Benmki abartiyorum yardım edermisiniz

Elcn09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2019
25
7
31
Merhaba arkadaşlar kısaca konuya girmek istiyorum eşim bu sabah iş seyahatine gitti bende oğlumda evde kaldık ..herneyse bu sabah uçağa bindi inince yazmış ben indim diye biz uyandigimizda zaten eğitimine başlamış bende aramadım rahatsız etmemek için öğlen ararım yemeğe çıktığında yada o arar diye düşündüm neyse öğlen oldu aramadı ben aradım yanında şirketinden bı yöneticiyle gittiler o var sürekli çabuk kanamaya calisiyo cenk beyle konuşuyoruz diyo .sonra görüntülü konuşalım mı oglumuz görmek istiyo dedim açtı yanında yine o adam ama kısıtlı hemen kapatma peşinde tamam neyse dedim akşam otele gitgide konusuruz iş hakkında konusuyolardir akşama kadar beni hiç araamfi akşam oldu 8 yine ben aradım yemek yiyoruz cenk beyle dedi yine kapatmaya çalıştı ama gün itibari ile konusmalarimiz 10 sn durmuyo neyse yemek sonrası o arar diye düşündüm çünkü gün içinde hiç konuşmadık ve artık işte deil serbest zaman otelde sonrasında msj atıyorum cvp verkiyo arıyorum acmio aradım en sonunda tekrar müzik geliyo otelin bahcesjndeyiz cenk beyle dedi tamam da ben seni iş saatinde aramiorum calisiosun şuan iş saatinde dilsin iki dk müsade isteyemionusun hiç konuşmadık dedim haklısın yine konuşmadan kapattık saat 11 oldu cvp yok sonra 12 ye doğru aradı anlayışsızsn dedi ve kavga ettik üstelik bgn evlilik yildonunumuzdu ve haklısın evet diyip hakliymis gbi tavır sergiliyo ...kendisine empati kurmasını söylediğimde ben aynı durumda olsam sen ne tepki verirsin diorum ssusuyo .konuyu değiştirip sen bana guvenmiosun sen anlayış gostermiosun diyip sinirlenip kalp kırdı sürekli..bende ben seni iş saatinde aramadjmki otele geçtiğinde aradım ondada açmadım açıp kapattın sürekli ve bı duruma kim olsa bozulur dedim yani cenk beyle olabilirsin iki dk kalkışan bı ariyip napiosunz hayatım oğlumuz nasıl desen Max 5-10 dkini almaz ben sadece bunu bekledim ben 7/24 arama i beklemedkmki dedim konuşurken ağladım kendimi tutamadım sinirlenip kalbimi çok kırdı çünkü beni şuan hiç bu suçun yokken aglatiosun farkindamisin dedim umrunda olmadı ağlamam ve ve telefonu yüzüme kapatti
(Kizlar öncelikle şunu belirteyim iş toplantısında olduğunu biliorum mailleri herşeyi var gitiigi birimde fotolari var. )
Kizlar siz olsaydınız alinmazmiydinz üstelik evlilik yildonunumuzdu sonuçta iş için orda bunu anlayabiliotim ama yan yana olamasakta iki güzel söz bekledim sadece yada onuda yapmasın geldiğimizde günümüzü degerlendirrdik ama o özel günümüzde bu kdr kalp kırılması kırıcı konuşması ..siz olsaydınız napardjniz inanın çok kırıldım ve çok ağladım yarın asla telefonlarını açmayı dusunmuorum
Lutf n bı fikir verebilirmisinjz

Yanında sadece Cenk bey olduğuna emin misiniz ? Hareketleri çok şüpheli sanki.
Onun yanında öğlen görüntülü açtı telefonu gördüm ama akşam şahit olmadım kendisi syledi sadece beni cenk beyin yanında rezil ettin güven sorununu var aranizda diye sormuş adam beni rezil ettin diyo yani bu kdr aramasını beklemem normal mi yoksa ben mi abartiorum

Haklısınız eşiniz işi bittikten sonra arayıp konuşabilirdi ama iş seyahatlerinde mesai bitti artık herkes odasına olmuyor, birlikte oturulabilir arkadaşlarla. Siz çok sık aramışsınız, eşiniz de konuştuk artık diye aramaya gerek görmemiştir. Bir de ilk günden çok sık boğaz etmişsiniz adamı.

Yok abartmıyorsun eşin haksız ve bence üste çıkmaya çalışıyor. Burnuma da pis kokular geliyor inşallah yanlış düşünüyorumdur . İnsan tuvalet bahanesiyle de olsa Cenk beyefendi hazretlerinin yanından on dakika ayrılıp eşini arardı. Sen bu iş gezisinin altını çaktırmadan iyice bir kurcala hayatım.

Ben aradım ama hiçbirinde konuşmamız 10 sn geçmesini nasilsin bile demedik düşün cenk neyleyim sadece diodu kapatioduk

Bende alınırdım. Benim babamda çok çok yoğun bir işte çalışırdı, gece gündüz neredeyse. Fakat hep annemi arardı, hemen de kapatmazdı. Elbet fırsat bulunur. İşi olabilir,yoğun olabilir fakat iş saatleri dışında bi 5 dakikasını ayırabilir. Ki evlilik yıldönümünde.. Ben seni haklı buluyorum..

İş yerinde olduguna emin olabilirsiniz ama yaninda devamli kimin oldugundan da emin misiniz? Bir de normalde de rutin olarak işyerindeyken esinizi arar misiniz boyle? Cocuk gorecek diye ozellikle?

Bunlari normalde yapmiyorsaniz alti usti daha 1 gun gittigi yerde iki de bir aramanin, cocugu gostermeye calismanin, aramasini beklemenin anlami yok sıkar insani diye dusunuyorum belki de bu yuzden aramamistir.

Eşim iş için sehir disindayken asla aramam en fazla 1-2 kisa mesaj yazariz gun icinde aksam otele gecince uyuyana kadar kamerada takiliriz.

Cenk bey ,ceyda hanım falan çıkmasın ?
Bana normal gelmedi .
Akşama kadar toplantı mı yapıyorlar?
Maşallah bu ne iş aşkı

Evet size otele geçtıkten sonra zaman ayırabılırdi.Ama gunduz çok sık boğaz etmişsiniz.Ayrıca egitim,toplantı her neyse bittikden sonra hep beraber vakit geçirir eğitimdekiler.Sadece sizi musaıt oldugunda aramadığı için eşiniz suçlu.Ama diğer konuşarda çok sık boğaz etmişsiniz.Zaten kafa kalmıo o toplantılarda .Ayda yılda bir görüosun göremedıklerını.Evet evlilik yıldonumuzde hiç ıyı olmamış eşiniz çiçek yollayabılırdı vs ama dedım ya bu kadar da sık boğaz etmeyın.Adam zaten kötü bişey yspmak ıstese zincire vursan yapar.

Ben aradım ama hiçbirinde konuşmamız 10 sn geçmesini nasilsin bile demedik düşün cenk neyleyim sadece diodu kapatioduk
Haklısınız müsaade isteyip konuşabilirdi, yemekten sonra bir telefon görüşmem var diyip kendisi arayabilirdi. Erkekler düz mantık siz arayınca kafasında konuştuk diye kodlamıştır, arama gereği duymamıştır.

Üst üste arayıp bunaltmissiniz , bence aramamliydiniz. Müsait olduğunda aramanı bekliyorum diye mesaj atıp beklemeliydiniz.

Daha gittiği ilk gün görüntülü konuşma isteği, ardından üst üste aramak bunaltmistir.

Birde yanında ki o cenk bey o şekilde söylediyse daha da dolmuştur eşiniz.

Evlilik yildonumu olduğunu bilmiyor muydu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…