BENIM SINAVIM DA EVLILIGIMMIS :( " esimle dun konustuklarimiz ''

Inanin gorundugu gibi degil.nankor olarak belki gordunuz beni ama oyle degil.esimin bu yaptiklari dogru mu sizce.

Bilemiyorum. Ben durur durur bir anda bitiririm. Oyle bir yapidayim. Iletisim sorunu bence gen esimde bende var, birbirimizle .bu da yine bana gore esimden kaynakli
yani ben de en başta sorun sizde diye düşünüyordum hep.
ancak şurada tam 23 sayfa boyunca onlarca kişiye tek tek sabırla cevap verdiniz. ve hiç sinirlenmeden. bence bu bile az çok kişiliğinizle ilgili bir referanstır diye düşünüyorum.
yani sonuçta iletişim sorununuz olsa şurada bu kadar kişiye bu sabır ve özenle cevap veremez elbet birine sinirlenirdiniz bence.
o yüzden sorun varsa karşılıklıdır diye düşünüyorum ben. ama bunu boşanma noktasına getirmeseniz keşke.

Haklıymış bence yol konusunda

Tesekkur ederim bu dusunceniz icin. Hani ne gidebildim ne kalabildim derler ya aynen oyle.bugun il ici tayin isticektim saatlerdir onunla ugrasiyorum tercih siralamasi falan kimlere kimlere telfn ettirdim okullar hakkinda bilgi aldim hangisini öne yazayim falan diye ve tercihleri yazdim, ama gondermeye cesaret edemedim. Esimin calistigi yere gidemicekmisim il ici tayin istersem. Bilemiyorum neden tercihi yapamadim. Oysa esimin calistigi sehre gitme planim yok ki

Müslüman müslümana kin besleyemez ki eşiniz namazında niyazında bir adammış

Ona şu hadisi bir hatırlatın derim hani iki müslüman karşılaştığında ilk selamı verenin Allah katında daha makbul olduğunu

Tamam samimiyet kurmayabilir annenle ama gordugunde muhatap olmamak, onu yok saymak ayıp bence

Peki anneniz bir şeyler yapıyor mu? Damadıyla arasını düzeltmek için? Annen bir kaç adım atsa belki yumuşar araları?

Eşinin burcu nedir?

hayırlısı olsun canım hakkında.
Allah yardımcınız olsun. ve evliliğiniz kurtulur inşallah hayırlısıyla.

Annem adim atti , evimize geldi ama esim selam bile vermedi.diger geldiginde ne bizi otogardan almaya geldi ne de eve ugradi. Sehir disinda kaldi gunlerce annem gidene kadar.esimin burcu tam net degil cnm ekinler bicilirken dogmus :)

Annem adim atti , evimize geldi ama esim selam bile vermedi.diger geldiginde ne bizi otogardan almaya geldi ne de eve ugradi. Sehir disinda kaldi gunlerce annem gidene kadar.esimin burcu tam net degil cnm ekinler bicilirken dogmus :)

Ben esinin abarttigini dusunuyorum evine gelen misafire selam bile vermemek ayıptır bizim orf ve adetlerimizde yeri olmaz boyle seyleerin

Aradaki problem baya buyuk bence annene sordun mu hic benden gizlediginiz bir sey mi var bu kadar selam bile vermeyecek ne oldu aranizda diye?

Cnm sakli gizli birsey yok , olan biten hepsi bu yazdiklarim .esim Kinci biri. Dedigim dedik biri .geri adim atmaz hic

Cnm sakli gizli birsey yok , olan biten hepsi bu yazdiklarim .esim Kinci biri. Dedigim dedik biri .geri adim atmaz hic

Kadınlar neler neler cekiyor eslerinin ailesinden de yine de 1 2 yıl sonra eslerine kıyamayıp her seyi sineye cekiyorlar geri gorusmeye baslıyorlar

Annen biraz daha cabalasa da esinin inadını kırsanız boyle omur gecmez ki araya birilerini koyun bu küslük bitsin artık esinin lafını dinledigi saydıgı bir buyugu var mı

Bilmiyorum..uzerine gittikce daha beter oluyor. Sastim kaldim. Kimi dinler bilemiyorum

bulmuşsun böyle adamı kıymetini bil amada şımarıksın

acaip sinirlendim sanki sorunun var kızım git yahu

Ben de size şunu söyliyim bizde ayrılma noktasına geldik hani anne diyorsunuz annelerimizdede hata var bende hep eşime soğuk yaklaşmiyorsun diyordum ama tek taraflı olan bişey degil bence esin arami yorma anneniz arada arayip oğlum kuzum dese o da zamanla erir boşuna dememisler tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır diye bosalma ne geçilecek ele hele çocuk varsa bana aile terapisine dedig gibi senin ailen esinin çocuğunun oldu aile

valla arkadasların yazdıklarınıda hayretle okudum..Anne bu yahu anne....anama selam vermeyecek konuşmayacak.otogarda annem var dıye benı oyle sap gbı bırakacak adamı napayım ben??? tamam boşan dıyememde sankı basıt bır mevzuymuş gbı yorumlara çok şaşırdım.hayatda hersey koca degıldır..... tamam annede degıldır ama ana gbıde yar olmaz.....dogru durust bır sebep yokken bu yapılan çok tatsız.tamam sevmeyebılır ama en azından saygı gösterır hatır sorar vs...sızınkınde bu ne kın ALLAH aşkına...çok çırkın çok ayıp yaptıgı...sızde onun annesıne oyle davranın dıyecegım ama adamın umrunda degılmışs kı....ailesınıde umursamıyor yanı
boşan dıyemem ama işin zor arkadaşım boyle ınat bencıl bır adamla....ALLAH yardımcın olsun

kızın olursa ve evlenmeye yakın yaşa gelirse anne'ne saygı duyacaktır
beklemede kal

Bence sabretnelisin biraz cunku
Bu mesele birgun bitecek bir daha boyle kuzu gibi adami bulman zor olabilir.. Hee buldun diyelim elbet onunda bi kusuru olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…