Peri :KK200:

Herkes tamamladı arkadaşlar. Katılan herkesten Allah razı olsun. Sayenizde bu mübarek günü böyle değerlendirdik, daularımızla birbirinize destek olduk. Allah dualarımızı kabul etsin, ellerimizi boş geri çevirmesin, hepiniz için içtenlikle dua ettiğimi bilin.
Ben bu listeyi hazırlamaktan da okumaktan da keyif aldım. Hem küçük hem huzurlu bir grup oldu benim için. Bir güne özgü olması da ayrı keyifliydi, hem diğer gruplardaki gibi tartışmalar gerginlikler doğmadı. Yeniden bir arada sizinle dua etmeyi çok isterim. Tekrar hepinizden Allah razı olsun.

Önümüzde Zillhicce ayı var, tekrar bir araya geliriz inşallah.
Hepiniizden Allah razı olsun kuzular Rabbim inşallah dualarımızı kabul eder:dua: çünkü kimin kime ettiği dua kabul olur bilinmez . aranıza aldığınız için teşekkür ederim.:KK200:

Geçmiş olsun şimdi nasıl
Çok sağol kuzum 1 saat önce çıktık daha hastaneden zor düşürdüler ateşi 40 tı,şükür uyudu kaldı düşünce ateş ,ilaç verdi onları kullancaz bakalım boğaz enfeksiyonu olmuş
Çok geçmiş olsun canım. Anne olmak zor tabi. Allah razı olsun, dualarınla bize destek oldun.
Çok sagol kuzum,Hem güzel hem zor vallahi. Sizdende razı olsun canım sizin dualarınızda bulundum negüzel bende:KK68:

@ Safir Taht Safir Taht
@ minik kalp0753 minik kalp0753
@ F FairyTale89
Y yasemin_90
@ DantelKiz DantelKiz
@ N Nan85
@ M Minikbirmucizemeselesi
@ Blue_Peri Blue_Peri
KurkmantoluS KurkmantoluS

Selam arkadaşlar. Kısa bir süre ara verdik, maalesef takip ettiğim işlerin hiçbiri olmadı ve yine işsizim. Hatta bulduğum yarı zamanlı bir işte bile başta işe alınmama rağmen adam arayıp sizinle çalışamayacağım dedi. Böyle bir şey de atlattım işte. Ben artık bu insanları anlamıyorum ve hiçbir şeyde demiyorum, Allahından bulsunlar. ne yaşayacak umudum kaldı ne beklentim.

Bunca olumsuz şeyin üzerine birkaç günlüğüne şehir dışına çıktım. Daha beter olup düşündüğümden erken döndüm. Şu toparlamaya çalıştığım birkaç günde yeni bir okuma yapalım mi eski kadroyla dedim, kimler katılmak ister?

@ Safir Taht Safir Taht
@ minik kalp0753 minik kalp0753
@ F FairyTale89
Y yasemin_90
@ DantelKiz DantelKiz
@ N Nan85
@ M Minikbirmucizemeselesi
@ Blue_Peri Blue_Peri
KurkmantoluS KurkmantoluS

Selam arkadaşlar. Kısa bir süre ara verdik, maalesef takip ettiğim işlerin hiçbiri olmadı ve yine işsizim. Hatta bulduğum yarı zamanlı bir işte bile başta işe alınmama rağmen adam arayıp sizinle çalışamayacağım dedi. Böyle bir şey de atlattım işte. Ben artık bu insanları anlamıyorum ve hiçbir şeyde demiyorum, Allahından bulsunlar. ne yaşayacak umudum kaldı ne beklentim.

Bunca olumsuz şeyin üzerine birkaç günlüğüne şehir dışına çıktım. Daha beter olup düşündüğümden erken döndüm. Şu toparlamaya çalıştığım birkaç günde yeni bir okuma yapalım mi eski kadroyla dedim, kimler katılmak ister?

ALLAH büyük canım bir kapıyı kapatınca daha iyisini açar inşallah :KK200:
biz senin yanındayız manevi :KK19:
sıkma tatlı canını :KK75::KK15:

ben katılırım ama adetim şuan bitmesini beklilyorum canım :KK200:

ALLAH büyük canım bir kapıyı kapatınca daha iyisini açar inşallah :KK200:
biz senin yanındayız manevi :KK19:
sıkma tatlı canını :KK75::KK15:

ben katılırım ama adetim şuan bitmesini beklilyorum canım :KK200:
Ne bileyim canım, çok kötü oldum. Ne biçim insan bunlar. Allahından bulsunlar. Sağ ol canım desteğin için. Katıldığın için de sağol.

Ne bileyim canım, çok kötü oldum. Ne biçim insan bunlar. Allahından bulsunlar. Sağ ol canım desteğin için. Katıldığın için de sağol.

öyle canım bnm eşimede yaptılar onu 2 hafta çalıştırıp sonra başkasını alıp işten çıkardılar :KK43:
dengesizler.
ne iş üzerine arıyorsun canım

öyle canım bnm eşimede yaptılar onu 2 hafta çalıştırıp sonra başkasını alıp işten çıkardılar :KK43:
dengesizler.
ne iş üzerine arıyorsun canım
Canım öğretmenim ama iş bulamadığımdan web tasarım ve yazarlık yaptığım da oluyor. Allah size de kolaylık versin, insanlar çok tuhaf oldu artık.

ferdaw ferdaw ❤️❤️❤️Bazen herşey üst üste gelir maalesef ama elbet geçer , keşke elimizden birşey gelse. Sakın umutsuzluğa düşme , vesveselere kapılma .Allah kalbine ferahlık , önüne bereketli hayırlı yollar açsın .
Duadan başka birşey yok elimizde , mümkün oldupunca bırakmamak devam etmek gerek .Bir aksilik çıkmazsa kısa dualara bende devam etmek isterim .

ferdaw ferdaw ❤❤❤Bazen herşey üst üste gelir maalesef ama elbet geçer , keşke elimizden birşey gelse. Sakın umutsuzluğa düşme , vesveselere kapılma .Allah kalbine ferahlık , önüne bereketli hayırlı yollar açsın .
Duadan başka birşey yok elimizde , mümkün oldupunca bırakmamak devam etmek gerek .Bir aksilik çıkmazsa kısa dualara bende devam etmek isterim .
kısa olur canım, yine iştiare yaparız, ortak karar veririz. Ekledim seni listeye.

Ne düşüneceğimi bilmiyorum o konuyla ilgili. Allahından bulsunlar, ben bir şey demiyorum. İnsanlarla oynanmaz ki böyle. Tek umudumuz dua, düzgün insanlar çıkarsın karşımıza Allah.

X