BENIM SINAVIM DA EVLILIGIMMIS :( " esimle dun konustuklarimiz ''

Aslında boşanılcak bir durum yok ortada bizde temmuzda 3. yılımızı doldurucaz. Ben kv kp. görüşmüyorum küsüz 1 yıldır .
Eşim saolsun hiçbir zaman zorlamadı. Bende hiçbir şekilde annemle görüş falan demem ama saolsun bayramlarda özel gunlerde arada sosyal medya olsun mesaj olsun arada da arar. Eşinizin + yönleri bence fazla aileler yüzünden evlilik bitirmemek gerekir ki ortada bir kızınız var . Ama karar sizin biz sadece öneride bulunuruz.

Esiniz annenize selam vermese hakli der miydiniz .onun calistigi sehire tayin ister miydiniz.iki ablam var bana bes dakka mesafede..orada hepten tek kalayim ve ustelik esim annemi eve almasin

Valla arkadasim ben sadece o olay oldugunu dusunmuyorum. Baska bir olay da vardir. Tek bu olamaz..
O yuzden babaniz anneniz ve esiniz karsi karşıya gelsin sorunun ne oldugunu tam konussunlar.
Hadi esiniz konusmuyir anneniz konusuyor mu??

Enistemleri goruyorum annemle telde gorusuyorlar falan. Utaniyorum esimden o zaman.

Valla arkadasim ben sadece o olay oldugunu dusunmuyorum. Baska bir olay da vardir. Tek bu olamaz..
O yuzden babaniz anneniz ve esiniz karsi karşıya gelsin sorunun ne oldugunu tam konussunlar.
Hadi esiniz konusmuyir anneniz konusuyor mu??
Bir araya geldiler 7 ay evvel. Annem konusuyor Evet esimi seviyor hatta. Ama esim anneme sizinle muhatap degilim dedi. Sanirim biz daha evlenmeden evvel annem esime aybenizin hic sevgilisi olmadi demesinden dolayi esim bu tepkiyi veriyor. Annemin yalanci oldugunu soylerken bunu kastediyor. Evlendikten sonra esim bana kendisinin benden evvel sevgilisi oldugunu soyledi vicdanen rahatlamak icin soyledi ben de o soyleyince benim de oldu dedim ve esim anneme gitgide kinlendi..

Esin bu konuda kendini kandirilmis hissetnis ama anneniz sizin sevgiliniz olup olmadigini biliuor muydu? Hemn eski sevgili neden konusulur?
annenize sizinle muhattap degilim demesi cok igrenc. Ne kadar utanc verici.
Bilemedim simdi. Kim hakli kim haksiz cok tuhaf..

Cok zor cok..iki arada bir derede kaldim bazen diyorum ki, diyelim bosandim, bir gun ola ki evlensem yeniden, sanki hic sorum olmayacak mi diyorum, ama annem aklima gelince gozlerim karariyor..

Yoo iki kat sasirdim simdi...bari bransinizi yazmasaydiniz...
Yazim hatalarini gectim anlatim,kendinizi ifade edebilmeniz zayif geldi yinede.keske kiziniz uyurken yazsaydiniz.
O zaman esinizi karsiniza alin size yasattiklarini anlatin.duygularinizi beklentilerinizi..
Belkide denemissinizdir ama sizi anlayana kadar direnin..oda cabalasin biseyler icin.

Annem biliyordu.yalan soyledi. Ve anneme dedim anne neden sakliyorsun bilsin dedim, asla bilmeyecek sen de soylemeyeceksin dedi. Sonuc ortada ben o zaman sustum malesef ama evlendikten sonra soyledim. Ama esim de evlendikten sonra soyledi ayni sekilde..ama annem esime bile bile yalan soyledi. Esim hic degilse sevgilim olmadi da dememisti, oldu da dememisti..

sizi bu kadar sasirtacak kadar kotu mu iletisim kuruyorum ? Zayiftan kastiniz biraz acar misiniz ?

Haklı bir gerekce. Eger tayin imkaniniz varsa gidin. Ayrıca aileler yuzunden boşanmayın. Ailenizi sevmek zorunda degil. Saygı duyup laf etmiyorsa bile yeter bence. Size cocuginauna karsi gayet ilgiliymis daha ne istiyorsunuz. Bence fazla büyütmüşsünüz olayi. Ailenizle görüşturmese anlarim da ona da karışmıyor daha ne? Hic kimse dory dörtlük degil. Yikmayin yuvanızı. Oturun konusun orta yol bulun. O size baski yapmıyor siz de ona yapmayın anlayis gosterin. Sizi seven bir esiniz oldugu icin de sukredin bence. Ne insanlar var.

Iste madem anneniz yok dedi siz neden evet dediniz?? Sorun burda iste. Yalan soylemis. Demekki yalani kaldiramiyor esiniz..

Hakli bir gerekce ama isterse o saatte araña suruyor annesinden gelirken..ve ben tasinirsam 3 yil il dışı tayin de isteyemicem.bir de o il cok kotu bir yer. Avm bile yok. Oysa burda hersey var , Buyuk sehir burasi

Eşiniz,annenizi sevmiyor diye çocuğunuzu babasiz mi birakacaksiniz?????
Lütfen olgun davranip,mantikli olun derim...

Cidden onemli degil mi ? Annem saygisizliga ugruyor. Yanimda annem var diye bizi almaya otogara gelmiyor ve eve de annem memleketine donene kadar gelmiyor.

annenle arasında ne oldu bilmiyorum
yazdın belki ben onca sayfayı okumadım ama
aralarında sorun varsa
çokta bişey bekleme
valla bende kaynanamla mecburiyetin dışında konuşmam
gidip hiç konuşmadan suratına bakmadan evime geldigimi bilirim
eşim gidelim dedigi için
kırmamak için giderim o kadar
eşinde kırgın yada kızgınsa yapacak çokda bişey yok

Bakın aybeniz hanim Eşinizin tutumu doğru değil fakat bunun için yuva dagitilmaz. Anne evine dönmeyi kolay mı sanıyorsunuz. 2ablam 5dk mesafede demişsiniz defalarca ne sanıyorsunuz boşaninca onlarla yasayacaginizi falan mı. Bırakın allah aşkına az mantıklı olun. herkes kendi hayatını yaşar yarın birgün onlarda geniş aile olurlar. Siz de esinizden ayrılıp çocuğunuzla bir başınıza kalıp pişmanlık duyarsınız ancak. O sizin esiniz aldatmiyor dovmuyor sovmuyor sizi seviyor . Bence eşinize sahip çıkın biraz ileri görüşlü davranın. Ayrıca yarın tayin ler için son gün biran önce Eşinizin olduğu şehre tayin isteyin. Bir kadın evlendikten sonra yeri eşinin yanidir. Bir tavsiye daha vereyim evde akşamları esinizle beraber yarım saatlik sohbetler izleyin. Sözler Köşkü mehmet yıldız in çok güzel Sohbetleri var Anne baba hakkıyla ilgili ve daha birçok konuyla ilgili. Siz böyle şeyler izletin eşinize o kötü yonlerinin de düzeleceğine inanıyorum . Çünkü dediginize göre dindar da bir beymis. Ben eşimle hergün izliyorum ve cok da güzel oluyor gerçekten. Son olarak Sakın ve sakin esinizle bosanmayin bu yüzden sabretmeyip pes edip bosanirsaniz emin olun sonra çok pişman olursunuz!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…